Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2594 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Industrial Dimension

Sveiki! Norėčiau jūs supažindinti su Industrial Dimension serveriu. Šiame serveryje žaidžiame įvairius modifikacijų paketus kaip FTB Stoneblock 2, Astroblock, Engimatica 2: Expert ir panašiai. Dabar kodėl modifikacijų paketai? Vannilla Minecraft žaidimas tiesiog jau kiek pabodęs mum, ir modifikacijų paketai tikrai Minecraft padaro žymiai įdomesnį. Iš pavadinimo manau galite suprasti, kad dažniausiai žaidžiame tokius paketus, kuriuos labai daug tech-based modifikacijų.  

Turime tik viena problemų - mes esame vos keturiese, dėl to norime pritraukti kiek daugiau žmonių, kad tiesiog būtų įdomiau žaisti.

Dabartinis modifikacijų paketas yra Engimatica 2: Expert apie kurį daugiau galite sužinoti čia.

Nepamirškite, kad priimame tik premium žaidėjus.

Norintys patekti pildykite šia anketą arba susiekite su mumis per programą Discord, kur visi žaidėjai renkasi ir bendrauja!

darrel.#5683

ItsLukas#4019

 

Redaguota , nario Adomas J.
Prašė redaguoti autorius

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

38 minutes prieš, Armzis parašė:

Privatūs Egzistuoja Lietuvoje, Public nėra ir beveik niekada nebuvo :)

Privatus galbūt ir egzistuoja, bet kažkaip kiek bent šitame forume nematau kad kas skelbtusi. Public buvo, net ir keli serveriai kuriuose dar pats žaidžiau, bet užsidarė.

Dar turime viena vietą!

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

(redaguota)
prieš 9 valandas(-ų), Tadass. parašė:

Sakyčiau Tekkit Classic ten kažko tai dar trūksta, galėjot geresnį modpack'ą susirasti bet nieko :P dar kaip sakėt bus attack of the b tm

Pradžiai bandėm FTB Regrowth, bet daugeliui per sunkus buvo. Tada pasitarėm ir išsirinkom Tekkit Classic, mąsčiau galbūt susirasti naujesnė versija, bet kaip pastebėjau daugelis jų panaikintos.

Serveris jau kaip ir pilnas! Tie kurie norėjo patekti, teks palaukti ar atsilaisvins vietos.

Redaguota , nario darrel.

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

Planai pasikeitė ir perėjome prie FTB Direwolf20 1.12 modifikacijų paketo! Taip pat, kiek pasikeitė ir prisijungimo reikalavimai, priimsime tik premium žaidėjus.

Kadangi su 1.12 iškylo problemu, tai downgradinom į Direwolf20 1.10! :D Ir tuo pačiu, kadangi atsirado geranoris, nebereikias prisidėti prie serverio išlaikymo!

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

Chebrytė, jei jau galvojate prisijungti prie mūsų gretu, tai apsispręskit galūtinai. Jau nekarta pildė žmonės anketas ir galiausiai nežaidė serveryje arba manęs net nepriima į Discord.

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

18 minutes prieš, Erenas parašė:

tai taip ir reikėjo rašyti, nes galvoju kuo skiriasi nuo legalaus ir neradau :)

 

Na nežinau, Minecraft žaidžiu jau ne pirmus metus ir kiek teko susidurti tai visi žino ką reiškia Premium :D

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 3 savaičių...

Kadangi posto redaguoti neleidžia, bet naujos temos kurti irgi nenoriu, tai noriu pranešti, kad serveryje modpack'as buvo pakeistas į Astroblock ir mūsų gretos kiek suretėjo (esam kol kas penkiese). Tai laukiame naujų žaidėjų!

Apie modpack'ą informacijos rasti galite čia.

Norint patekti į serverį turite užpildyti anketą arba susisekti su mumis per Discord :

darrel.#5683

ItsLukas#4019

Laukiame!

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2594 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...