pamparam

IPS Gaming dizainas

Recommended Posts

Tiesiog senai jau ji pie┼íiau, prie┼í 2 m─Śn gal ma┼żiau, taip ir palikau...┬á┬á Kadangi kritikos ir neigiam┼│ nuomoni┼│ nebijau, tai nei vienas mano dizainas neliks nepavie┼íintas, ┼íis ne i┼íimtis :D┬á
J┼źs┼│ nuomon─Śs?
4DurGXx.png

Dalintis ┼í─» prane┼íim─ů

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kit─ů puslap─»

Pilna lygiavimo klaid┼│, kai kur tarpai per dideli, n─Śra hoover'io, multi-language klaidos, b┼źsen┼│ atnaujinim┼│ ─»vesties tekstas nesimato prakti┼íkai ir apskritai tu┼í─Źias dizainas labai.

19 minutes prie┼í, Dizaino Paslaugos para┼í─Ś:

Pilna lygiavimo klaid┼│, kai kur tarpai per dideli, n─Śra hoover'io, multi-language klaidos, b┼źsen┼│ atnaujinim┼│ ─»vesties tekstas nesimato prakti┼íkai ir apskritai tu┼í─Źias dizainas labai.

Su lygiavimu nesutinku, nebent parodyk kur, nesulygiuota.

D─Śl tu┼ítumo, tai nebent to kurt─» tema buttono tr┼źkst─ů. daugiau nieko neplanavau d─Śti, tiesiog eksperimentavau, band┼żiau ale unikal┼│ nupie┼íti,┬á bet gavosi toks shit :D.┬á O d─Śl skirting┼│ tarp┼│ tai pritariu, tarp kai kuriu element┼│ jie ne vienodi.┬á

prie┼í 3 valandas(-┼│), TreaK para┼í─Ś:

Su lygiavimu nesutinku, nebent parodyk kur, nesulygiuota.

D─Śl tu┼ítumo, tai nebent to kurt─» tema buttono tr┼źkst─ů. daugiau nieko neplanavau d─Śti, tiesiog eksperimentavau, band┼żiau ale unikal┼│ nupie┼íti,┬á bet gavosi toks shit :D.┬á O d─Śl skirting┼│ tarp┼│ tai pritariu, tarp kai kuriu element┼│ jie ne vienodi.┬á

Toks ir unikalumas, kai main content supergames id─Śja, o sidebar realios funkcijos neatliekantis plotas su tu┼í─Źia apa─Źia.

bent jau a┼í ne┼żino─Źiau kaip u┼żpildyti, nes neatrodo jau toks tu┼í─Źias, pati id─Śja patiko, bent jau man tikrai not shit

prie┼í 6 valandas(-┼│), N4CHIS para┼í─Ś:

bent jau a┼í ne┼żino─Źiau kaip u┼żpildyti, nes neatrodo jau toks tu┼í─Źias, pati id─Śja patiko, bent jau man tikrai not shit

Na id─Śja tai gera ir nieko ten pildyti nereik─Śjo, lygiavimas geras, apart keli┼│ viet┼│ tarp element┼│ tarpai ne vienodi. Sidebar toks ir turi b┼źti, id─Śja buvo tokia, atseit daugiausiai forume diskutuojam┼│ ┼żaidim┼│ top 5 ar ka┼żkas tokio :D, bent jau nenor─Śjau ki┼íti ten daug visko, nes┬á po to nepatog┼│ kai daug visko abejuose pus─Śse ir sunk┼│ susigaudyti v─Śliau, kas ir kur. Tik dar mano manimu, tos naujienos kaip i┼í SG ne ka┼żk─ů atrodo. anyway jau ─Źia praeitis, nes net neturiu ┼íio dizaino, tik img radau nuo senai, jei rasi┼│ pasidalinsiu ─Źia :D┬á

Redaguota , nario TreaK

2019-02-19 17:20, Dizaino Paslaugos para┼í─Ś:

Toks ir unikalumas, kai main content supergames id─Śja, o sidebar realios funkcijos neatliekantis plotas su tu┼í─Źia apa─Źia.

tu gal su savo unikalumu va┼żiuok dar┼żelinokus su┼żav─Śt. nemanau, kad turi k─ů apie unikalum─ů pasakyt iki ┼íiol ┼żaisdamas SA:MP ir pie┼ídamas ka┼żkokius forumo rangus. dar save grafikos dizaineriu vadini. :D

8 minutes prie┼í, lie para┼í─Ś:

tu gal su savo unikalumu va┼żiuok dar┼żelinokus su┼żav─Śt. nemanau, kad turi k─ů apie unikalum─ů pasakyt iki ┼íiol ┼żaisdamas SA:MP ir pie┼ídamas ka┼żkokius forumo rangus. dar save grafikos dizaineriu vadini. :D

man patinka tokie kaip tu, kai nieko ne┼żinantys komentuoja ir bando paroastint :D┬átaip, a┼í tik sg s─Śd┼żiu, kuriu rangus, ┼żaid┼żiu samp─ů ir freelancinu i┼í sampo ir rang┼│ u┼żdirbdamas, taip, TU VISI┼áKAI TEISUS

Dabar, Dizaino Paslaugos para┼í─Ś:

man patinka tokie kaip tu, kai nieko ne┼żinantys komentuoja ir bando paroastint :D┬átaip, a┼í tik sg s─Śd┼żiu, kuriu rangus, ┼żaid┼żiu samp─ů ir freelancinu i┼í sampo ir rang┼│ u┼żdirbdamas, taip, TU VISI┼áKAI TEISUS

viskas k─ů man u┼żtenka apie tave ┼żinot, tai kad lakstai per grafikos dizaino skilt─», teiki ka┼żkokias paslaugas, taip pat duodi sausos kritikos, joki┼│ pagyr┼│ ir bandai apsimest, kad tu baisinis grafikos ir UX dizaineris. :D┬áIr nuojauta ku┼żda, kad UX dizaineriu save vadini tik d─Śl to, nes gra┼żiau atrodo, o realiai apie UX nerauki nieko.┬á

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

• SuperGames programele
  • SuperGames programele