Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kai nepra... isti likusią vasara?


Kuminas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1732 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Priklausomai nuo žmogaus amžiaus. 

Pvž studijų laikotarpiu labiau apsimoka eiti į akademijas programavimo ar panašias jeigu kelias ateities siejasi su IT. Yra ir ne tik programavimo akademijų. 

Jeigu nesieki studijų laikotarpio na tuo met lieka saviūgda. Turi bandyti apsiimti veikla, kuri vėliau bus glaudžiai susijusi su tavo karjera.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

programuotojai taip patyre daug ir uzdirba. Daugumai programavimo darbas net nelimpa. Pvz as plesiaus tarp tinklu administravimo ir programavimo, galiausiai pasirinkau administravima. O pinigai tokie patys.

Bet vel administravimas labai atsakingas ir kritinio mastymo reikalaujantis darbas.

Redaguota , nario PreFix
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Domiuosiu programavimu, pastaruoju metu taip pat ir web security, vasarą pradėjau koduoti wordpress temas, pavyko gana normaliai užsidirbti  o ir dabar nesiskundžiu dėl užsakymų. Visko išmokau namuose, tai yra html, css, jquery, objektinis php (dabar pradėjau mokytis su laravel) jeigu programavimas nelimpa tai gali bandyti kažką pirkti-parduoti

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, - Blaack parašė:

Nedirbu maisto gamintoju,todėl ne mano reikalas kodėl jie negali,jei negali reiškias tokios taisyklės. 

Nu va jei būtum protingas įvedęs į google kelis žodelius, pačioj pirmoj nuorodoj yra parašytą. Tam nereikia dirbti nei maisto fabrike nei parduotuvėje maisto skyriuje.  :lol:
Kad tau daug neskaityti, trumpai parašysiu savais žodžiais.  Galiojimą nustato gamintojas, o etiketę klijuoti gali platintojas. Kai ant pakelio galiojimas rašomas, etiketės gali dar nebūti. Dėl to ant etiketės ir rašo "žiūrėk ant pakuotės".
Esi bukas kaip bambukas ir padėkok man už tau suteiktas žinias, ateiti galėsi savo vaikams papasakoti kodėl taip yra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Baldas parašė:

Nu va jei būtum protingas įvedęs į google kelis žodelius, pačioj pirmoj nuorodoj yra parašytą. Tam nereikia dirbti nei maisto fabrike nei parduotuvėje maisto skyriuje.  :lol:
Kad tau daug neskaityti, trumpai parašysiu savais žodžiais.  Galiojimą nustato gamintojas, o etiketę klijuoti gali platintojas. Kai ant pakelio galiojimas rašomas, etiketės gali dar nebūti. Dėl to ant etiketės ir rašo "žiūrėk ant pakuotės".
Esi bukas kaip bambukas ir padėkok man už tau suteiktas žinias, ateiti galėsi savo vaikams papasakoti kodėl taip yra.

Man *Myliu SuperGames.lt* ką tu pasakei,jei mane laikai buku,tai sėkmės tau gyvenime juokdary:)) baldus gamink bus nauda didesnė nei čia man pisi protą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kad ir ką darytum laiką vis tiek prapisi. Laikas bėga greitai ir ieškoti jame naudos per didelė prabanga. Tiesiog daryk tai kas yra beprotiška arba tai kas tau patinka. Vistiek mirsi ir tapsi savotiška trąša, bei maistu. Noriu pasakyti, kad nėra kažkokio plano, kuris nurodo, kaip reikia gyventi. Tiesiog gyveni ir viskas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1732 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...