Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Derick - Aprašymu/anketų kūrimas.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1713 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki atėjus vasarai, o man eilinį kartą neradus vasaros darbo, reikia kažko imtis. Draugai pasiūlė tokią idėją, žinau daug kas smerks, neigiamai rašys apie ją, bet nepabandžius nesužinosi.

  • Atliekamos paslaugos -
    Įvairių anketų rašymas, serverio aprašymų kūrimas.
  • Užsakymo eiga -
    Susisiekiate su manim, parašote kokios paslaugos norėsite, kadangi jų yra tik 2, o pasirinkimas tikrai mažas. Nenukrypstant nuo temos, jeigu reikia užpildyti anketą į kokį nors postą, pageidaučiau ją gauti kartu su atsiųsta žinute. Jeigu reikia sukurti serverio aprašymą, paprašyčiau trumpai papasakoti apie jį, ir duoti serverio IP adresą, jeigu pageidautumėte aprašymo su nuotraukomis. Užsakymus atlieku pagal savo užimtumą, maksimaliai trunku iki 3d. jeigu negaliu greičiau, pranešu užsakovui.
  • Atsiskaitymas -
    Kadangi užsakymų kiekis mane nustebino, pradedu imti pinigėlius už anketas/aprašymus.
  • Iš viso atliktų užsakymu - 10, atnaujinta - 2019-08-06

    ATNAUJINTA 2019-07-24 »
  • Prie šios įdėjos prisidėjo man gerai pažystąmas žmogus, todėl laukiam užsakymų, kadangi pradedame rašyti anketas dviese, patirties turim abudu ties šita patirtimi. Perspėjimas » IMAME TAM TIKRĄ SUMA, PAGAL ANKETOS TURINĮ, IR ŽODŽIŲ SKAIČIŲ.

[Derick]2019m.

Redaguota , nario Derick
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Seni jei nerandi darbo, varai i statybas kaip pagalbinis, dar va idegsi tuo paciu. Nes sampe prasimusti, jau galimybiu nera. Greenside spejo isitvirtinti, bet ir tas jau byra. Man Adomas irgi sake neranda darbo, pist rado, darba rasti visada imanoma, tik reikia nenuleisti ranku :). O apie anketas, tai ten pelno 0. 

Redaguota , nario God
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

13 minutes prieš, God parašė:

Seni jei nerandi darbo, varai i statybas kaip pagalbinis, dar va idegsi tuo paciu. Nes sampe prasimusti, jau galimybiu nera. Greenside spejo isitvirtinti, bet ir tas jau byra. Man Adomas irgi sake neranda darbo, pist rado, darba rasti visada imanoma, tik reikia nenuleisti ranku :). O apie anketas, tai ten pelno 0. 

Taip, jei būčiau kitoks nei dabar esu, tikrai eičiau ir dirbčiau statybose, bet yra visada bet. Kaip čia pasakyt paprasčiau, "dievulis" kažkaip pagailėjo man pusės kojos, kitaip turiu dešine trumpesne koją, negano to, mano klubo sąnarys yra "sugedęs" ir būtent dėl jo negaliu dirbti fiziškai sunkaus/aktyvaus darbo, todėl bandau suktis kaip išmanydamas. O, kad samp'as žlunga taip puikiai tai suprantu, sunku kažką jame padaryt, bet nesistengti irgi negerai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Hmm, anketų rašymas nepadės tau, gal į mėnesį 2e kokius uždirbsi.. Siūlyčiau tau jeigu nori ties samp tai kažkiek mokintis script (jei šio metu mokėtum jau galėtum uždirbti į mėnesį 50-100e). O jei ne tai siūlau mokintis, vistiek ateityje bus daug tų samp serverių ir dar nežlugs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kas čia per internetinio darbo pasiūlymai ar sampo ateities aptarimai, :D niekur žmogus nerašė apie patarimus ir neklausė apie samp ateitį ar ką jam daryti, ką nori, ta daro. Puikus būdas lavint rašysena bei prastumt laiką sėdint prie kompiuterio. Sėkmės tau. :]

Redaguota , nario Eimantas //
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1713 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...