Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Nick/HP/Weapon


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5855 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Guest Guest

Nu niekur nerandu,pavadinimo nežinom,o pluginas beveik kiekvienam serve ;/ pabandyk nueit į servą kur matei šitą pluginą ir paprašyk ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest Guest

Aš pasakiau savo nuomonę... O Tu daryk ką nori... Bet jis nieko nepadeda ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest Guest

Jeigu galima prašome be prasivardžiavimų,o priklauso ir nuo pc ir nuo interneto... Juk be interno nesukurtai servo,nebent LANU ;)

Radau vieną pluginą kurį visi žino: amx_super,jame yra tavo prašytas dalykas ;)

Amx_Super.amxx

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

nu ir kas kad laga kels?! Jei pc geras ir servas geriai su configuruotas tai ir nebus jokiu lagu..o pas mane pc 2gb RAM 5ghz ir vidiuxa GF pati paskutintiausia

Norėdamas parodyt koks tu kietas iš tiesų parodei koks tu asilas ;DD 5 GHz pc... Su kuo tu jį aušini? Skystu azotu?

E tu balvonas priciom cia sitas kad as tipo pc turiu kruta cia

1. ne man!!!!!!!

2. pasakiau pc reikalvimu tuo kad man pc ne lagins nuo pluginu!!!

3.IR NETAS geras..

Tai jus vaikai isvis cia tylekit nieko nezinot ir cia dar raasot aislai .... Kalbet dar ismokit..

Party nu pabandysiu bet as kada savo amx_super idejau tai man sitas neveikia..;/ nu pazesu is tawo .. aciu ;]

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest Guest

Jeigu veiks,parašyk ;) Apsiraminkit jūs visi,nenoriu įspėjimų dalint už tokias nesamones... Na nekrypstam nuo temos ir baigiam šitas jūsų nesamones ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest karys99

Aš žinau kaip pasidaryti šitą dalykėlį...

1. Čia ne pluginas...

2. consolėje parašyk AMXMODMENU tada spausk 9(more) ir tada 5(Stats settings) ir ten tau išmes visus nustatymus... spaudi 9(more) kol susirandi Player name ir paspaudi on...

3. :)

4. Made by Karys99 (NeW N!ck Karys99.Info), nes su karys99 daug kas Cs žaidzžia :( (PAVOGĖ N!ck'a :( ) xDDDD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5855 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...