Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

SA:MP ir 2019 m.


- Lucas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1728 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Buenos diaz pidrilas. Tiesą sakant nežinau kurioje skiltyje kurti šią temą, todėl nusprendžiau sukurti čia, o gale dar kai ką pridursiu.

 

Labai prašau visų tų, kurie yra priešiškai nusiteikę prieš SA:MP'ą nerašyti savo nuomonių, nes man jos yra visiškai neįdomios. Vis dėl to, jeigu jums jau labai norisi pasakyti tą nuomonę tai pasakykit ją savo močiutei. Jeigu jus neturite močiutės (tarkim ji mirusi), tada užjaučiu ir susikiškit savo nuomonę į šikną. Taip žinau, tokių temų buvo sukurtos kelios dešimtys šioje skiltyje ir visos jos yra bent jau MAN neįdomios, todėl nusprendžiau sukurti savąją. Jeigu jums vistiek nepatinka, kad atsirado dar viena tokio tipo tema - perskaitykite antros pastraipos pirmus 3 sakinius iš naujo. Labai ačiū ir einam prie reikalo.

 

Kaip daugelis pastebėjom SA:MP'o skiltis šiame forume po trūputį miršta ir dėja, mes nieko negalim su tuo padaryti, nes laikas bėga, jūs, mano vaikeliai augat o žaidimas sensta. Tai normalu, jūs irgi nejaunėjat. Aš pats turiu labai didelę patirtį šiame žaidime, kelis kartus buvau padaręs ilgas pauzes nuo jo, tačiau vis norisi grįžti ir sukurti kažką įdomaus. Tačiau ar dar įmanoma sukurti serverį, kuriame bus niekam nematytos ir kas svarbiausia naudojamos sistemos? Kaip pavyzdį galiu duoti visai gerą, tačiau realiai beveik nenaudojama ir visiškai nereikalinga sistema: baldai namuose. Paaugliai, ką tik baigę pradines klases pasakys: tu ką, čia gi labai gera sistema, gali pasistatyti savo namus kaip tik nori ir t.t. Nu pastatysi tu savo interjerą kaip nori ir kas toliau? O gi nieko, tu kartais užeisi į tuos savo namus paimti ten pinigų ar ginklų ir išeisi, nes vistiek 99% savo žaidžiamo laiko praleidi išorėj. Taigi, manau, kad visiškai neapsimoka apkrauti serverio tokiom sistemom kaip ši. Ką aš tuo noriu pasakyti, man reikia įdėjų kaip iš tiesų atgaivinti šį žaidimą, nes koduoti aš moku tikrai pakankamai, kad sukurti bet kokią sistemą.

 

Visus pinigus, kuriuos man mama duodavo ant pietų į mokyklą aš dėjau į mano kiaulę-taupyklę, taupiau ant nuosavos vilos, bet nusprendžiau atidaryti SA:MP serverį. Taip gavosi, todėl nesmerkit, nes tai nėra jūsų pinigai, o mano - investuosiu ten, kur noriu. Mano planuojamos investicijos į projektą yra apie 1000-2000 jevrejų (pridėdant tai, kad viską scriptinsiu aš). Todėl čia yra proga jums užsidirbti siūlant man idėjas vieną po kitos, bet aš ne durnelis, aš nemokėsiu jums jeigu jus man pasiūlysit sukurti mašinų sistemą... Aš mokėsiu tik už jūsų sugalvotas, ir jokiuose kituose serveriuose nematytas sistemas, o svarbiausia šitos sistemos turėtų būti naudojamos serveryje dažnai, o ne taip kaip pasakojau apie baldų sistemas. Taipogi galima man siūlyti ir mappus ir visą kitą "š" kas yra susiję su SA:MP serverio kūrimu, jeigu man patiks - aš tikrai paimsiu. Tiesą sakant nežinau kaip mokėsiu už idėjų siulymą, bet duosiu maždaug panašų pavyzdį: 1 idėja - 0.50ct. 6 pasiūlymai ir kebabas išeina, smagu ar ne? Bet kainos gali keistis nuo idėjos išsiplėtimo. Viską prašau į PM rašyti.

 

O kadangi rašau į šią skiltį, padiskutuojam: kodėl SA:MP yra geriau nei V:MP. Rėžkit savo nuomones ir gausit +REP. Pirmyn!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 6 valandas(-ų), Marius parašė:

Investuoti 1000-2000 euru į seniena kuri tau neatsipirks(ir jau yra beveik niekam neįdomi bei nuvalkiota)  +++ ant ko, jeigu tu pats scripteris???
Gal geriau duok tuos pinigus tevams, remonta namie padarys. 

Tu tai išvis tylėk kosmonautas, mano vaikas žaisdamas tavo serveryje gavo traumą ir dabar svajoja dirbti NASA ir ieškoti narkotikų mėnulyje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Okey, senai galvojau pats apie kurimą kažko panašaus, tačiau tai man pasirodė tiesiog per daug... Dabar kuriu kitokio tipo serverį, kuris turėtų greitu metu pasirodyti, tačiau kalba ne apie tai. Nesiūlau daryti tų grp ar rp serverių, nes tai tiesiog seniena, kurios pilna. Papasakosiu savo įdėją. Turbūt nepaslaptis tau, kas yra fallout shelter ir gal net yra tekę žaisti, tai projektas bus panašaus tipo. Serveryje bus 3 vaultai - SF,LV.LS. Kiekvienas vaultas turės savo prezidentą, kuris valdys biudžeta ir kitus dalykus. Pirmiausia prisijungęs į serverį, pasirinksi vaultą kuriame tęsi savo žaidimą. Pradėsi mažame butuke, kaip ir visi. Bute galėsi kelti kambarių lygius - Virtuvės - Kokį maistą gali pagaminti ir kiek jis sotumo suteiks. Miegamajį - kiek energijos bus atstatyta miegant. Viskas atrodo labai paprasta ir banalu, tačiau taip nėra. Pirmiausia pradėsiu nuo ką vaulto prezidentas gali daryti. Už biudžetą jis galėtų pirkti daugiau GERESNIŲ butų vietų, kuriuose atsirakintų nauji kambariai, tarkim ginklų dirbtuvė ir mašinų dirbtuvė su garažu. Tie butai kainuotų pinigus, tad žmonės galėtų juos pirkti. Taip pat jis galėtų atrakinti kavines, medikamentų gamyklas, kuriomis žaidėjai galėtų pasinaudoti. Antra, kam 3 skirtingi vaultai, jeigu tu juose tik gyveni? Viskas ne taip ir paprasta, prie vaulto būtų 5 zonos, kurios gamintų pinigus į vaulto fondą ir labai mažą dalį į kiekvieno prisijungusio žaidėjo piniginę per minutę. Kiekvienas vaultas galėtų eiti grobti kitų zonų, šitaip gaunant daugiau naudos sau. Trečia, būtų atviras pasaulis. Kiekvienas žaidėjas turėtų maisto, miego sanaudas, kurios mažėtų gan greitai, tad kambarių lygiai kuriuos minėjau anksčiau būtų labai pravartūs. Išėjęs į atvirą pasaulį, gali rasti įvairių dalykų, nuo pinigų iki ginklų,mašinų detalių, blueprintų (brėžinių) ir t.t. kuriuos galėtum keisti su kitais žmonėmis ar net pats pasigaminti sau ginklų ar net mašiną iš detalių. Visą tai įsivaizduoti yra gan sunku, suprantu, ir rašau šiek tiek pavargęs, tai sakiniai gali pintis, tačiau ką noriu parodyti, kad samp serveris nebūtinai gali būti tikro gyvenimo atspindys, tai būtų kažkas naujo, nematyto niekur. Žaidėjas pradėtų gyvenimą už vieną vaultą, tyrinėtų pasaulį, ieškotų daigtų, padėtų savo vaultui užgrobti kitus, šitaip augant jo pinigams, galėtų keltis butą, atsirakinti ginklus, juos susikonstruoti, tą patį padaryti su mašinomis ir t.t. Tereikia priversti vaizduotę dirbti ir pakeisti tuos sampo stereotipus. Galiu pasakyti, kad dabar nulipęs nuo sampo ir pamatęs tokį projektą, sugrįžčiau tikrai ir manau su manimi šimtai, o gal net ir tas baltijos rekordas kartu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Michael_Scott parašė:

Okey, senai galvojau pats apie kurimą kažko panašaus, tačiau tai man pasirodė tiesiog per daug... Dabar kuriu kitokio tipo serverį, kuris turėtų greitu metu pasirodyti, tačiau kalba ne apie tai. Nesiūlau daryti tų grp ar rp serverių, nes tai tiesiog seniena, kurios pilna. Papasakosiu savo įdėją. Turbūt nepaslaptis tau, kas yra fallout shelter ir gal net yra tekę žaisti, tai projektas bus panašaus tipo. Serveryje bus 3 vaultai - SF,LV.LS. Kiekvienas vaultas turės savo prezidentą, kuris valdys biudžeta ir kitus dalykus. Pirmiausia prisijungęs į serverį, pasirinksi vaultą kuriame tęsi savo žaidimą. Pradėsi mažame butuke, kaip ir visi. Bute galėsi kelti kambarių lygius - Virtuvės - Kokį maistą gali pagaminti ir kiek jis sotumo suteiks. Miegamajį - kiek energijos bus atstatyta miegant. Viskas atrodo labai paprasta ir banalu, tačiau taip nėra. Pirmiausia pradėsiu nuo ką vaulto prezidentas gali daryti. Už biudžetą jis galėtų pirkti daugiau GERESNIŲ butų vietų, kuriuose atsirakintų nauji kambariai, tarkim ginklų dirbtuvė ir mašinų dirbtuvė su garažu. Tie butai kainuotų pinigus, tad žmonės galėtų juos pirkti. Taip pat jis galėtų atrakinti kavines, medikamentų gamyklas, kuriomis žaidėjai galėtų pasinaudoti. Antra, kam 3 skirtingi vaultai, jeigu tu juose tik gyveni? Viskas ne taip ir paprasta, prie vaulto būtų 5 zonos, kurios gamintų pinigus į vaulto fondą ir labai mažą dalį į kiekvieno prisijungusio žaidėjo piniginę per minutę. Kiekvienas vaultas galėtų eiti grobti kitų zonų, šitaip gaunant daugiau naudos sau. Trečia, būtų atviras pasaulis. Kiekvienas žaidėjas turėtų maisto, miego sanaudas, kurios mažėtų gan greitai, tad kambarių lygiai kuriuos minėjau anksčiau būtų labai pravartūs. Išėjęs į atvirą pasaulį, gali rasti įvairių dalykų, nuo pinigų iki ginklų,mašinų detalių, blueprintų (brėžinių) ir t.t. kuriuos galėtum keisti su kitais žmonėmis ar net pats pasigaminti sau ginklų ar net mašiną iš detalių. Visą tai įsivaizduoti yra gan sunku, suprantu, ir rašau šiek tiek pavargęs, tai sakiniai gali pintis, tačiau ką noriu parodyti, kad samp serveris nebūtinai gali būti tikro gyvenimo atspindys, tai būtų kažkas naujo, nematyto niekur. Žaidėjas pradėtų gyvenimą už vieną vaultą, tyrinėtų pasaulį, ieškotų daigtų, padėtų savo vaultui užgrobti kitus, šitaip augant jo pinigams, galėtų keltis butą, atsirakinti ginklus, juos susikonstruoti, tą patį padaryti su mašinomis ir t.t. Tereikia priversti vaizduotę dirbti ir pakeisti tuos sampo stereotipus. Galiu pasakyti, kad dabar nulipęs nuo sampo ir pamatęs tokį projektą, sugrįžčiau tikrai ir manau su manimi šimtai, o gal net ir tas baltijos rekordas kartu.

Pripažinkime tik tai, kad labai didelė lietuvių samp bendruomenės dalis nemėgsta naujovių :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dažnas mano, kad V:MP platforma yra kažkuo pranašesnė už samp'ą, tačiau mano nuomone tai yra tiesiog Roleplay tematikos samp serveris su geresnėmis grafikomis bei galimybe bendrauti balsu, visa kita galima rasti bent kuriame kokybiškame samp rp serveryje (nekalbu apie Lietuvos bendruomenę, čia šis žanras yra niekas). Asmeniškai V:MP sampo man neatstos niekada, pati atmosfera, transporto valdymas ir visa kita man daug priimtinesnis ir patogesnis samp'e, o kam trūksta geresnių grafikų - turint galingą kompiuterį, GTA:SA  galima padaryti tokį pat, o gal ir gražesnį nei GTA V.

Kalbant apie pačią bendruomenę, taip, ji sumažėjusi, kaip ir jos amžiaus vidurkis, dėl ko žaidimas darosi nebe toks patrauklus, tačiau pažiūrėjus iš kitos pusės, jau eilę metų niekas nesukuria tokio projekto, kuris gebėtų parodyti ką nors naujo, nematyto, intriguojančio ir naudingo ir priverstų žaidėjus apleisti sarg, greenside ir kitus įsistovėjusius projektus, tereikia negailėti investicijų, turėti noro bei galvą ant pečių, paimkime Greenside, projektas kokybiškas, žaidėjų skaičius tinkamas, tačiau viskas apleista, atnaujinimo nebuvo virš metų, tikrai nemažai daliai žaidėjų jau atsibodo nematyti nieko naujo ir užsiimti ta pačia veikla, tačiau kokybiškesnio projekto su padoriu žaidėjų skaičiumi - nėra, tad lieka dvi išeitys, arba susitaikyti su tuo, arba apleisti patį žaidimą, tokia situacija yra visuose projektuose, tad sukūrus tikrai unikalų, kokybišką projektą, jis tikrai susilauktų didelio dėmesio ir nemaža dalis žaidėjų iš kiekvieno didesnio serverio pradėtų naują žaidimą tame projekte, kuris yra šviežias, ko pasekoje serveris turėtų tikrai šviesią ateitį bei neštų pelną.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1728 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...