Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

RedCounty.lt // Kauno Gyvenimas.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1831 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

F13B15D1-66C5-4EA4-806F-885A774B79D2.jpeg.73ae4ad4ae93d5c95c249c12ab25c4d4.jpeg

RedCounty.lt // Projektas Tau!!

Projekto komanda

Scripteris Matt_Svr

Mapperis Dony_Madrid

Textdraweris Carleon_Ytuo

Forumo galimas startas 2019-06-01

Sveiki ;) visi supergames.lt vartotojai kurie dar domisi sa-mp ir tai kas su tai susije taigi turiu jums pristatyti projekta kuris vienus sužavės kitus gal nesužavės visi turime savo standartu ,bet manau jog tikrai daug pastangu RedCounty komanda idejo i projekta, didžiausia dalis musu projekto yra mapp darbai praktiškai 89% serverio yra mapp darbai ir projektas yra sukurtas pagal Kauna ir jo rajonus serverije yra sumappinta 1,2 šilainiai ir dalis salbotkės čia veiksmas ir vyksta jeigu gyvenate Kaune tai žinote jog Slabotkei,Šilainiuose yra barygu kurie stumdo tai žole , coco ir t.t tai RedCounty gaujos bus isikurusios tai šilainiuose ar vilijampolėje(slabotke) jie turės kaip amerikoje sakome Hoodus kuriuose turės gaminti auginti narkotinęs medžiagas kurias paskui pardavinės gaujos galės užpulti vienas kita ir bandyti narkotikus atimti viena nuo kitos.Kauno policijos departamentas galės daryti reidus i gauju Hoodus nebent gaujos priešinsis.Darbai kaip Taxi ? nera RedCounty.lt serverije mes turime kita alternatyva kuris vadinasi Taxily tai yra taspats bet Taxistai gales palikti savo darbine transporto priemone prie savo namu ar butu nes bazes nera kai isidarbini i Taxily firma tavo darbine transporto priemonė atsiranda Taxily aikšteleje transporta galima tobulinti pvz jeigu nori gauti didesni uždarbi tavo klientams turi patikti aptarnavimas ir jei patinka ivertina tave nuo 1-5 žvaigždučiu nuo to kyla uždarbis per klientas padideja nuo 1-10e i km

 

*Serverio busimas tinklapis RedCounty.lt

*Serverio busimas samp ip Samp.redcounty.lt

*serverio busimas Teamspeak3 serveris ts.redcounty.

Mažas Spoileris 

 

Šilainiu Maxima

5FB1854C-0263-49CE-95CD-40CC2384014F.thumb.png.d20c18ca7d0e14fce2d8fcf8ba7ec46e.png

Šilainiu Ligonine

6F844956-7AC0-4781-B5EB-1C4912A7AD13.thumb.png.4bd4ebfd994a36dff5950b5a03b0c018.png

Slabotkiniu hoodo vidus

323F7D58-17A8-4E6D-83D7-E4D4EBBD5C45.thumb.jpeg.c26f4a572372dab2c37cf95d648d13a8.jpeg

Redaguota , nario Dony’Madrid
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš be žodžių, jūs mąstot kur realus gyvenimas kur sampas? *Myliu SuperGames.lt* pradės čia kurti Kauną, nu tai pizė gal dar akropolį, megas ir pnš šūdus sukurkit su žuvytėm? Didesnio šudo neteko, matyti eisiu į šūdservius jau geriau pažaisiu. Aij p.s kai galios forumas pranešk bus įdomu dizainą pažėt :D:D:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Azteros parašė:

Aš be žodžių, jūs mąstot kur realus gyvenimas kur sampas? *Myliu SuperGames.lt* pradės čia kurti Kauną, nu tai pizė gal dar akropolį, megas ir pnš šūdus sukurkit su žuvytėm? Didesnio šudo neteko, matyti eisiu į šūdservius jau geriau pažaisiu. Aij p.s kai galios forumas pranešk bus įdomu dizainą pažėt :D:D:D

Prabylo Lauris, viename projekte man mėtai įsp, ir paskuj palieki projektą sakydamas ,,kursiu savo projektas'' + tu sakei ,,Jau modifikacija kuriu metus laiko'' ir kažin kaip tų ji kurti, kai mano draugo prašei kad modifikacija įkeltu :D:D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

23 minutes prieš, `Floretti parašė:

Prabylo Lauris, viename projekte man mėtai įsp, ir paskuj palieki projektą sakydamas ,,kursiu savo projektas'' + tu sakei ,,Jau modifikacija kuriu metus laiko'' ir kažin kaip tų ji kurti, kai mano draugo prašei kad modifikacija įkeltu :D:D 

Tu irgi geras žmogus :D . Jis parašė tiesą tu prikibai visai dėl kažko kitko??

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

56 minutes prieš, Azteros parašė:

Aš be žodžių, jūs mąstot kur realus gyvenimas kur sampas? *Myliu SuperGames.lt* pradės čia kurti Kauną, nu tai pizė gal dar akropolį, megas ir pnš šūdus sukurkit su žuvytėm? Didesnio šudo neteko, matyti eisiu į šūdservius jau geriau pažaisiu. Aij p.s kai galios forumas pranešk bus įdomu dizainą pažėt :D:D:D

Šiaip tai yra net GTA KAUNAS GTA Vice City modifikacija. 

O ir Kaunas, Vilnius ar Šiauliai, koks skirtumas, čia kūrėjų pasirinkimas. Praplėsk ne tik žodyną, bet ir pasaulėžiūrą, nes kolkas tai siauras kaip šuns užpakalis. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1831 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...