Peršokti į turinį

Ieškau žmogaus RIMTAM MC projektui


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1873 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Labas,

 

Turbūt manęs jau niekas nebežino šitam forume, bet gal gal dar yra visgi žmonių, gal aš eisiu prie pačios temos.

 

Ieškau žmogaus, kuris užsiema Youtube reklama, taip pat domintų ir ilgas bendravimas

 

Projektas tikrai bus išskirtinis, netoks kaip dauguma tačiau manau turės ir savo minusų. Prie projektų jau dirbu daugiau nei 5 metus, tad moku tikrai žymiai daugiau nei paprastas vaikas, man net nereikia lygintis su jais. Kaip ir minėjau ties projektais dirbu jau 5 metus, tad per tą laiką buvau sukūręs tikrai gerus projektus, tačiau jie žlugdavo ties kito savininko rankomis. Mano turėti projektai buvo Mineplay, Spawn, Furex, HileMc

 

Discord: Kayotas#9634

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
41 minutes prieš, Tavo mama parašė:

Na žmogau nebūk toks kad pasitiki savim kad gali čia viska padaryti :) manau yra ir vaikų kur tu esi mažas lygis jam :) tai nereikia aukštinti save kaip profą :) su tokiu manymu savim daug nepakilsi :)

Negalima aukštinti savęs? Draudžiama? Apeik temą tsg nerašęs nesąmoniu. Žinau kaip vaikai veikia..

Redaguota , nario KayohiPlay
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), KayohiPlay parašė:

Negalima aukštinti savęs? Draudžiama? Apeik temą tsg nerašęs nesąmoniu. Žinau kaip vaikai veikia..

Turbut pats ant tiek mažutis kad žinai kokie vaikai nuspėjami :), kodėl jiems būtent tavo šudserverį paskui rinktis jeigu pastariejį projektai net pūse metų neišlaikė?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

KayohiPlay

Esu, matęs iš senai projektai išties nustebinantis vis toliau tuo gerėja žmogus yra suprantantis padėdantis taip, kad tikrai už betkurį vaiką geriau išmano savo darbą. O projektu turėjas daug dėlto, nes juos parduodavo ir kas čia blogo žmogus bando pasipelnyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2019-01-16 15:16, EzTexas parašė:

KayohiPlay

Esu, matęs iš senai projektai išties nustebinantis vis toliau tuo gerėja žmogus yra suprantantis padėdantis taip, kad tikrai už betkurį vaiką geriau išmano savo darbą. O projektu turėjas daug dėlto, nes juos parduodavo ir kas čia blogo žmogus bando pasipelnyti.

Dar vienas čiuvas, kuris sprendžia iš žmogaus teksto.. Iš kur tu žinai kokių pasaulyje vaikų yrą? Ble dirbu ties projektais jau viršų 3 metų, gal net padėčiau į tam tikra vietą Kayohi ties kokiu nors dalyku, nes kiekvienas žmogus kai ką žino, kai ko ne. Tas nesakykit jog už ''betkurį" kas manę žino iš projektų, tas pasakytų ta patį... 

2019-01-16 08:38, KayohiPlay parašė:

Labas,

 

Turbūt manęs jau niekas nebežino šitam forume, bet gal gal dar yra visgi žmonių, gal aš eisiu prie pačios temos.

 

Ieškau žmogaus, kuris užsiema Youtube reklama, taip pat domintų ir ilgas bendravimas

 

Projektas tikrai bus išskirtinis, netoks kaip dauguma tačiau manau turės ir savo minusų. Prie projektų jau dirbu daugiau nei 5 metus, tad moku tikrai žymiai daugiau nei paprastas vaikas, man net nereikia lygintis su jais. Kaip ir minėjau ties projektais dirbu jau 5 metus, tad per tą laiką buvau sukūręs tikrai gerus projektus, tačiau jie žlugdavo ties kito savininko rankomis. Mano turėti projektai buvo Mineplay, Spawn, Furex, HileMc

 

Discord: Kayotas#9634

 

Žinomas tu daug kam, neišlaikai projektų ilgai, parduodi, o dabar sakai jog rimtas projektas? vėl bus jog parduosi, čiuvai kurie pasirinks tave, dės pastangas, galų galę ir pinigus, o tu parduosi pasipelnysi, ir kitas savininkas juos tiesiog pasiūs... Bet jei tikrai žadi gerą projektą daryt, įtikink, kad taip nebus.. Ir gal kas nors pasirinks... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 mėnesių...

Prajuokinai mane, sakai projektas bus išskirtinis. O pakalbant apie paskutinius projektus, visuose projektuose buvo apgaudinėjami vaikai ir projektai turėjo daug neigiamos reputacijos. Ir dar skaitydamas tavo temą pamačiau vieną sakinį, kad projektai žlugdavo nuo kito savininko. Tu jaučiu pats nepatikėjai ką parašei, nes aš kaip pamenu visuose projektuose tu vienas prižiūrėdavai ir būdavai atsakingas, tie kiti savininkai tik, kad turėdavo prefix'ą. Ne veltui projektai neišsilaikydavo net du mėnesius. Nepatariu niekam turėti su šiuo asmeniu reikalų, nes arba liksite apgauti, arba su juo nieko gero nepadarysit. Bet žinoma sėkmės paieškose, gal kažkas pasiseks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1873 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...