Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Royal-Life.LT| Jūsų žaidimas, mūsų likimas! [Pristatymas]


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1843 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

2 minutes prieš, simux98 parašė:

administracija ten tai patyliu, visi eina už savus, savininkui jai draugelis pasako jog čytas nors akivaizdžiai matoma jog ne - jis patiki ir patvirtina blokavimą, kur tai matyta ? :D taip ir prarandat žaidėjus hebra ;)

Taipogi ir aš nusivyliau. Užėjau į serverį sakau lėksiu nusipirkti mašiną. Nuvykau į saloną. Mažiausiai kainuoją man rods 120k 

nuvariau į paprastų tr aikštelę ten nuvares šoką gavau. Visos mašinos pigios tačiau iš jų sandelį tik 1 buvo ir tai ji man neišėjo, Logišką jog netgis verslai mažiausiai nup 700k algos mažos. Prisiregines vos 10k gauni nu ekonomiką vpš gera...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, H0st parašė:

nuvariau į paprastų tr aikštelę ten nuvares šoką gavau. Visos mašinos pigios tačiau iš jų sandelį tik 1 buvo ir tai ji man neišėjo, Logišką jog netgis verslai mažiausiai nup 700k algos mažos. Prisiregines vos 10k gauni nu ekonomiką vpš gera...

O ne, gavai šoką žaisdamas sampą ir tave šis projektas nuvylė. Kaip baisu. Leisk paklaust, yra samp projektas kuris nenuvilia ir nepateisina lūkesčių?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, H0st parašė:

Taipogi ir aš nusivyliau. Užėjau į serverį sakau lėksiu nusipirkti mašiną. Nuvykau į saloną. Mažiausiai kainuoją man rods 120k 

nuvariau į paprastų tr aikštelę ten nuvares šoką gavau. Visos mašinos pigios tačiau iš jų sandelį tik 1 buvo ir tai ji man neišėjo, Logišką jog netgis verslai mažiausiai nup 700k algos mažos. Prisiregines vos 10k gauni nu ekonomiką vpš gera...

O tu tik atėjęs į serverį nori nusipirkti mašiną iškart? Gal dar ir verslą tau nemokamai duoti? Parašyk PM dar ir adminą prie to paties primesiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

17 minutes prieš, simux98 parašė:

administracija ten tai patyliu, visi eina už savus, savininkui jai draugelis pasako jog čytas nors akivaizdžiai matoma jog ne - jis patiki ir patvirtina blokavimą, kur tai matyta ? :D taip ir prarandat žaidėjus hebra ;)

Labas,jei gali užblokavimo apeliacija iš forumo,pertikrinsiu. 

 

12 minutes prieš, H0st parašė:

Taipogi ir aš nusivyliau. Užėjau į serverį sakau lėksiu nusipirkti mašiną. Nuvykau į saloną. Mažiausiai kainuoją man rods 120k 

nuvariau į paprastų tr aikštelę ten nuvares šoką gavau. Visos mašinos pigios tačiau iš jų sandelį tik 1 buvo ir tai ji man neišėjo, Logišką jog netgis verslai mažiausiai nup 700k algos mažos. Prisiregines vos 10k gauni nu ekonomiką vpš gera...

O įdomumas jog tik prisijungus,pažaidus 1 valandą,jau turi infernusa arba sultana? O jei ir sandeli buvo tik 1 mašiną,visada gali parašyti fūristams,arba administracijai,surasim išeiti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

24 minutes prieš, Dizaino Paslaugos parašė:

O tu tik atėjęs į serverį nori nusipirkti mašiną iškart? Gal dar ir verslą tau nemokamai duoti? Parašyk PM dar ir adminą prie to paties primesiu.

Kiek visur esu buves visokiuose projektuose visada naujokai gauną € iš kurių išeiną teisių išlaikymas ir paprasta mašina pradžiai to užtenką o čia tik teisėms.

28 minutes prieš, Psycho parašė:

O ne, gavai šoką žaisdamas sampą ir tave šis projektas nuvylė. Kaip baisu. Leisk paklaust, yra samp projektas kuris nenuvilia ir nepateisina lūkesčių?

Užeik pažaist tada pasakyk nuomonę. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, H0st parašė:

Kiek visur esu buves visokiuose projektuose visada naujokai gauną € iš kurių išeiną teisių išlaikymas ir paprasta mašina pradžiai to užtenką o čia tik teisėms.

Užeik pažaist tada pasakyk nuomonę. 

Visų pirma, jei nesupranti sarkazmo, tai čia tavo bėdos. Sampo nežaidžiu, nes turėjau omeny, juk visi projektai nuvilia. O, kad patiri šoką žaisdamas tokį žaidimą dėl žaidimo pinigų, tai yra tikrai juokinga. Taipogi dėl tavo komentaro, kai citavai Rytį, teigdamas, kad kiekvienam servery užsiregistravęs gauni pinigų ir gali nusipirkt mašiną. Sounds funny. Kokiuose tu šūdserviuose žaidi, jeigu pinigų iškart turi mašinai nusipirkt. Ekonomika sunki - žaidimas žymiai įdomesnis, kur reikia užsidirbt tai mašinai. Juk sampe bando kūrėjai atvaizduot realybę, tai čia tas pats kas, tarkim, sulauki 18 metų ir turi tiek pinigų iškart, kad galėtum mašiną nusipirkt. Na, pavyzdį gal daviau ir ne kokį, bet esmė ta pati.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

24 minutes prieš, H0st parašė:

Kiek visur esu buves visokiuose projektuose visada naujokai gauną € iš kurių išeiną teisių išlaikymas ir paprasta mašina pradžiai to užtenką o čia tik teisėms.

Užeik pažaist tada pasakyk nuomonę. 

Ir kam tau ta mašina tu man pasakyk? Važinėsi šiaip sau? Tam ir yra skirti darbai be pakvietimų, kurie turi savo transportą, kad dirbtum, užsidirbtum ir pereitum į darbą su pakvietimu.

Visa tai tik žaidėjų aktyvumo palaikymas serveryje bei sudominimas, o, kad tik atėjes mašiną nusiperki, tai čia sudominimo 0 sveikų. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1843 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...