Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

/ rsrytis - grafikos ir web/app dizaino paslaugos


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1803 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

prieš 10 valandas(-ų), Dizaino Paslaugos parašė:

IV išrašo išsipirkt nereikia, jeigu ką :)

Skirias tuom, kad eilinės temos man neprikvies klientų ir bendrauju taip kaip noriu, o ne padlaižiauju ir atsakinėju taip "kaip reikėtų atsakyt". Tai vadinama nuomonės išreiškimu, gal kai išeisi į pasaulį pamatysi daugiau žmonių su daugiau skirtingų nuomonių ir pasaulėžiūrų negu kad mano, ir ką tada darysi? Pulsi ardytis ir aiškint, kad jie idijotai ir jų gyvenimo bei bendravimo principai šūdini? :D juokingas tu, apsimeti pasaulio bamba ir kad viską gerai supranti, bet deja.

Nu jo, "tokie dizaineriai", kurie bendradarbiauja su vienomis didžiausių Kauno reklamos įmonių, tarp jų ir Vilniaus (viena iš jų ba329). Sori už flexinimą, bet niekad nepakęsių tokių cinikų, kurie apsimeta viską žinantys ir suprantantys. 

Jei man būtų svarbus "įvaizdis sg forume" ir čia būtų didelis kiekis galimų klientų, tai taip, bendraučiau taip, kaip kiti norėtu ir galvotų, kad turiu bendrauti, bet deja nepadlaižiauju ir nesistengiu kažko įrodyti, tik ateinu išsakyti savo nuomonės. 

LOL :D geras geras tu veilokas, pasirenka komentarą apie spalvas ir tai sulygina su UX :D Niekur neminėjau, kad UX yra spalvos. UX visas product development, prototyping, user flow ir kiti reikalai, kas ir buvo aiškinta klientui (nors toks ir klientas, kuriam tinka dizainas su 2 main info blokais lygiuotais ties kaire ir dešine :D ir net logotipo už 10 eurų įsigyti negali), kad jo pasirinktas dizainas jam nebus veiksnus. Deja, bet turiu pakankamai kompetencijos klientams konsultuoti tuo (nebūtina būt profu, kad sakyt jog UX išmanai, išmanymas nelygu profesionalumui), tad kad ir ką tu čia vaikine bandai įrodyti, deja, bet nesiseka :)

 

P. S. Kai stengsies įrodyt sekančias tiesas, čia pora topicų pasimokint ir praplėst savo siauras pažiūras :)

https://link.medium.com/f3fNFXiQsV

https://link.medium.com/EoY8fMeQsV

Na, logiškai mąstant, jei bendradarbiautum (nu, bent jau aš taip daryčiau) su DIDŽIAUSIOMIS KAUNO REKLAMOS ĮMONĖMIS tai nesedėtum čia visą dieną šitam nusmurgusiam forume ir nepasakotum koks tu super geras dizaineris dirbantis su DIŽIAUSIOMIS KAUNO REKLAMOS ĮMONĖMIS, kuris piešia vaikams SA:MP dizainus ir daro logotipus už 10€. Kiekvienas dizaineris žino savo kainą ir kiek kainuoja jiems laikas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

54 minutes prieš, lie parašė:

Na, logiškai mąstant, jei bendradarbiautum (nu, bent jau aš taip daryčiau) su DIDŽIAUSIOMIS KAUNO REKLAMOS ĮMONĖMIS tai nesedėtum čia visą dieną šitam nusmurgusiam forume ir nepasakotum koks tu super geras dizaineris dirbantis su DIŽIAUSIOMIS KAUNO REKLAMOS ĮMONĖMIS, kuris piešia vaikams SA:MP dizainus ir daro logotipus už 10€. Kiekvienas dizaineris žino savo kainą ir kiek kainuoja jiems laikas. 

Tai vadinama laiko paskirstymu, ką puikiai ir atlieku. Dirbu ne valandom, o už projektų sutartas kainas, tad kada ir kaip skirstau darbo laiką - mano reikalas. Projektai atliekami nustatyto termino metu, su niekuo kėblumų deja, bet nebuvo, tad kaip ir kiek laiko skiriu forumams, tai tikrai nei tavo, nei ko nors kito reikalas. Dirbu, uždirbu, skirstau laiką, o laisvą laiką skiriu žaidimam (tarkim pvz. Samp) ir jų bendruomenių pagalbai, piešiant dizainus, logotipus ir kitus dalykus, kas lavina smulkmeniškumą ir šiaip, man tai įdomu. Ar aš kuom nors blogesnis, kad mane tai domina? Nemanau. Ar tu kuom nors blogesnis, kad taip pat kažkuom domiesi, kas, tarkim, man nepatinka ar neaktualu? Tuo labiau, kad ne.

Taip, kiekvienas dizaineris žino savo kainą ir kiek kainuoja jiems laikas, bet savo brainstorminimo peek laiką skiriu DARBUI, IV projektams, o laisvalaikis, kaip tu sakai, vaikams SAMP dizainų paišymui.

Ačiū už diskusiją, galim nebetęsti ir nebeteršt temos, nepasitenkinimus rašykit būsenose ar tai į PM.

Smagaus savaitgalio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

kalbant apie rls dizaina, sorry jis man uzkibo, kadangi headeryje GTA V renderis iremintas taip pat, kaip mano darytame 6side projektui dizaine. Dar toks idomus sutapimas, kad tas pats renderis :D

mzDEe5s.jpg

kas labai kimba i akis, tai forumu nuo side baro antrastes ryskiai skiriasi, apskritai forumu nesiziuri noretusi, kad butu kaip sidebaru. Taip pat avataru dydzius geriau daryk vienodo dydzio, pasirink ta pati dydi kuri pasirinkai sidebare. Na ir griztant prie headerio, jeigu ivertinus 3sec. taisykle, tai man tas tekstas su zvaigzdutemis atrodo kaip koks slide... Mazejantis tekstas is apacios ir virsaus, opacity prarandancios zvaigzdutes is virsaus ir apacios :huh:

 

Siaip darbai sio zmogaus man patinka, bet su charakteriu atrodo kiek sudetingas zmogelis. Sekmes darbuose, rekomenduoju.

Redaguota , nario Povilasz
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 22 valandas(-ų), Povilasz parašė:

kalbant apie rls dizaina, sorry jis man uzkibo, kadangi headeryje GTA V renderis iremintas taip pat, kaip mano darytame 6side projektui dizaine. Dar toks idomus sutapimas, kad tas pats renderis :D

mzDEe5s.jpg

kas labai kimba i akis, tai forumu nuo side baro antrastes ryskiai skiriasi, apskritai forumu nesiziuri noretusi, kad butu kaip sidebaru. Taip pat avataru dydzius geriau daryk vienodo dydzio, pasirink ta pati dydi kuri pasirinkai sidebare. Na ir griztant prie headerio, jeigu ivertinus 3sec. taisykle, tai man tas tekstas su zvaigzdutemis atrodo kaip koks slide... Mazejantis tekstas is apacios ir virsaus, opacity prarandancios zvaigzdutes is virsaus ir apacios :huh:

 

Siaip darbai sio zmogaus man patinka, bet su charakteriu atrodo kiek sudetingas zmogelis. Sekmes darbuose, rekomenduoju.

Antraštės ir neprivalo būti vienodos, tiesiog dizaino reikalas čia ir kiekvienio piešiančiojo apsisprendimas.

Kam rinktis tą patį dydį, jei sidebar'e jie scalinasi ir mažinasi? pvz.: https://greenside.lt/forumas/ https://las-venturas.lt/forumas/

ir jo, idėja panaši į tavo, realiai identiška su parinktu renderiu, kadangi akcentinė spalva EMERALD, o franklino apranga geriausiai susiblendino (pirminis variantas buvo geltonas). Bet ta pati inspiracija yra iš kito pinterest'e esančio dizaino.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 2 savaičių...

Galiu pasakyti, kad stipriai klydau prašęs pirmąjį atsiliepimą ir darydamas išvadas iš šono apie šį žmogų. Užsisakiau logotipą, žinoma, palaukti teko ilgiau nei įprastai, tačiau tai galima lengvai pateisinti, kadangi užsakymą pateikti sugalvojau prieš pat švenčių pradžią, manau, tai turėjo didelės įtakos. Po užsakymo įvykdymo galiu drąsiai rekomenduoti šio grafikos dizainerio paslaugas. Dar kartą dėkoju @Dizaino Paslaugos  už logotipą, kuris nuo šiandien puošia mūsų projekto forumą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1803 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...