Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Truputi apie CSZONA :)


dariushkinas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1606 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, yra tokiu prikolu su projekteliu tai tiesiog etapais ivardinsiu :)

#1 Neatlieka savo pareigu iki galo.

#2 Nesiorentuoja kas su kodais losia ir kas be. Bet tuo paciu leidzia kodam i sikna nerti.

#3 Negali sutvarkyti kad demkes butu galime ziuret per viewdemo, o ne per playdemo

#4 Savninkas Andzy_12 negali irodyneti, kad kazkas losia su kodais.

#5 Banina forume kai gauna spaudimo ir neturi nieko protingo atsakyti.

 

Dabar prasideda linksmoji dalis. Pridedu demo paty ir 2 video sumontuotus tai kartu ir dar pridedu streama kai montavau videosa paskutini, nes jie nemoka sumontuoti nes jiems "liejasi vaizdas" Bet kazkaip jiems azimutas i pm nusiunte video. Sekmes ziurint.

 

demo- https://www82.zippyshare.com/v/rvwMPQJ1/file.html

pamoka kaip edinti kausams - 

@CSZONA.LT | Gabis

ps: komentaru laukiu :)

 

 

 

 

O dabar demo be wh :)

 

 

 

ir pasistengsiu per 2menesiu serveri uzdaryti ? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na jei nebūtų saukyklos valė po spaudimo būtų aiškiau. O dabar tokia situacija yra kad už juos žaidžiantis žaidėjas geriau yra kodas su wh ir aimlocku/trigerbotu. Buvo Demo numesta kad sukurtų cheatmovie, o po to gavosi taip kad jokio cheatmovie nėra ir tik žodinis pasakymas kad "su palengvinamciomis programomis lošia"  o įvardinti negali kokiomis. Po to pradėjo sakyti su wh. Kitas kad su aimlocku/trigerbotu. Sakė kad "įmetė video visiems adminams"  bet jei jiems įmetė tai negali paimt ir visiems numesti. Bet po tu kalbų vėl ėjo kad nesimato nieko, susilieja vaizdas. O galiausiai uzbanino forume nes spaudimo neatlaikė. 

 

O čia tik šiaip iš neturėjo ką veikt tema sukūriau parodyti koks projektas ir kokia pas juos politika :) nes pats savininkas negali nieko įrodyti, nesigaudo counteri :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visi juk žino, kad savininkai neatskiria ten piršto nuo šiknos:D nesuprantu, ką tu nori pakeist. 100 komentarų andžis dėl elgesio gavęs, bet vis tiek viešai savo forume visus "heiterius" siunčia na*** :D kokie savininkai, toks ir projektas. Nėra ko norėt, nes nieko jie nekeis, kol žmonės pas juos žaidžia, tik ban list'ą valys, jei žmonių nebeliks:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

11 minutes prieš, ⠀⠀⠀ parašė:

2019 metai + dar vasara, ir dar yra tokių, kurie tupi namuose prie pc, ir ypač prie medinio cs 1.6 ? omg, ;D nu tikrai juokinga

nu oh my gooooosh like wwhaaat?? geeeez these people are like sooooo out with the times ughh

Žmogui patinka žaidimas, bet kadangi šis yra 10+ metų senumo ir nebėra toks populiarus, koks buvo seniau, jis jo nebegali žaisti? Plius, prie ko ta vasara? Žinoma, aktyvumas gal ir gali nukristi, bet kodėl tu teigi, jog asmuo privalo visiškai atsisakyti pc? Visi tavo žodžiai labai durnai nuskambėjo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, [m] parašė:

nu oh my gooooosh like wwhaaat?? geeeez these people are like sooooo out with the times ughh

Žmogui patinka žaidimas, bet kadangi šis yra 10+ metų senumo ir nebėra toks populiarus, koks buvo seniau, jis jo nebegali žaisti? Plius, prie ko ta vasara? Žinoma, aktyvumas gal ir gali nukristi, bet kodėl tu teigi, jog asmuo privalo visiškai atsisakyti pc? Visi tavo žodžiai labai durnai nuskambėjo.

tavo anglų k. labai silpna

niekas vasarą nesėdi prie pc, nornalūs źmonės dirba arba būna kiek galima ilgiau gamtoje 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, ⠀⠀⠀ parašė:

tavo anglų k. labai silpna

niekas vasarą nesėdi prie pc, nornalūs źmonės dirba arba būna kiek galima ilgiau gamtoje 

Kur mano anglų kalbos žinios čia pasireiškė?

Gal kitų darbas yra prie pc, gal kiti tiesiog prisėda valandai, dviems į dieną, ar net rečiau. Kada laisvo laiko turi ir noro yra, tada ir važiuoji į tą gamtą. Nepagaunu tavo minties žinok.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

29 minutes prieš, ⠀⠀⠀ parašė:

2019 metai + dar vasara, ir dar yra tokių, kurie tupi namuose prie pc, ir ypač prie medinio cs 1.6 ? omg, ;D nu tikrai juokinga

Pala, pala... Pricom dabar vasara, namie tupejimas, cs 1.6 medinis? 

Jei ateinu po darbų grįžęs palošti tai reiškia aš tupiu prie medinio 1.6? O ka tada ne medinio lošti? Cs go kuriame pilna autismu susirgusių vaikų galvojančių kad bus profesionalus žaidėjai. Jeigu sourcas būtų nemires tai Source tunuociau. Bet kadangi tu dar ant papo sėdi tik bele rašyti sugebi. Eh 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

10 minutes prieš, CC Antrasis parašė:

Tai kodėl tu sėdi ? :D

Daugiau kvailų kl bus?

wlOR9no.png

 

5 minutes prieš, dariushkinas parašė:

Pala, pala... Pricom dabar vasara, namie tupejimas, cs 1.6 medinis? 

Jei ateinu po darbų grįžęs palošti tai reiškia aš tupiu prie medinio 1.6? O ka tada ne medinio lošti? Cs go kuriame pilna autismu susirgusių vaikų galvojančių kad bus profesionalus žaidėjai. Jeigu sourcas būtų nemires tai Source tunuociau. Bet kadangi tu dar ant papo sėdi tik bele rašyti sugebi. Eh 

Kiek aš žinau, cs yra žaidžiamas, o kortomis yra lošiama.

7 minutes prieš, Soundas_ parašė:

Tai jis ir neminėjo kad normalus yra. Nuoskauda jam dėl to, tai ir kitus kankina..

Keisto jūs mąstymo žmonės, bandot mane sudeginti, bet niekap nesigauna lol

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), epicONE parašė:

Visi juk žino, kad savininkai neatskiria ten piršto nuo šiknos:D nesuprantu, ką tu nori pakeist. 100 komentarų andžis dėl elgesio gavęs, bet vis tiek viešai savo forume visus "heiterius" siunčia na*** :D kokie savininkai, toks ir projektas. Nėra ko norėt, nes nieko jie nekeis, kol žmonės pas juos žaidžia, tik ban list'ą valys, jei žmonių nebeliks:D

Bandai lygi projekto valdyma sulygint su pirštu ir šikna? Uhhh

Pradžiai pisat prota dėl reklamavimo, nesugebat susisiekti su manim į pm, po to dabar čia kažkokius trukūmus įvardyjat. Dabar cheatu nemokėjima gaudyt kaišot, taip aš nemoku sužiūrėt cheatu, bet aš į tai nesiveliu palieku komandai. Gal ir ne į mane adresuojama tema, bet *Myliu SuperGames.lt* jei tokie mandri piskit kurti savo projektus, ten galėsit daryt ką norit ir viskas. Skamba gerai ir visiems priimtina. Mandro neprimetu ir neketinu primest, tiesiog čia patys kuriat bereikšmes temas ir dar bandot įrodynėt. Gerai sukūrei tema, pateikei viską... Manai kažkam įdomu apie jūsų tariamai sakoma "šūdserverį"? Patikėk, jei tikrai taip mano visi, tai čia ką parašei, kiek darbo įdėjai... VISKAS  VELTUI, geriau jei toks labai geras editeris eik kurti kažką naudingiau ir kas atneš tau gal džiaugsmo, gal pinigų

 

Aš visad pasiekiamas, tiek fb, tiek dc. Jei kažkam kažkas blogai ar net kitiems projektams blogai kažkas - rašot man ir ieškom sprendimo. Man rodos čia vienintelis ir labiausiai priimtiniausias spredimas, nei ateit į SG ir kurti bereikšmes temas, kaip tik tokios temos pritraukia jaunimo ir neneigsiu, kad ir kaip jūs jį vadinat ar kokio lygio jis esa - jiems patinka ir pasilieka žaisti

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

As atlikau darbą,  ne taip kaip jūs tik žodžiais švaistytis mokat. Sakėt su kodais losiau, Demo pateikiau viską :) o kur iš jūsų pusės video kur Ale azimutas jums pateikė kur "vedžioju ir aim assistance"  yra? Šito paklausius jūs visada uztyla, o galiausiai uzbaninat forume,  kitus suspending, *Myliu SuperGames.lt* siuntinėjat. Nesugebat argumentuotai atsakyti, sakot kad pats peržiūrėk ir pamatysi. Tai kam dabar reikia apsimesti nieko dėtų angeleliu? Visi debila įjungė gali apsimesti kad nieko nėra viskas zjbs :) tema sukūriau kad parodyčiau kokia pas jus tvarka baninant žmonės be jokio pagrįsto dalyko. Tik Ale jums numetė ir aiškiai matosi Demo viskas. Va Demo yra visi fragai nufilmuoti renderinti ir sulėtinti. Tai dabar man paargumentuok kur čia yra su "palengvinamciomis programomis" lošiama :)

ir temą čia sukūriau nes jūs užrakinti ar ištrinti negalėsite :) tai kad visi pamatytų ir galėtų skaityti bei komentuoti. 

Redaguota , nario dariushkinas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), dariushkinas parašė:

As atlikau darbą,  ne taip kaip jūs tik žodžiais švaistytis mokat. Sakėt su kodais losiau, Demo pateikiau viską :) o kur iš jūsų pusės video kur Ale azimutas jums pateikė kur "vedžioju ir aim assistance"  yra? Šito paklausius jūs visada uztyla, o galiausiai uzbaninat forume,  kitus suspending, *Myliu SuperGames.lt* siuntinėjat. Nesugebat argumentuotai atsakyti, sakot kad pats peržiūrėk ir pamatysi. Tai kam dabar reikia apsimesti nieko dėtų angeleliu? Visi debila įjungė gali apsimesti kad nieko nėra viskas zjbs :) tema sukūriau kad parodyčiau kokia pas jus tvarka baninant žmonės be jokio pagrįsto dalyko. Tik Ale jums numetė ir aiškiai matosi Demo viskas. Va Demo yra visi fragai nufilmuoti renderinti ir sulėtinti. Tai dabar man paargumentuok kur čia yra su "palengvinamciomis programomis" lošiama :)

ir temą čia sukūriau nes jūs užrakinti ar ištrinti negalėsite :) tai kad visi pamatytų ir galėtų skaityti bei komentuoti. 

Tu manęs nieko neklausei ir apie tavo situacija nieko aš nežinau, visiškai nieko. Forume šaukyklos nei skaitau nei ką, o iš tavo pusės pas mane į pm nebuvo kreiptasi. Grynai čia yra su visom situacijom susidariusiom cszona.lt projekte, kreipiasi į vieną, gauna iš jo neigiama atsakymą - lieka kalti abu :D Bet whatever. Kaip ir sakiau tavo temų kūrimas tik skatina užeiti ir įsitikinti koks "šūdservis" čia yra, bet tik gaunasi taip, kad jiems patinka užsibūt (iškart, kad neprisiknistum sakau, kad nevisi užsilieka). Aš tau nieko neaiškinsiu, nieko nepasakosiu. Jei nori lot toliau - lok, gi nesustabdysiu tavęs. Norėsi, galėsim per PM gražiai ir aiškiai išaiškint, o čia tikrai nieko neaiškinsiu

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sakai nežinai mano situacijos nieko. Saukyklos neskaitai nei ką? O tada kas dėjo bana man, o kitam žmogui suspenda iš tavo accounto forume? Kažkas kitas? Na jei žino tavo loginus kažkas tai paaiškinama, o kam tada saukykla valot kai tiesa akis drasko? Ai sakysi vėl nieko nežinau nieko nebuvo. Tegul tavo kolega andzy tave apšviečia nes jis čia pagrindinis su azimutu. O tave taginu nes jų čia užsireginusiu nėra arba bijo kad reikės atsiprašinėti ir bus gėda. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1606 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...