Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pasiūlymas dėl parašų


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1853 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

33 minutes prieš, Armzis parašė:

O kam tau parašas, jei kažkokias poemas ten susidėjus į jį apie MySQL . Įdėja nėra būtinybė, kolkas visi išgyveno ir be jos, jei turi laiko ją padaryt, aš už. 

Ne poemos, o protingų žmonių mintys :D idėją įgyvendinti trunka vos keletą minučių, tad tikrai nemanau jog gaila tą padaryti. O kalbu apskritai, gal mano parašas ir nieko nereiškia, tiesiog būtų gerai jei kiti, kurie nori įsidėti ko nors daugiau, turėtų vietos :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 13 valandas(-ų), Dizaino Paslaugos parašė:

Nei reikalinga nei ką, būtinybės taip pat nėra.

Niekas tavo tų ilgų parašų neskaitys, o scrollinant tik užsiknisi matyti tas eiles parašuose ir kitas nesąmones.

O kartais tikrai įdomu paskaityti ar pažiūrėti kas gero parašuose ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 14 valandas(-ų), Dizaino Paslaugos parašė:

Nei reikalinga nei ką, būtinybės taip pat nėra.

Niekas tavo tų ilgų parašų neskaitys, o scrollinant tik užsiknisi matyti tas eiles parašuose ir kitas nesąmones.

Jei leis daugiau simbolių paraše tai nereiškia, kad visi puls susirašyt eilėraščius į parašus ar “kitas nesąmones”. Iš vis, man galva neneša ką tu čia darai su savo negatyvu. kiekvienoj temoj jis kažką neigiamo turi parašyt :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, lie parašė:

Jei leis daugiau simbolių paraše tai nereiškia, kad visi puls susirašyt eilėraščius į parašus ar “kitas nesąmones”. Iš vis, man galva neneša ką tu čia darai su savo negatyvu. kiekvienoj temoj jis kažką neigiamo turi parašyt :D

o ne kodėl visi nėra tokie kokie turėtų būti pagal tave!!! kodėl taip nėra!!!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vaje kodėl jūs visi tokie pesimistai, gal kažkas kitas norės, kodėl jūs žiūrit į mane, nereiškia kad visi rašys "nesąmones" kaip aš. Tiesiog pagalvojau apie kitus ir pasiūliau idėją. Gal kitas paraše įdės naudingų nuorodų, o gal kažką pareklamuos ir bus mažiau besikartojančių būsenos atnaujinimų. Kokie negatyvūs esate... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2019-03-26 00:30, Minerva parašė:

Ne poemos, o protingų žmonių mintys :D idėją įgyvendinti trunka vos keletą minučių, tad tikrai nemanau jog gaila tą padaryti. O kalbu apskritai, gal mano parašas ir nieko nereiškia, tiesiog būtų gerai jei kiti, kurie nori įsidėti ko nors daugiau, turėtų vietos :) 

Žmonės galėdami užsidėti tiek daug parašo, prisidės daug nesamonių ir užims visa Vieta :D Nereikalinga tai , kaip buvo, taip ir gerai. Kaip ir sakiau, nematau REIKALO, šiam dalykui :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

39 minutes prieš, Armzis parašė:

Žmonės galėdami užsidėti tiek daug parašo, prisidės daug nesamonių ir užims visa Vieta :D Nereikalinga tai , kaip buvo, taip ir gerai. Kaip ir sakiau, nematau REIKALO, šiam dalykui :D 

o supranti, kad pasiūlymas TIK PREMIUM NARIAMS  Kurių forume vos dalelė esančių narių. 8 eilutės "daug parašo" jo labai daug, kas sakė kad 8? sakiau padidinti, 1, 2, 3... nesakiau jog reikia būtent 8. Sveikinu, esi protingas kaip matau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, Minerva parašė:

o supranti, kad pasiūlymas TIK PREMIUM NARIAMS  Kurių forume vos dalelė esančių narių. 8 eilutės "daug parašo" jo labai daug, kas sakė kad 8? sakiau padidinti, 1, 2, 3... nesakiau jog reikia būtent 8. Sveikinu, esi protingas kaip matau.

Sveikinu, turint PREMIUM Narį, dabar tau prireikia naujovių kurių niekada niekam nereikėjo, bet p*st atsiradai tu, ir tadam prireikė jų. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 17 valandas(-ų), Armzis parašė:

Sveikinu, turint PREMIUM Narį, dabar tau prireikia naujovių kurių niekada niekam nereikėjo, bet p*st atsiradai tu, ir tadam prireikė jų. 

jo nes tik aš sugebu galvoti apie kitus, jog ir jiems galima padaryti ką nors geriau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1853 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...