Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

San Fierro Park


ciimy

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1852 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

1 minute prieš, Ocetter parašė:

Kaip matau tau nedaeina. Komentavai kažkada ar parduodu darbą, parašiau, kad VISUS darbus mapinu pagal užsakymus, tai kam tu vėl klausi aš nesuprantu? Ir kai gauni atsakymą žmogų dar užsišoki.

Ties čia ir baigiu atsakymus į tavo kvailus klausimus ir išsireiškimus. Gl hf spaudinėjant toliau -rep'us.

Nepastebėjai kad tu tą patį rašai kelis kart nesustodamas visuose tavo komentaruose?  

"užsišoki" gal jau gana ? 

Aš irgi sakydavau kad darbus kad atlieku tik pagal užsakymus bet po kiek laiko taip gavosi kad dariau ir ne pagal užsakymus ir ką žmonėms galvoti kad tas darbas būtent pagal užsakymą tai net rašyt niekas nebegalės ar parduodamas logiškai galvok su galvą o ne su internetiniu įsivaizduojamu tavo mastymu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

34 minutes prieš, H0st parašė:

Nepastebėjai kad tu tą patį rašai kelis kart nesustodamas visuose tavo komentaruose?  

"užsišoki" gal jau gana ? 

Aš irgi sakydavau kad darbus kad atlieku tik pagal užsakymus bet po kiek laiko taip gavosi kad dariau ir ne pagal užsakymus ir ką žmonėms galvoti kad tas darbas būtent pagal užsakymą tai net rašyt niekas nebegalės ar parduodamas logiškai galvok su galvą o ne su internetiniu įsivaizduojamu tavo mastymu.

Negadink temos su savo komentarais..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

33 minutes prieš, H0st parašė:

Aš irgi sakydavau kad darbus kad atlieku tik pagal užsakymus bet po kiek laiko taip gavosi kad dariau ir ne pagal užsakymus ir ką žmonėms galvoti kad tas darbas būtent pagal užsakymą tai net rašyt niekas nebegalės ar parduodamas logiškai galvok su galvą o ne su internetiniu įsivaizduojamu tavo mastymu.

tai tada parašys temoje, kad darbas yra parduodamas?

giphy.gif

 

į.t paprasta, gražuu

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

43 minutes prieš, H0st parašė:

Nepastebėjai kad tu tą patį rašai kelis kart nesustodamas visuose tavo komentaruose?  

"užsišoki" gal jau gana ? 

Aš irgi sakydavau kad darbus kad atlieku tik pagal užsakymus bet po kiek laiko taip gavosi kad dariau ir ne pagal užsakymus ir ką žmonėms galvoti kad tas darbas būtent pagal užsakymą tai net rašyt niekas nebegalės ar parduodamas logiškai galvok su galvą o ne su internetiniu įsivaizduojamu tavo mastymu.

Tai tam yra skirta asmeninių žinučių sistema forume, o ne temos teršimas šiukšlinais komentarais. Tau vienam čia kažkas užkliuvo. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Dizaino Paslaugos parašė:

Tai tam yra skirta asmeninių žinučių sistema forume, o ne temos teršimas šiukšlinais komentarais. Tau vienam čia kažkas užkliuvo. 

Nu bet tu logiškai pamastyk koks tolkas dar jam pačiam buvo parašyt kad darbas parduotas manęs dar taip prašė todėl man ir užkliuvo. :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, H0st parašė:

Nu bet tu logiškai pamastyk koks tolkas dar jam pačiam buvo parašyt kad darbas parduotas manęs dar taip prašė todėl man ir užkliuvo. :) 

Visų pirma, tai išmok rišliai rašyt, pusės minčių neįmanoma suprasti. 

Visų antra, tai žmogus, kuris nusipirko atrašė į tavo komentarą, kad jis nusipirko. Ko tu dar nori? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Dizaino Paslaugos parašė:

Visų pirma, tai išmok rišliai rašyt, pusės minčių neįmanoma suprasti. 

Visų antra, tai žmogus, kuris nusipirko atrašė į tavo komentarą, kad jis nusipirko. Ko tu dar nori? 

Čia jau mano reikalas ko aš noriu. Visi prisikabinėjat dėl mano rašto? LT jau 4metai nesu ir nesilavina man LT kalba kadangi pagrinde ne LT kalba šneku/rašau o dabar aišku ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 8 valandas(-ų), H0st parašė:

Čia jau mano reikalas ko aš noriu. Visi prisikabinėjat dėl mano rašto? LT jau 4metai nesu ir nesilavina man LT kalba kadangi pagrinde ne LT kalba šneku/rašau o dabar aišku ?

Esi vienas iš tų "suaugusių" vaikėzų, kuriem nors ir aiškinant tiesiai šviesiai į akis nieks niekada nedaeis. Paklausei ar parduoda - atsakė žmogus, kad jau nupirko,t.y, ATSAKĖ Į TAVO KLAUSIMĄ. O tu išvis iš lempos prisipisai:DDD Tai jeigu būtų temos autorius parašęs, kad jau pardavė, tai jo irgi būtum klausęs "pasigyrei, kad pardavei?" :DDDD ne tik LT kalba nesilavina tau užsieny, bet ir protas nesivysto

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 5 valandas(-ų), epicONE parašė:

Esi vienas iš tų "suaugusių" vaikėzų, kuriem nors ir aiškinant tiesiai šviesiai į akis nieks niekada nedaeis. Paklausei ar parduoda - atsakė žmogus, kad jau nupirko,t.y, ATSAKĖ Į TAVO KLAUSIMĄ. O tu išvis iš lempos prisipisai:DDD Tai jeigu būtų temos autorius parašęs, kad jau pardavė, tai jo irgi būtum klausęs "pasigyrei, kad pardavei?" :DDDD ne tik LT kalba nesilavina tau užsieny, bet ir protas nesivysto

Tu bent pats suvokiai ką parašiai? ????   Nu gerai aš parašiau ar pasigyrei o jis irgi prisikibo dėl mano parašytų postų skaičiaus. ? . Protas vystosi nebent pas tave nelabai gal būt?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1852 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...