Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2626 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi, taigi viska kaip ir susidėjau ko man reikia į /info lentelės rodymą, dabar pastrigau tarp: /info rodymo kreditai: skaičiaus, man ji rodo gerai bet kaip antras pasijungia su ACC rodo ir jam kiek aš turiu kreditų, tai pvz pasidariau tokiais būdais: Kreditai: %s, Kreditai %d.  konvertuoti_pinigus(playerDB[playerid][KiekTuriKreditu])), ir tada dar bandžiau: KiekKredituTuri(GetPlayerNameEx(playerid)); Vistiek nesigauna.

Ką nori jog tu pats matytum tai dek po /info o ką nori jei kitas žmogus matytu dėk po "OnPlayerClickPlayer"

pvž kaip aš pasidaręs:

public OnPlayerClickPlayer(playerid, clickedplayerid, source)
{
	new str[248];

	format(str, sizeof(str), "Vardas: %s\nPinigai: %d\nXP: %d\n",
    GetONick(clickedplayerid),pInfo[clickedplayerid][Pinigai],pInfo[clickedplayerid][XP]    
	);
	ShowPlayerDialog(playerid, D_0, DIALOG_STYLE_MSGBOX, "Zaidejo Informacija", str, "Supratau", "Iseiti");
	return 1;
}

CMD:info(playerid, params[])
{
	PlayerInfo(playerid);
	return 1;
}

stock PlayerInfo(playerid)
{
	new str[248];

	format(str, sizeof(str), "Vardas: %s\nPinigai: %d\nXP: %d",
    GetNick(playerid),pInfo[playerid][Pinigai],pInfo[playerid][XP]    
	);
	ShowPlayerDialog(playerid, D_0, DIALOG_STYLE_MSGBOX, "Zaidejo Informacija", str, "Supratau", "Iseiti");
}

 

8238085281.png

3 minutes prieš, ignasxi' parašė:

Ką nori jog tu pats matytum tai dek po /info o ką nori jei kitas žmogus matytu dėk po "OnPlayerClickPlayer"

pvž kaip aš pasidaręs:


public OnPlayerClickPlayer(playerid, clickedplayerid, source)
{
	new str[248];

	format(str, sizeof(str), "Vardas: %s\nPinigai: %d\nXP: %d\n",
    GetONick(clickedplayerid),pInfo[clickedplayerid][Pinigai],pInfo[clickedplayerid][XP]    
	);
	ShowPlayerDialog(playerid, D_0, DIALOG_STYLE_MSGBOX, "Zaidejo Informacija", str, "Supratau", "Iseiti");
	return 1;
}

CMD:info(playerid, params[])
{
	PlayerInfo(playerid);
	return 1;
}

stock PlayerInfo(playerid)
{
	new str[248];

	format(str, sizeof(str), "Vardas: %s\nPinigai: %d\nXP: %d",
    GetNick(playerid),pInfo[playerid][Pinigai],pInfo[playerid][XP]    
	);
	ShowPlayerDialog(playerid, D_0, DIALOG_STYLE_MSGBOX, "Zaidejo Informacija", str, "Supratau", "Iseiti");
}

 

Pas mane taip: febb2692a9c8f3cda1864602eab72d3d927.png

12 minutes prieš, haX0r parašė:

duok normaliai kodo, o ne kažkokius trupinius.

Tai ką duoti pvz?: kai nesuprantu ką duot tau, kai sakau KiekKredituTuri;

3 minutes prieš, haX0r parašė:

Pavyzdys: rašai visur clickedid, kadangi tai paspausto žaidėjo ID per TAB. Kodėl "konvertuoti_pinigusplayerDB[playerid]..." rašai ne clickedid o playerid?

Ai ok tuoj pameginsiu. ;]

5 minutes prieš, Laikrodis12 parašė:

Kreditai: %s, Kreditai %d.  konvertuoti_pinigus(playerDB[playerid][KiekTuriKreditu]))

pasikeisk į


konvertuoti_pinigus(playerDB[clickedid][KiekTuriKreditu]))

 

error 076: syntax error in the expression, or invalid function call

1 minute prieš, ALFRED. parašė:

Įkelk originalų kodą į pastebin.com, nes kitaip normalios pagalbos nesulauksi.

Aš nesuprantų kokio kodo čia reikia kaip, man tik per info lentelė rodytu: Kreditai: [SKAIČIUS]

3 minutes prieš, ALFRED. parašė:

Įkelk originalų kodą į pastebin.com, nes kitaip normalios pagalbos nesulauksi.

https://pastebin.com/ZN75T3yy

1 minute prieš, VolkswagenLTU parašė:

Aš nesuprantų kokio kodo čia reikia kaip, man tik per info lentelė rodytu: Kreditai: [SKAIČIUS]

Nematau ko nesuprast, įkelk viską kas susiję su problema ir su kuo reikia pagalbos, mes tavo kodo telepatiškai nematom, nes iš tavo įkeltos nuotraukos neįmanoma nieko suprast, nes pusę kodo nukirpta.

vkA79IX.png&key=42e6bea03ca38c95124ed65a

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2626 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...