Peršokti į turinį

Ieškau darbo minecrafte..


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1794 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, taigi ieškau darbo prie kokio nors projekto. Manau pradėsiu nuo savęs, kadangi tai vos nesvarbiausias dalykas kaip projekto komandos nariui. Esu draugiškas, bendraujantis, sugebu bendrauti su, bet kokiu žmogumi. Esu griežtas, bet ne perdaug, kur reikia ir kada reikia. Gana aktyvus, pastaruoju metu kol šilta šiek tiek sumažėją aktyvumas..

Ką sugebu?

 

  1. Sugebu buildint na kaip kur, pasistengus build'ai visai gražūs. Tik reikia prievartos buildinimui.
  2. Serverio failai. Su serverio failais dirbu jau 3 metai+, sugebu tiek skriptint [nefantastiškus dalykus], tiek editint failus, tvarkyt klaidas ir t.t. Žadu mokytis kažką rimčiau, bet neturiu tam galimybių kol kas.
  3. Sugebu suteikti reikiamą pagalbą.
  4. Sugebu prižiūrėti tvarką tiek serveryje tiek forume.
  5. Sugebu pakankamai gerai su photoshopu :) 
Redaguota , nario Wacky<3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, malhska parašė:

Gerai,kad ir sugebėtum skolas gražinti. 

Aha, nenaudoju to forumo ir viso kito dalyko, aš net negavau prisijungimu, tai man tolko nėra tau dar 10 euru mokėt, kai sumokėjau 5eurus.. nors buvom  sutare jog 10euru sumoku, sumokėjau 5 tu prašai dar 10 ? :D

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Wacky<3 parašė:

Aha, nenaudoju to forumo ir viso kito dalyko, aš net negavau prisijungimu, tai man tolko nėra tau dar 10 euru mokėt, kai sumokėjau 5eurus.. nors buvom  sutare jog 10euru sumoku, sumokėjau 5 tu prašai dar 10 ? :D

 

Negavai nes šaibu pilnai negavau :D Bet gavai visas teisęs,ir gali čia nesiteisint. Tiesiog jau kelis mėnesius nesurenki 10eurų,graudu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1794 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...