Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

etaGame.Lt ||Pajūrio Miestas (Forumo STARTAVES)


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1575 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

333eee661d203d0a4fa96862ac6438b3165.png

Taigi sveiki visi SuperGames.Lt nariai, svečiai. Noriu jums visiems pristatyti savo projektą, tačiau šiuo momentu startuos forumas, o toliau pereisim ir prie pačio serverio. Dar turime tikrai nemažai darbo ir tai nėra kokia nors vėl modifikaciją paimta iš interneto ir redaguojama, o daroma švari ir tvarkinga. 

ab7dd241952818f744c63f0d4360c58c176.png

Trumpas aprašymas apie viska!

Nors jau daugelis mane pažįsta ir žino kas aš esu per vienas, ir galvoja ir vėl tu? Taip aš padariau truputėli pertraukėle nes pasikeitė mano gyvenimo padėtis persikraustyti į kita miestą ir pakeisti tiek aplinka visa, tiek darbo vieta. Tai daug iš manęs kokiu nors pranešimų ir nematėt. Nors viskas čia taip gavosi paslapčia ir jau senai truputėli dirbom prie modifikacijos tik niekur taip labai nesiskelbėm ir nesireklamavom, per ta laiką atlikom nemaža kiekį darbo ir tai pat pasilengvinom sau darbus. Forumas jau paruoštas startui tik dar yra likę sukurti temas skiltyse.

Klausimas kaip pasilengvinom darbą?

Visų pirma pasikeitė visos modifikacijos kodas kuris skripteriui palengvino darbą, tai pat daug ką pasidarėm taip, kad mums patiems reiktų kuo mažiau lysti į modifikacija, pvz esamus gps sistema ar icon žemėlapi kur jūs visi matysite, mums nereikia lysti į modifikacija, o tiesiog pačiame serverį mes galim viska sukurti ir viska keisti online būdų ir jokių restartų nereikia daryti ir nervinti jus, darbą atliksim greitai ir akimirksniu kuris bus nesutvarkytas ar ne toje vietoje. Tai pat tai nėra vien su gps sistema tas pats ir su Lenktynių eventu bei kitomis sistemomis kurios jums tikrai patiks, tai ką mes sukūrėme patys.

Didelis prašymas iš jūsų!

Kaip užsiregistruosite forume kaip startuosim prašau elgtis pagal taisykles, padėkite kartu mums tobulinti pačią visa modifikacija ir naujinti su jūsų pagalba. Lauksim labai jūsų idėjų ir pasiūlymų, nes tai padarys projektą geresniu su jūsų pagalba ir norais. Ir negalvokit taip kad mes nemokėsim įgyvendinti jūsų idėjų, tik su jūsų pagalba pavyks tai padaryti ir sutvarkyti, kad tai įgyvendintume.

Apie pačia modifikacijos progresą pamatysite kaip forumas startuos, nes įkels pats skripteris į atnaujinimus kiek visko atliko ir ką pamatysite jau per startą.

Truputėlis darbo iš mano mapp pusės kas tikrai manau yra įdomu bet tik kelios nuotraukos, pagrindas daugiau atsiras per atnaujinimus ir prieš serverio starta bus perdaryta ši reklama ir paruošta serverio STARTUI.

db61a4f44091199dc846a05e7a9bdc6f657.png

Tai pat čia jau galit pamatyti truputėlį ir pačios sistemos :)

0b8fbd3136fb58484ee7d49ffcc0670b20.pngb46f6ff31da0607b99d15a1920299aca952.png

1e152362c0737b55d631ed4181e194b3949.png

Projekto komanda sudaro

Kęstutis_Ramanauskas (Savininkas)

Dovydas (Savininkas-Skripteris)

Kyles_Eta (Savininkų - Administratorius)

 

Projekto kontaktiniai duomenys

Internetinė svetainė: http://etaGame.Lt/

TeamSpeak3 IP: ts.etaGame.Lt

Serverio IP: samp.etagame.lt

PS: tai pat ieškomas pagalbininkas GFX'eris

1176cc7f2242c8d61104249b781948e4573.png Lauksime jūsų Forume. 1176cc7f2242c8d61104249b781948e4573.png

 

 

Redaguota , nario raketa
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

esgl.lt projektu tiesiog pagrindinis savininkas jokios inicetyvos nerodė ir toliau aš jiems nedirbau. Dėl to perėjau vėl ant savęs, nusipirkau domena ir viska ruošiam.

prieš 11 valandas(-ų), flexnet. parašė:

Matyti man tie mapp darbai kažkur

Dėl mapp darbų dar galėjot pamatyti mano senam RPG-LIFE.LT projekte kur buvo keli naudoti arba stilium panašus. Tai pat nepaslaptis mums į pagalba prie mapp padeda ir iš užsienio žaidejai

Redaguota , nario raketa
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

35 minutes prieš, raketa parašė:

esgl.lt projektu tiesiog pagrindinis savininkas jokios inicetyvos nerodė ir toliau aš jiems nedirbau. Dėl to perėjau vėl ant savęs, nusipirkau domena ir viska ruošiam.

Dėl mapp darbų dar galėjot pamatyti mano senam RPG-LIFE.LT projekte kur buvo keli naudoti arba stilium panašus. Tai pat nepaslaptis mums į pagalba prie mapp padeda ir iš užsienio žaidejai

''užsienio'' ? Ar tai ir vėl reiškia kad mappai platinti ir paiimti iš sa-mp.com ? 

 

O šiaip, sekmės Kęstai. ;) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

53 minutes prieš, Eimantas // parašė:

''užsienio'' ? Ar tai ir vėl reiškia kad mappai platinti ir paiimti iš sa-mp.com ? 

 

O šiaip, sekmės Kęstai. ;) 

Iš sa-mp.com tikrai nieks neima ir platinti nežinau nes gaunu iš žmogaus bet visas pagrindas yra mūsų pačių kurtas ir iš užsieniečių daug mapp nelabai matysit nes tiek daug iš jo negaunu

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, Intoxicated. parašė:

Atrodo stulbinančiai, forumas labai patiko, nors ir praeiti tavo projektai buvo nepavykę, linkiu jog šis projektas būtų paskutinis ir pelningiausias bei geriausias! :beers:

Dėkui tik žinai pelnas man nėra svarbus. Daugiau tai už darbus sumokėti ir už paslaugas teikiamas, o sau pelno nesidarysiu nes dirbantis esu kaip žinai čia mano tik pomėgis ir kurti tai žaidėjams kad patiktų ir būtų įdomu žaisti ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1575 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...