Peršokti į turinį

☀ MC.CLANWARS.RO.LT ☀ Tik mes padarysime jus laimingus!


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1923 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

ѕνєιкυčιαι νιѕι.

ɴᴏʀɪᴜ ᴘʀᴀᴅėᴛ ɴᴜᴏ ᴛᴏ, ᴊᴏɢ šɪs sᴇʀᴠᴇʀɪs ʏʀᴀ ɴᴀᴜᴊᴀɪ ɪšᴋᴇᴘᴛᴀs. ɪʀ šɪs sᴇʀᴠᴇʀɪs ɴᴏʀɪ ᴊᴜᴍs ᴘᴀʀᴏᴅʏᴛɪ, ᴊᴏɢ ɪʀ ʟɪᴇᴛᴜᴠɪšᴋɪ ᴍɪɴᴇᴄʀᴀғᴛ sᴇʀᴠᴇʀɪᴀɪ ɢᴀʟɪ ʙūᴛɪ ᴋᴏᴋʏʙɪšᴋɪ, ʙᴇɪ ɢᴇʀᴀɪ ᴘᴀᴅᴀʀʏᴛɪ. sᴇʀᴠᴇʀɪᴏ sᴛɪʟɪᴜs ʏʀᴀ ʀᴀɪᴅ/ғᴄ/sᴜʀᴠɪᴠᴀʟ sᴇʀᴠᴇʀɪs.

ᴘʀɪᴇ ᴘʀᴏᴊᴇᴋᴛᴏ ᴅɪʀʙą 4 žᴍᴏɴės. ᴛᴀɪ ᴀš ᴅɪʀʙᴀɴᴛɪs ᴘʀɪᴇ ғᴀɪʟų. ᴇᴅᴠɪɴᴀs ᴘᴀɢʀɪɴᴅɪɴɪs ᴘʀᴏᴊᴇᴋᴛᴏ sᴀᴠɪɴɪɴᴋᴀs, ᴛᴀɪᴘᴏɢɪ ᴘᴀᴅᴇᴅᴀ ᴅɪʀʙᴛɪ ᴘʀɪᴇ ғᴀɪʟų. ᴍʀᴄʀᴇᴇᴘᴇʀɪs ᴛʀᴇčɪᴀsɪs sᴀᴠɪɴɪɴᴋᴀs, ᴋᴜʀɪs ᴘʀɪžɪūʀɪ sᴇʀᴠᴇʀɪᴏ ᴛᴠᴀʀᴋą. ᴛʜᴇʟɪᴠᴇᴛᴀ, ᴊɪ ᴍᴜsᴜ ᴘʀᴏᴊᴇᴋᴛᴇ ᴋᴀɪᴘ ᴀᴅᴍɪɴɪsᴛʀᴀᴛᴏʀė, ᴊɪ ᴘᴀᴅᴇᴅᴀ ᴛɪᴇs sᴇʀᴠᴇʀɪᴏ ᴛᴠᴀʀᴋᴏs ᴘʀɪžɪᴜʀėᴊɪᴍᴏ, ʙᴇɪ sᴛᴀᴛᴏ.

sᴇʀᴠᴇʀɪᴏ ᴠᴇʀsɪᴊą 1.8-1.12 ʀᴇᴋᴏᴍᴇɴᴅᴜᴏᴊᴀᴍᴇ ᴊᴜɴɢᴛɪs ᴀɴᴛ 1.8

sᴇʀᴠᴇʀɪᴏ ɪᴘ ᴀᴅʀᴇsᴀs - ᴍᴄ.ᴄʟᴀɴᴡᴀʀs.ʀᴏ.ʟᴛ

 

Redaguota , nario Wacky_Unknown
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

11 minutes prieš, Meškutea parašė:

Kodėl tose vietose, kur turėtų būti skaičiai, yra klaustukai? :huh:

ištaisiau. :)

3 minutes prieš, flexnet. parašė:

Dėkui, bet ne, aš ir be jūsų laimingas.

Smagu jog laimingas ir be mūsų, bet užėjas busi dar laimingesnis :):D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nežinau kaip čia jums su tuo serveriu gausis :D.
Serveryje kaip matau biški/normaliai klaidų, prieš paleidžiant reikėjo atsižvelgti į patį serverį, jį ištestuoti ir kt. Prie to paties prieina smulkios klaidos.

Mano nuomonė yra tokia jog jūs net netestuodami paleidot serverį, lyg čia viskas būtu: Ok, baigiau darbą galim startuot.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), Tadass. parašė:

Nežinau kaip čia jums su tuo serveriu gausis :D.
Serveryje kaip matau biški/normaliai klaidų, prieš paleidžiant reikėjo atsižvelgti į patį serverį, jį ištestuoti ir kt. Prie to paties prieina smulkios klaidos.

Mano nuomonė yra tokia jog jūs net netestuodami paleidot serverį, lyg čia viskas būtu: Ok, baigiau darbą galim startuot.

Mes serverį testavom. Klaidas kurias bent jau aš radau, aš sutvarkiau. Kuriu neradome, nesutvarkiau, nes nežinojau. Ir dabar nežinau kai kurių bugų, na be to jog hoperius einą craftint, tai irgi šiuo momentu tvarkau. Jei galėtum, ateik pasakysi kokie bugai yra, aš juos sutvarkysiu.

prieš 2 valandas(-ų), Tadeh parašė:

Primena mane, kai naudodavau irgi ro.lt domeną, nes nežinodavau kaip ax.lt užsidėt :DD aišku dabar naudoju .lt xd

Taip, kolkas yra subdomenas, bet ateitį žadame projektą tiek su lt galūne tiek su nauju webu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1923 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...