Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Dalinuosi būsimo TheGladiumPVP.LT pastatais (Dungeonais).


_Anglis

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1716 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

2 minutes prieš, SoloKing parašė:

"Cia yra buildas is serverio, kuris priklause _Angliui, taciau tas  kuris kuria thegladiumpvp.lt serveri situos buildus nusikopijaves bando panaudoti pas save :) " cia tavo komentaras as ir anglis buvom bendrasavininkai projekto.

pagal tave as pasiiemiau statinius kurie man nepriklause

del to noriu isiaikinti kurie man nepriklauso o kurie jums priklauso ?

nes kaip sakiau Pr0fessor beveik viska pastate ir jis dabar yra Gladium projekte todel turiu pilna teise naudoti tai ka jis pastate ;)

o jusu statiniu nenaudosim nes nera tikslo ;) o jai panaudosim pranesim ir paprasysim leidomu (bet nemanau kad taip bus)

Gavau informacijos, jog yra ir ne tavo pastatų, tad gero likusio vakaro, diskusija visiškai beprasmė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, _Anglis parašė:

Gavau informacijos, jog yra ir ne tavo pastatų, tad gero likusio vakaro, diskusija visiškai beprasmė.

saunuolis kad gavai ;) dabar isiimk visus linkus is Web'u ramu bus jai ne bus kaip bus ;)

5 minutes prieš, _Anglis parašė:

Papildomai galiu pridėti tai jog tai ką rašo yra visiškas šlamštas iš SoloKing pusės, atsižvelgiant į pastatus kurie yra įkelti teisę reikšti turi tik "Jankiss" kuris buvo pagrindinis gražiausių pastatų builderis, matoma iš aukso stiklo ir kvarco, papildomai galiu pridėti "Kaukolės sala" tai buvo idėja pagrindinė mano, sudarymas pačios arenos taip pogi, laivai ir kitos pagrindinės dalys imtos iš schematikos, tai kad bent jau 70% sudaro kažkieno iš paminėtų darbo yra visiškas melas, atsižvelgiant į turimas tuo metu schematikas, projektas tuo metu priklausė kaip ir dabar kingdoms.lt domenas (MAN) tad nerdamas atsiprašant į nieką, SoloKingai pagalvok. Pragaro blogai pastatas > R3dM00n kitas žemėlapis su namais ir "varpine" schematikos kurtos pagal WynnCraft paplatintą žemėlapį iš senųjų laikų. Tad nematau kur būtų naudojamas tavo darbas, Dariaus buildas viršus vienintelės arenos: tiltas, kalnai formuoti mano, požėmis jo taip pat. Taigi solokingai tavo darbo čia yra apksritas 0 kaip ir Romka. Dar kart paminėsiu, pretenzijas į pastatus reikšti gali tik Jankiss ir niekas kitas, tad gero vakaro ir iki :) Projektas su pilnu valdymu buvo mano projekte pagal domeną t.t.

As kalbu uz visa administracija ;) as isakiau tai ka norejau del to sakau tik viena dalyka isiimk linkus arba bus kalbama kitaip ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, SoloKing parašė:

saunuolis kad gavai ;) dabar isiimk visus linkus is Web'u ramu bus jai ne bus kaip bus ;)

As kalbu uz visa administracija ;) as isakiau tai ka norejau del to sakau tik viena dalyka isiimk linkus arba bus kalbama kitaip ;)

Kalbi už visą Administraciją ? :joy: Common dude. Tavo savanaudiškumo lygis pranoksta viską ką tik įmanoma. Linkai liks kaip likę, tol kol aš norėsiu arba tiesiog teikėjai "Domeno" kur patalpintas linkas panaikins. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1716 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...