Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Negalima prašyti ar platinti betkokių žaidimą (multiplayer) palengvinančių programų ir scriptų! Kitaip bus taikoma 1.21. taisyklė

***PADĖKIT CHEBRYTE SUSITVARKYT GTA 5***((crash))


Alonze

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1826 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi!

Gal kas žino kaip sutvarkyt crashus??? Maniškis GTA 5 užstringa ir išsijungia kas karta kai bandai naudoti būtent meele weapona arba tiesiog kulokus (su šautuvais viskas gerai). Tas tikrai aišku, kad crashina būtent rankos ar rankiniai ginklai, nes taip pat užtenka, kad eilinis civilis bandytu suduoti smūgi tau ranka ir GTA iškarto išsijungia.... Kažkam teke susidurt su tokia problema???

GTA ne originalus (iš torrentu), taip pat naudoju ir kelis modus, traineri, bet viskas veikė tobulai iki tam tikro laiko kol nepradėjo crashint. Beto ir išsijungus žaidimui jokios erroru lentelės neparodo. 

Buvo bandyta ir ištrint modu papke, ir pati GTA perrašes iš maujo kelis kartus, bet problema išlieka ta pati :/ 

Realiai still žaidžiamas, bet kartais pamiršti ginkla išsitraukt ir crash :DD Arba pribėga koks lochelis traukt tave iš mašinos ir crash again :DD Kiek bandyta ieškot pagalbos, google neturi man ka pasakyt šituo klausymu :D

Laukiu visų galimų problemos išsprendimo būdų, dekoju iškart ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Alonze parašė:

Nu ir kvailas atsakymas, lyg pirktas necrashins :D Crashina del modu ar del kazko, o ne del to kad per steama neleidžiu :D

Beto ne amerikoj gyvenam, Lithuania pirate nation :D

Tikrai ne kvailas atsakymas. Gal atsisiuntei GTA V versiją, kurioje yra būtent toks bug'as ir tiek. Aš taip pat prisidėsiu, kad nusipirktum legalią versiją ir nebūtinai iš Steam. Rockstar Social Club platformos GTA V galima laisvai nusipirkti už 10€ account ir tada gausi visus atnaujinimus, klaidų pataisymus ir prieigą prie Online.

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

11 minutes prieš, Alonze parašė:

Nu ir kvailas atsakymas, lyg pirktas necrashins :D Crashina del modu ar del kazko, o ne del to kad per steama neleidžiu :D

Beto ne amerikoj gyvenam, Lithuania pirate nation :D

Jei crashina del modu ar del "kazko" kitko tai nelabai kaip ir galim padet tau nes jokio erroro cia nepateikei ar kazkokios kitos naudingos informacijos kuri padetu nustatyt crash priezasty, tai sakyciau klausimas durnas, o ne mano atsakymas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, `Foxonas. parašė:

Tikrai ne kvailas atsakymas. Gal atsisiuntei GTA V versiją, kurioje yra būtent toks bug'as ir tiek. Aš taip pat prisidėsiu, kad nusipirktum legalią versiją ir nebūtinai iš Steam. Rockstar Social Club platformos GTA V galima laisvai nusipirkti už 10€ account ir tada gausi visus atnaujinimus, klaidų pataisymus ir prieigą prie Online.

Na dėkui, tiesiog galvoju ar nusipirkus nesusidursiu su ta pačia problema jei modinsiu. Ir kažkaip net nepasidomėjau, kad tik 10 bekainuoja ?

Dabar, Edgu parašė:

Jei crashina del modu ar del "kazko" kitko tai nelabai kaip ir galim padet tau nes jokio erroro cia nepateikei ar kazkokios kitos naudingos informacijos kuri padetu nustatyt crash priezasty, tai sakyciau klausimas durnas, o ne mano atsakymas.

Nu aš priprates prie to, kad nežinai ir nekomentuoji :D:D 

O būtent dėl to kad paminėjau, jog nemeta jokio error tabo turėtum suprast, kad tikriausiai crashas ne del failu kaltės ar ne? :)

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Ridas užrakino šią temą

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1826 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...