Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Telefonas paprastam naudojimui - iki 100€


`Foxonas.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1782 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Gražią dieną, mielieji.

Mano tėvukas, pamatęs, kad aš, už palyginus sąlyginai mažą sumą (Aršauskas įkvėpė) nusipirkau tikrai gerą telefoną, užsinorėjo irgi atsinaujinti savo mobiliąją įrangą. Mano tėtį domina naudotas, geras telefonas. Tačiau, aš manau, kad galima rasti ir naują telefoną iš parduotuvės, kuris būtų ne super-mega-ultra-high-end telefonas, tačiau ir nepajustų nusivylimo. Todėl noriu paprašyti rekomendacijų: ir naudotų ir naujų, telefonų iki 100€, PAPRASTAM NAUDOJIMUI. ne žaidimams, ne kameros kokybei, o tiesiog paprastam naudojimui, kad nestriginėtų ir nedurnavotų. Ačiū!

Redaguota , nario `Foxonas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Važinėjom parašė:

Redmi 7, šiektiek daugiau už 100€, bet tikrai geras.

vienintelis variantas kuri uzskaityciau-dual sim+sd card supportas tuo paciu metu. 4000+mag batarke. uz 100-130euru geriau jau nerasi nei sis naujutelaicio.

http://www.skytech.lt/mzb7490eu-mobile-phone-redmi-16gbblack-mzb7490eu-xiaomi-p-440810.html

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Synthwavez parašė:

vienintelis variantas kuri uzskaityciau-dual sim+sd card supportas tuo paciu metu. 4000+mag batarke. uz 100-130euru geriau jau nerasi nei sis naujutelaicio.

http://www.skytech.lt/mzb7490eu-mobile-phone-redmi-16gbblack-mzb7490eu-xiaomi-p-440810.html

+ jei jau reikia taip yra camera api2 by default tai gali gcam atsisiust

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1782 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...