Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Windows 10 update, Versija 1903


deivis_

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1754 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Windows 10 versija  

8 balsai

  1. 1. Kurią Windows 10 versiją naudojate?

    • 1903
    • 1803
    • Kitas ats. variantas
      0


Recommended Posts

Ar jums po Windows 10 paskutinio update, PC temperatūra ir efektyvumas nepadidėjo? Neturit kokių interneto ar ekrano bugų? Pas mane šokinėja truputį PC parametrai ;D

Sužinoti savo esamą versiją galima per: Start  Settings  > System  > About .

---

edit. grįžau prie 1803 versijos. procesas truko apie 10-15 min. ;D lyginant su 1903, versija 1803 žymiai geresnė, ne tokia ryškiai balta, daug greitesnė. grįžimo procesas visiškai nieko neįtakojo failams ir programoms

Redaguota , nario ⠀⠀⠀
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
6 minutes prieš, Stafke parašė:

pas mane diskas uzkaito ant 100% darau dabar tuos windows updates ziuresiu kas bus :D :D 

reikėjo palikti bent 22 gb laisvos, meto po to error visokius

aš tai bandysiu grįžti prie ankstesnės versijos

Redaguota , nario ⠀⠀⠀
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Vakar atsinaujino į 1903 versija, bet nusivyliau, daug bugu bent jau man, žaidimuose t.t vaizdas patamsėjo iš niekur nieko, bandžiau atreguliot tačiau nepavyko, suprastėjo garso kokybė, tikrinaus draiverius t.t niekas nepadėjo, nepatiko pats dizainas kažkoks prastesnis pasirodė negu 1803 versijoje. tačiau šendien grįžau prie senesnės versijos 1803 kuria naudojau ir patiko, atkūrus versija viskas išsitaisė, tiek su spalvos tiek su garsu ir kitais dalykais. esu patenkintas 1803 versija, NES 1903 daug bugu ir panašiai, manau su laiku tie nesklandumai bus ištaisyti ir viska kita, kad būtų galima tinkamai naudoti, dabar nesiūlau niekam atsinaujinti į šia versija, nebent patys to norit. peace.

Redaguota , nario `Modestas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 19 valandas(-ų), `Modestas parašė:

Vakar atsinaujino į 1903 versija, bet nusivyliau, daug bugu bent jau man, žaidimuose t.t vaizdas patamsėjo iš niekur nieko, bandžiau atreguliot tačiau nepavyko, suprastėjo garso kokybė, tikrinaus draiverius t.t niekas nepadėjo, nepatiko pats dizainas kažkoks prastesnis pasirodė negu 1803 versijoje. tačiau šendien grįžau prie senesnės versijos 1803 kuria naudojau ir patiko, atkūrus versija viskas išsitaisė, tiek su spalvos tiek su garsu ir kitais dalykais. esu patenkintas 1803 versija, NES 1903 daug bugu ir panašiai, manau su laiku tie nesklandumai bus ištaisyti ir viska kita, kad būtų galima tinkamai naudoti, dabar nesiūlau niekam atsinaujinti į šia versija, nebent patys to norit. peace.

na aš naudoju porą savaičių jau 1903 tai kažkaip bugų nepastebėjau.... Nors jau iškarto įsidiegiau kai buvo pasiekiama..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1754 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...