Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

San Fierro Park


ciimy

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1822 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Dabar, Dizaino Paslaugos parašė:

Neblogai visai, tvarkinga, gražu, tik tas plikas žalias laukas tuštokas, galėtų koks fontanas būti ar kažkas gyvesnio, o ne tik medžiai. 

Čia labai nelygi danga, neišeitų padaryti kažko lygiai ir gražiai, vienintelė vieta lygi tai ten kur aikštelė ir statula. Galvojau aš apie fontaną, bet niekur neradau vietos, kad padaryt aikštelę aplink jį, suoliukus ir panašiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, H0st parašė:

Apie mano postus nebuvo minėta kodėl prikišai būtent mano postus?

Normaliai paklausiau kokia kainą tu parašiai kad nupirkai aš pasakiau pasigyrei? tu iškart kimbi. :) 

Tai kad tu prikibai paklausdamas ar pasigyrė

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 2 valandas(-ų), H0st parašė:

Kiek už darbą ?

Nežinau kodėl turiu po kas antru darbu komentuot, kad visi darbai mapinami pagal užsakymus ir iškart nuperkami, bet tu vistiek sugebi parašyt "kokia kaina" "kiek už darbą" ir po to dar stumt ant mano klientų.

Ir dar geriau, gavus -rep taip pat nepamiršt jo paspaust ir man, užauk prašau.  

Redaguota , nario Ocetter
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, devmark parašė:

paprasta, neapkrauta, tačiau kažko trūksta, bet ne ypač, primenta truputį gal gta v stiliaus golfo aikštyną.

Aha, man irgi priminė golfo aikštyną, galvojau į jį ir paverst, nes nebuvo kaip žolės uždaugint, bet vidurį miesto, toks mažas ir dar reikėtų tinklus didelius dėt ant tvorų, tai galvoju gal ir parko užteks :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, Ocetter parašė:

Nežinau kodėl turiu po kas antru darbu komentuot, kad visi darbai mapinami pagal užsakymus ir iškart nuperkami, bet tu vistiek sugebi parašyt "kokia kaina" "kiek už darbą" ir po to dar stumt ant mano klientų. 

Mhm po kiekvieną tema rašau? kažkaip neatrodo kad tai pirma tema kur paklausiau normaliai ? 

Toks ir klientas ten :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, H0st parašė:

Mhm po kiekvieną tema rašau? kažkaip neatrodo kad tai pirma tema kur paklausiau normaliai ? 

Toks ir klientas ten :D 

Na, nesakau, kad po kiekviena, bet ne pirma ir ne antrą kartą klausi. O kai žmogus atsako, kad darbą jau nupirko ant jo užsišoki, išmok bendraut, bent jau internete.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Ocetter parašė:

Na, nesakau, kad po kiekviena, bet ne pirma ir ne antrą kartą klausi. O kai žmogus atsako, kad darbą jau nupirko ant jo užsišoki, išmok bendraut, bent jau internete.

:D Juokdarys. Iš kur man žinot ar darbas atliktas pagal užsakymą? o gal atlikai savo naudai arba ant pardavimo ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
2 minutes prieš, H0st parašė:

:D Juokdarys. Iš kur man žinot ar darbas atliktas pagal užsakymą? o gal atlikai savo naudai arba ant pardavimo ?

Kaip matau tau nedaeina. Komentavai kažkada ar parduodu darbą, parašiau, kad VISUS darbus mapinu pagal užsakymus, tai kam tu vėl klausi aš nesuprantu? Ir kai gauni atsakymą žmogų dar užsišoki.

Ties čia ir baigiu atsakymus į tavo kvailus klausimus ir išsireiškimus. Gl hf spaudinėjant toliau -rep'us.

Redaguota , nario Ocetter
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1822 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...