Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškau bendrasavininko N18


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1596 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tai vat, pats esu scripteris, tuo užsiemu jau +- 5 metus, turiu palyginus daug patirties bei žinių, žinių tiek kodavime tiek projektų išlaikime, jų plėtojime. Pavyzdžių su savim neturiu, bet jeigu rasiu padoru bendrasavininką, suderinsim ir pavyzduką. Trumpai tariant ieškau ne trumpalaikio žmogaus jungtis prie galimo projekto ( nerasiu padoraus kolegos, nebus jokio projekto ).

Ko man iš jo reikia: kadangi aš apsiimsiu visais serverio darbais ( kodo atžvilgiu ) būtų visai smagu jei jis galėtu apsiimt su tinklapiu, arba bent mapp darbais. Reikalingas subrendęs žmogus, ne koks rage quit vaikas, kuris tik rades proga sharins viską savo klasiokam. Man pačiam 20, norėtusi iš tavęs bent jau 18. Visus kitus klausimus aptarsim ko gero privačiai, arba klauskit komentaruose. Neatmetu galimybės jungtis prie jau pradėto projekto.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

29 minutes prieš, Avice parašė:

lt serveris?

Kažkada svarsčiau daryti international, tai neatmetu jog jis toks ir bus.

 

18 minutes prieš, Pablas parašė:

Yra pasiūlymas susisiek su manim ;)

Savo pasiūlymus gali rašyti į pm

 

6 minutes prieš, Eimantas // parašė:

 

Dar nėra jokio projekto, bet mapperis visada praverstu

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, Tapkininkas parašė:

Dar nėra jokio projekto, bet mapperis visada praverstu

 

59 minutes prieš, Tapkininkas parašė:

Ko man iš jo reikia: kadangi aš apsiimsiu visais serverio darbais ( kodo atžvilgiu ) būtų visai smagu jei jis galėtu apsiimt su tinklapiu, arba bent mapp darbais.

Galime pabandyti kažką sutart :nice:

Redaguota , nario Eimantas //
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 5 savaičių...
  • Parašė po 1 mėnesio...
  • Parašė po 3 mėnesių...
  • ALFRED. užrakino šią temą

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1596 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...