Peršokti į turinį

[MC] Ieškoma komanda naujam projektui


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1878 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Actions-contact-new-icon.png

Sveiki,

Taigi dabar aprašysiu savo vizija ir ką gaus iš manęs mano surinkta komanda.

Pirmiausia pradėsiu truputį papasakodamas, kokį serverį aš įsivaizduoju, kad jūs būsimi komandos nariai žinotumėt į kur brendat. Patį serverį įsivaizduoju išgyvenimo tipo, kur būtu sunku gauti pinigų ar visokių daiktų (reiktų praleisti nemažai laiko žaidžiant), taip pat serveris bus be paslaugų pirkimo sistemos, tačiau tokios privilegijos kaip VIP ar SuperVIP egzistuotų, tačiau juos būtu galima gauti atsitiktiniu būdu sukant rulete ar pražaidžiant tam tikra laiko tarpą. Tikslios vizijos dar, kaip kas vyktu neturiu, bet tam ir būsit reikalingi jūs.

 

Kodėl man reikia komandos? Nes ilgą dalį dienos ir vakaro skiriu darbui ir neturėsiu laiko.

Ar galėsiu padėti komandos nariams? Kartas nuo karto tikrai galėsiu padėti kodavime ar šiaip kokiais nors iškilusiais klausimais.

Ką aš siūlau savo komandos nariams? Privilegijas, atsakomybe, pareigingumą, darbą ir toliau viskas derybų klausimas.

 

Apačioje galėsite perskaityti kokios pareigos yra laisvos ir kokias įsivaizduoju tų pareigų funkcijas, skliausteliuose rašysiu kas būtu gerai, jeigu tas žmogus turėtu ar mokėtu. Ieškau daugiausiai 4 žmonių, nes tik tiek telpa į mašina. ?

Administratorius - Serverio kūrimas, įskiepių koregavimas ir/ar kūrimas, serverio priežiūra. (Idėjų generatorius, savo nuomonės turėtojas)

Statybininkas - Serverio pastatų priežiūra ir statymas, žemėlapio atnaujinimas. (Statymo pavyzdžiui, bendraujantis)

Dizaineris (GFX'eris) - Reklaminių banerių piešimas ir šiaip visokiausių smulkmenų piešimas. (Darbų pavyzdžiai, bendraujantis, būtu iškalbingas)

 

Pretenduojantys rašykite man AŽ per supergames ar šioje temoje su savo asmenybės aprašymu ir pavyzdžiais. O kiti kas turite daugiau klausimų apie komandos narių pareigas rašykite šioje temoje.

 

Pagarbiai,

LukasGrimm

Redaguota , nario LukasGrimm
Administratoriaus postas jau yra užimtas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 7 valandas(-ų), Armzis parašė:

Ir iš ko tu šita Serverį išlaikysi, jei nebus paslaugų? Nebūtų smart Aksesuarus įdėt pirkimui, kad jeigu susilauks serveris susidomėjimo bent šiokį tokį pelna neštu? 

Na serverį išlaikyti nėra jokia prabanga. Šiuo metu aš labiau norėčiau likti prie savo idėjos dėl paslaugų pirkimo ir manau, kad nereikia. Dėl pareigų vis dar laukiu aprašymo ir darbų pavyzdžių, vos tik ką nors surasiu tą pareiga išbrauksiu iš temos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1878 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...