Peršokti į turinį
hey !! ;D

Windows 10 update, Versija 1903

Windows 10 versija  

8 balsai

1. 1. Kurią Windows 10 versiją naudojate?

• 1903
    • 1803
    • Kitas ats. variantas
      0

Recommended Posts

Parašė (redaguota)

Ar jums po Windows 10 paskutinio update, PC temperatūra ir efektyvumas nepadidėjo? Neturit kokių interneto ar ekrano bugų? Pas mane šokinėja truputį PC parametrai ;D

Sužinoti savo esamą versiją galima per: Start  Settings  > System  > About .

---

edit. grįžau prie 1803 versijos. procesas truko apie 10-15 min. ;D lyginant su 1903, versija 1803 žymiai geresnė, ne tokia ryškiai balta, daug greitesnė. grįžimo procesas visiškai nieko neįtakojo failams ir programoms

Redaguota , nario ⠀⠀⠀

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Parašė (redaguota)
6 minutes prieš, Stafke parašė:

pas mane diskas uzkaito ant 100% darau dabar tuos windows updates ziuresiu kas bus :D :D 

reikėjo palikti bent 22 gb laisvos, meto po to error visokius

aš tai bandysiu grįžti prie ankstesnės versijos

Redaguota , nario ⠀⠀⠀

Dalintis šį pranešimą

Parašė (redaguota)

Vakar atsinaujino į 1903 versija, bet nusivyliau, daug bugu bent jau man, žaidimuose t.t vaizdas patamsėjo iš niekur nieko, bandžiau atreguliot tačiau nepavyko, suprastėjo garso kokybė, tikrinaus draiverius t.t niekas nepadėjo, nepatiko pats dizainas kažkoks prastesnis pasirodė negu 1803 versijoje. tačiau šendien grįžau prie senesnės versijos 1803 kuria naudojau ir patiko, atkūrus versija viskas išsitaisė, tiek su spalvos tiek su garsu ir kitais dalykais. esu patenkintas 1803 versija, NES 1903 daug bugu ir panašiai, manau su laiku tie nesklandumai bus ištaisyti ir viska kita, kad būtų galima tinkamai naudoti, dabar nesiūlau niekam atsinaujinti į šia versija, nebent patys to norit. peace.

Redaguota , nario `Modestas

Dalintis šį pranešimą

prieš 19 valandas(-ų), `Modestas parašė:

Vakar atsinaujino į 1903 versija, bet nusivyliau, daug bugu bent jau man, žaidimuose t.t vaizdas patamsėjo iš niekur nieko, bandžiau atreguliot tačiau nepavyko, suprastėjo garso kokybė, tikrinaus draiverius t.t niekas nepadėjo, nepatiko pats dizainas kažkoks prastesnis pasirodė negu 1803 versijoje. tačiau šendien grįžau prie senesnės versijos 1803 kuria naudojau ir patiko, atkūrus versija viskas išsitaisė, tiek su spalvos tiek su garsu ir kitais dalykais. esu patenkintas 1803 versija, NES 1903 daug bugu ir panašiai, manau su laiku tie nesklandumai bus ištaisyti ir viska kita, kad būtų galima tinkamai naudoti, dabar nesiūlau niekam atsinaujinti į šia versija, nebent patys to norit. peace.

na aš naudoju porą savaičių jau 1903 tai kažkaip bugų nepastebėjau.... Nors jau iškarto įsidiegiau kai buvo pasiekiama..

Dalintis šį pranešimą

Komentuoti gali tik prisijungę nariai

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Sukurkite paskyrą mūsų forume

Registruotis

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite

Prisijungti dabar

• Temos, kurios buvo pažymėtos tomis pačiomis žymėmis:

• Parašė Nojushka
      Sveiki,atlieku kruopščiai smulkesnį kompiuterių remontą.
      -Operacinių sistemų perrašymas (Windows instaliacija, perrašymas.Windows 10, 8.1, 7, Windows Vista, Windwos XP (įrašome ir kompiuterius be dvd įrenginių)  10€
      -Kompiuterio optimizavimas 5€
      -Programų diegimas (MS Office jūsų norimu metu.) 5€
      -Papildomų programų/žaidimų diegimas. 5€
      -Kompiuterio programinis valymas. 5€
      -Kompiuterio profilaktika (Aušinimo sistemos valymas nuo dulkiu ir termopastos keitimas) 5-10€ (+5eur jei mano termopasta)

-90 % atveju taisymo laikas trunka nuo 2 valandų iki 2 dienų. (Priklauso nuo jūsų įrangos.)
       darbo dienomis 8-15h
        savaitgaliais 8-20h
      Fizinius remonto darbus atlieku Kaune, programinius nuotoliniu būdu.

cleaning-gpu-on-computer-board-video-id495618192.jfif
      graphics_card_slot-100584062-orig.jfif
      termopastos.jfif
    • Parašė Gaudvilė
      Ar apsimoka naujinti kompiuterį?? Tik dabar sugalvojau, ir ar nebus kokiu nesklandumų?? 
      Ir beto ar visa atmintis pasilieka, o gal reikia viska susikelti kur nors??
    • Parašė SamTrover
      Sveiki, gal kas turit kokį tutorial kaip įsirašyti į flash Windows 10, ir kad galėčiau perrašyti, kitiems kompiuteriams. Jei eina.
    • Parašė RomasTR
      Sveiki, turbūt yra žmonių kuriuos nervina naujasis skype ( windows 10 )
      be galimybės pasikeisti į senają versiją, kuri mano galva žymiai patogesnė, tiek funkcianalumo prasme ( konfiguruojant )
      tiek ir išvaizda.
      Ilgai ieškojau ir pats veikiančios versijos - ir ja radau.
      Pasirodo yra vabalų forume, kurie nesigaudo, ir kaip tarakonai neša virusa, todėl pranešu, kad čia rasite šia skype versiją: skype 7.33.0.105
      Tai yra ne tokia pati skype versija, kuria siūlo atsisiūsti officialus skype tinklapis.
      Skanaus, ir sekmės naudojant !

Siūstis linkas šiame youtubės video
      Dalinuosi galimyb
  • Narių peržiūri šį forumą:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• eneba
  • eneba
  • eneba

• SuperGames programele
  • SuperGames programele