Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

15 minučių = 7 eurai !


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1855 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, kuo trumpiau aprašysiu būdą kur per daugiausiai 15 minučių galima gauti nemokamai 7 eurus. Šiam būdui registruosimes į monese elektroninį banką (pvz: Revoult, Paysera ir t.t.).

 

  1. Atsidaryti google store ar App store priklauso nuo to android ar iOS naudojat, ivesti MONESE i paieska ir parsisiusti programele.

  2. Jeigu jau turite programėlę mano kodas yra - LUKAS469. Jį reikia irašyti registruojantis.

  3. Patvirtinti savo tapatybę reikės tapatybes dokumento.

  4. Į savo sąskaitą įnešti bent 10 eurų, direct transferiu momentaliai pinigai atsiranda (mokesčiai 0.04 euro).

  5. Iškart gaunate savo 5 eurus +  atsiųskit savo monese IBAN ir gausit papildomus 2 eurus. Jį rasti galima paspaudus >> Account ir bus parašyta IBAN, nukopijuokit atsiųskit i forumo PM.

  6. Išsiimti pinigus į savo banko sąskaita nieko nekainuoja ir galima iškart.

  7. Kviečiate savo draugus, registruojate savo tėvus, gimines ir pasidarot lengvo pinigo!

 

*Pasiūlymas, užsiregistruokit ir užregistruokit bent savo abu tėvus ir turėsit 37 eurų profitą! Susitikus su draugais ir dar juos įkalbinus tikiu, kad per kelias dienas lengvą šimtuką tikrai galima pasiekt savo reikmėm.

 

<- D.U.K ->

Kodėl turėtumet naudot mano referral nuorodą?

Negausit 5 eurų + mano nuoroda pranašesnė tuo, kad aš iš savęs dar duodu bonusą.

 

,,Paskolu man cia priims, niekas nedalina nemokamai pinigu ir t.t.”

Čia yra kaip betkoks kitas bankas tiesiog mažiau žinomesnis, jis visą laiką veikė UK, dabar norint plėstis į EU rinką jie turi save išreklamuoti, o toks būdas aišku yra brangus, bet lojalus vartotojai jiem atperka reklamos išlaidas, taip ieškomi nauji klientai, viskas patikima, jūsų duomenys lieka visiškai saugūs.

 

Iškilus klausimų visada galit parašyt į komentarus kas jum nedudoda ramybės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, scGame official parašė:

O jeigu aš esu pas vieną prieš kokį mėnesį užsiregistraves jeigu isimetu 10€ ar tai iškarto gaučiau 5€?

Nemanau, ten vistiek reikės papildyt 50 eurų pagal senas taisykles. Dabar labai gerai padarė, kad nereikia tiek daug pasipildyt

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

14 minutes prieš, Lukrenhu parašė:

Šita forumo skiltis tam ir skirta, logiška, kad nesu pirmas ir nebusiu paskutinis, bet ačiū už tokį įžvalgų pastebėjimą.

Tai nereiškia kad visi nariai gali tokias pat temas kurti , buvo irgi čia neseniai tokia mada su dar kita svetaine ir sukūrė nemažai temų su  refferal linkais o paskui gavo įspėjimus kad kuria tokio pat turinio temas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prašo asmens kodo, vardo ir pavardės ;D Tokių duomenų pilnai pakanka kreditui gauti ;D + tėvų registracija, tai bankrutuos visa šeima ;D kokiam tinklapyje kaip jau sėdėtum ip ir pc mac bane už tokias nesąmones ;D

edit, atrodo ir ten vyksta spamas ;D /t405274/nemokami-15-uz-registracija-monese/ , /t404960/nemokami-pinigai-15-uz-pirma-registracija-monese/ , /t405248/nemokami-11-eur-uz-registracija-monese/ pasirodo, legalus čia dalykas ;D

Redaguota , nario ⠀⠀⠀
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1855 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...