Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

apie nieką kitą... country-life


franklin.^

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1930 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

sveiki, kadangi pastaruoju metu prasidėjo įvairios nesąmonės projekte, noriu pasidalinti su jumis, ir duoti jums juoko dozės :D

Tai va, buvau projekte pagalbininkas, užsiiminėjau grafikos darbų atlikinėjimu, rinkimais, reklama bei panašiais dalykais - paskelbiau rinkimus į DIREKTORIŲ PRIŽIŪRĖTOJĄ, užpildė Moe_Keikūnas, su menkaverte anketa, ir dar du daug daugiau vertingesni žmonės, nu ir prasidėjo izdivalkes, iš hunterio į skype gaunu žinutes, jog paskirčiau būtent moe, nes padės su reklama ir šeip mldc žmogus, ir panašiai, nu aš ir paskyriau - jokio skirtumo :D

Kitą dieną palikau projektą, nesilankiau ten savaitę kokią, įdomumo dėliai užėjau į projektą - ten naujas skripteriūha :D kas įdomiausia, jog su kopijuotu slapyvardžiu, nuo vieno galbūt žinomo gaujinio :D krč, jasna, įrodymu kam reikės, į až. pagalbininkas gustas normalus, tik tegul be mano leidimo, nenaudoja mano anketų į dp ir pnš. neverkiu ir pnš, giliai pofik ant to projekto, tik va gaila, jog teršia visokie šūdvaikiai normalių čiuvų rep..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, » Stacey. parašė:

Kaip esu minėjęs pažįstu įkūrėją, tai gaila man jo laiko ir jo projekto.

tai aš irgi pažįstu jį, čiuveliui tiesiog reik normalią komandą susirinkt ir tiek.

2 minutes prieš, flexnet. parašė:

Kažkoks prastas humoras tavo.

kaip kam ?

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

'' giliai pofik ant to projekto''

Tavo veiksmai nelygūs tam ką rašai. Darai tai kas paliepta, jei pasakė, kad kažką paskirti, nors ir prastesnis direktorius, tu jį paskiri. Jokio atsakingumo ir savimoralės. Geriau pats užauk pirma, o tada kažką apie kitus projektus rašyk. Nei tu nukentėjai nuo jo, nei ką

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Dizaino Paslaugos parašė:

'' giliai pofik ant to projekto''

Tavo veiksmai nelygūs tam ką rašai. Darai tai kas paliepta, jei pasakė, kad kažką paskirti, nors ir prastesnis direktorius, tu jį paskiri. Jokio atsakingumo ir savimoralės. Geriau pats užauk pirma, o tada kažką apie kitus projektus rašyk. Nei tu nukentėjai nuo jo, nei ką

nukentėjo draugas, nes su jo slapyvardžiu teršiama rep. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, franklin.^ parašė:

nukentėjo draugas, nes su jo slapyvardžiu teršiama rep. 

O dieve, tik ne samp slapyvardis!!!!! Suprasčiau, kad kažkas lmg ar sarg su kito vardu ateitų ir gautų prižiūrėtoją, o čia eiliniam šūdservy. Tavo draugui net nerūpi, pats būtų parašęs kažką, tik burbulą pūti

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Dizaino Paslaugos parašė:

O dieve, tik ne samp slapyvardis!!!!! Suprasčiau, kad kažkas lmg ar sarg su kito vardu ateitų ir gautų prižiūrėtoją, o čia eiliniam šūdservy. Tavo draugui net nerūpi, pats būtų parašęs kažką, tik burbulą pūti

:DDDDDDDDDDD aš pažįstu ji, buvo ir užsiregistravęs ten būtent dėl šito, nežinai tiesiog, nekalbėk, pradėjo knist prota fake rideriui, ir užbanino jį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nesupratau bairio?  Cituoju: „tik tegul be mano leidimo, nenaudoja mano anketų į dp ir pnš.“ Tai įrodymus reikėjo temoj pateikt, kam čia į AŽ visiem? Verki dėl to kažkokio slapyvardžio, nesvarbu, kad tų slapyvardžių begalė yra ir to kopijavimo yra ir bus daug.

Btw, kai palieki komandą po savaitės nereikia ateit ir teršt tiek šaukyklą, tiek temas, nes labai vaikiškai atrodai. Peace.

Redaguota , nario Gusčiokas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), franklin.^ parašė:

užpildė Moe_Keikūnas, su menkaverte anketa, ir dar du daug daugiau vertingesni žmonės, nu ir prasidėjo izdivalkes, iš hunterio į skype gaunu žinutes, jog paskirčiau būtent moe, nes padės su reklama ir šeip mldc žmogus, ir panašiai, nu aš ir paskyriau - jokio skirtumo :D

Puiki priežastis nežaisti tokiuose serveriuose kaip šitas minėtas country-life, royal-life ir dar n. tokių serverių. Žaidėjai deda pastangas, stengiasi pasiekti aukštesnes pareigas, o čia ateina ir pasako kad paskirk būtent ta ir ta, kam tos atrankos? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

35 minutes prieš, Clark. parašė:

Iš karto galima spręsti, kad visiškai nekokybiška serverio administracija. Forumo lankytojai rodo norą, motyvaciją užimti pareigas, bet lieka neįvertinti. Apmaudu.

Tas pats pagalbininkas draugelis pagrindinio :DD, 15-likmečiu serveris ;D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1930 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...