Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

LAIMIS A. - ieškau MINECRAFT projekto.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1864 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki šiandien nuspręndžiau pasieškoti kokio nors projekto, kadangi kilo noras grįžti į minecraft žaidimuką.

 

Taigi, kokia jums nauda iš manęs, bei kokius sugebėjimus turiu.

 

  • Grafikos dizaineris - šituo dalykų užsiimu gan ilgą laiko tarpą, patirtis yra apie 4 metus su geromis pertraukomis.
  • Prižiūrėtojas - žinoma galiu atlikti šias pareigas, šiektiek turiu patirties buvęs gan daug kartų šiuose pareiguose, tad nesklandumų neturėtų būti, kokios naudos iš šitos pareigos galėčiau galėčiau, tai manau jog forumo/serverio prižiūrėjimas.
  • Moderatorius - šiuose pareiguose galėčiau atlikti pareigas GFX skiltyje.
  • Statybininkas - šioje srityje turiu gan daug patirties, bet taip ir neradau rimto projekto, tad stačiau būtent savo noru -  iš neturėjimo ką veikti. Pavyzdukai kurie yra pakankamai seni . bet įgūdžių tikrai nepraradau: https://imgur.com/a/7c2cfkD  https://imgur.com/a/5uLtO6a

 

Tiek iš manos pusės , na ir truputį apie save.

 

Mano vardas Laimis, man yra 17 metų, domiuosi grafika , esu pareigingas, greitai pritampu prie žmonių, esu visada nusiteikęs rimtai dirbti, esu draugiškas, linksmas, šiektiek drovus bet tai greitai tai pasikeičia, turiu daug motyvacijos rimtuose pareiguose , dažnai kyla naujų minčių bei žinoma įdėjų,  na tiek kolkas apie mane visada atsakysiu į norimus klausimus jaigu norit kažko daugiau sužinoti.

 

Kokio projekto ieškau?

 

  • Tūrėti bent .lt galūnę (jokių subdomenų ir t.t.)
  • Administracijos nusiteikimo dirbti rimtai, ir kokybiškai.
  • Kad būtų įmanoma susikalbėti su administratoriais.
  • Turėti šiokią tokia projekto įdėja, bei stengtis ją įvygdyti.

Kaip galite susisiekti su manim?

 

Ačiū už dėmesį  :kiets:

Redaguota , nario LAIMIS A.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1864 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...