Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Booosting.me - Jau čia!


TAffel

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1917 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Dabar, ___ parašė:

turiu dar vieną klausimą: ar pardavinėji pačius win, t.y. pvž 10 laimėjimų naujam acciuntui (tinka bet kokie rankai). Tokiu atveju kiek kainuotų tie 10 wins?

Pateikęs šios prekės neturiu, bet jo, manau laisvai galim sutart. Kadangi po 10 win gausi LEM, tai manau kaina kokie 12-15 Eur būtų, gal mažiau

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, Psycho parašė:

Kai žaidimas nieko nekainuoja, o rank'o pakėlimas siekia ir dvackę. Nu nice

Nelabai suprantu ką tu tuom norėjai pasakyt. Free accountus žmonės ir su cheatais keltis gali, bet aš asmeniškai net nematau esmės MM žaisti per free accountus, vieni cheatai

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, TAffel parašė:

Pateikęs šios prekės neturiu, bet jo, manau laisvai galim sutart. Kadangi po 10 win gausi LEM, tai manau kaina kokie 12-15 Eur būtų, gal mažiau

20€ galiu sumokėti jeigu įmanoma gauti global elite po 10 wins arba 9 wins ir 1 tied.

Kitas žmogus mokėtų net iki 30 €

Tai dviejų accountų negalima lobby? Man reiktų ats ar įmanoma gauti global po 10 wins su tavo boost metodu. Būtų 50€ pavedimu. 

Netinka daugiau nei 10 wins. Turi būti iki 10 wins. Lauksiu atsakymo

50 minutes prieš, Psycho parašė:

Kai žaidimas nieko nekainuoja, o rank'o pakėlimas siekia ir dvackę. Nu nice

Tu nematei boost rimtų kainų. Čia pas jį yra labai pigu. Kur boostina pro źaidėjai, ten 5 k daugiau.

Eik i google, rasyk csgo boost service, pats pamatysi. Čia pas jį labai mažos kainos. Juo lab kad tu nepasikelsi rank po 1 win pvz is LE i LEM. Minimum keliu reikia

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

56 minutes prieš, intrigantas parašė:

jeigu dar kam neaisku, kaip sitas 16-0 yra daromas https://www.youtube.com/watch?v=ocFX8A5F4E4

Jo, esmė panaši, tik taip kaip jis daro, gausi overwatchą, kadangi jis killina = jo KD po game yra koks 50.

 

49 minutes prieš, ___ parašė:

20€ galiu sumokėti jeigu įmanoma gauti global elite po 10 wins arba 9 wins ir 1 tied.

 Kitas žmogus mokėtų net iki 30 €

Tai dviejų accountų negalima lobby? Man reiktų ats ar įmanoma gauti global po 10 wins su tavo boost metodu. Būtų 50€ pavedimu. 

Netinka daugiau nei 10 wins. Turi būti iki 10 wins. Lauksiu atsakymo

Tu nematei boost rimtų kainų. Čia pas jį yra labai pigu. Kur boostina pro źaidėjai, ten 5 k daugiau.

Eik i google, rasyk csgo boost service, pats pamatysi. Čia pas jį labai mažos kainos. Juo lab kad tu nepasikelsi rank po 1 win pvz is LE i LEM. Minimum keliu reikia

Po 10 win'ų gaut MAX LEM galima, tiesiog taip žaidimas veikia, net jei ir 10 game prieš globalus laimėsi.

Globalą gausi tik po 31 win. Supreme 21.

Boostint galiu nors ir 4 accountus vienu metu

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 5 valandas(-ų), ___ parašė:

20€ galiu sumokėti jeigu įmanoma gauti global elite po 10 wins arba 9 wins ir 1 tied.

Kitas žmogus mokėtų net iki 30 €

Tai dviejų accountų negalima lobby? Man reiktų ats ar įmanoma gauti global po 10 wins su tavo boost metodu. Būtų 50€ pavedimu. 

Netinka daugiau nei 10 wins. Turi būti iki 10 wins. Lauksiu atsakymo

Tu nematei boost rimtų kainų. Čia pas jį yra labai pigu. Kur boostina pro źaidėjai, ten 5 k daugiau.

Eik i google, rasyk csgo boost service, pats pamatysi. Čia pas jį labai mažos kainos. Juo lab kad tu nepasikelsi rank po 1 win pvz is LE i LEM. Minimum keliu reikia

5kart daugiau mokėt už ranko pakėlimą žaidime negu pas šį veikėją? Arba durnas arba turtingas turėtų būt žmogus, kad už ranko pakėlimą mokėtų triženklę sumą.

Redaguota , nario Psycho
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 6 valandas(-ų), Psycho parašė:

5kart daugiau mokėt už ranko pakėlimą žaidime negu pas šį veikėją? Arba durnas arba turtingas turėtų būt žmogus, kad už ranko pakėlimą mokėtų triženklę sumą.

FaceIt boost paslaugos dar brangesnės. Iš FaceIt Level 9 į Level 10 kainuoja apie 100€-120€ + turi duoti username, password to Steam Account

Visumoj iš tų boost jokios naudos, nebent turi Steam Account su 10 wins ir global elite rank (kas neįmamoma) tai tarkim 31 wins - gali parduoti ir gauti profit - tai vienas pliusas

Gali pirkti global ir visiems girtis koks tu kietas. Sužaisti 1 game per 28 dienas, 12 games per metus ir buti gobal visus metus yeah ;D

na anyway, dekui uz atsakyma.

del tu 10 wins as dar pagalvosiu.. nelabai man bus profit is le/lem rankų

Redaguota , nario ___
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 21 valandas(-ų), ___ parašė:

FaceIt boost paslaugos dar brangesnės. Iš FaceIt Level 9 į Level 10 kainuoja apie 100€-120€ + turi duoti username, password to Steam Account

Visumoj iš tų boost jokios naudos, nebent turi Steam Account su 10 wins ir global elite rank (kas neįmamoma) tai tarkim 31 wins - gali parduoti ir gauti profit - tai vienas pliusas

Gali pirkti global ir visiems girtis koks tu kietas. Sužaisti 1 game per 28 dienas, 12 games per metus ir buti gobal visus metus yeah ;D

na anyway, dekui uz atsakyma.

del tu 10 wins as dar pagalvosiu.. nelabai man bus profit is le/lem rankų

Galim per kažkur PM susirašyt? Nes tau neleidžia siųst pranėsimų. Manau galiu parūpint tau accountų. Realiai globalą gautum per 5 dienas nuo šviežio acc sukūrimo, profitas gali būt, nes globalai už normalią kainą eina. Jei ten ne vieną acc pardavinėtum, galčiau tau kažkokią statinę kainą padaryt už vieną acc nuo 0 iki global

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

26 minutes prieš, TAffel parašė:

Galim per kažkur PM susirašyt? Nes tau neleidžia siųst pranėsimų. Manau galiu parūpint tau accountų. Realiai globalą gautum per 5 dienas nuo šviežio acc sukūrimo, profitas gali būt, nes globalai už normalią kainą eina. Jei ten ne vieną acc pardavinėtum, galčiau tau kažkokią statinę kainą padaryt už vieną acc nuo 0 iki global

Per 5dienas fresh account'e imanoma laimet 10win'u, tai ta penkta diena dar laimesi 20win'u iki global'o?:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 21 valandas(-ų), Robezas parašė:

Per 5dienas fresh account'e imanoma laimet 10win'u, tai ta penkta diena dar laimesi 20win'u iki global'o?:D

Matematika paprasta, 5dienas skiri 10game, o penktą dar 20. Vienas game max 12 min = 20*12= 240/60=4 val dar reikės kad gaut globalą. Gan lengva

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2019-01-12 19:34, TAffel parašė:

Matematika paprasta, 5dienas skiri 10game, o penktą dar 20. Vienas game max 12 min = 20*12= 240/60=4 val dar reikės kad gaut globalą. Gan lengva

Aš kaip matau, tu supranti apie tuos boostus labai puikiai, gal galima paklausti: tarkim imkim Gold Nova Rank 1 ir iki Global Elite, pas tave rodo, kad bus apie 40 eurų. Tai mano klausimas toks: kaip dažnai kyla rank tavo šiuo boost būdu? Aš pamenu, mano draugas Steam'e turėjo LEM, jis paimdavo po 30-35 kills, ir daug ten tų MVP per 1 match ir jam reikėjo 8-9 wins. O čia pas tave 1 MVP tik, 0 kills.. tai kaip greitai kyla tas rank? Aš to nelabai suprantu šito.

Redaguota , nario ___
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), ___ parašė:

Aš kaip matau, tu supranti apie tuos boostus labai puikiai, gal galima paklausti: tarkim imkim Gold Nova Rank 1 ir iki Global Elite, pas tave rodo, kad bus apie 40 eurų. Tai mano klausimas toks: kaip dažnai kyla rank tavo šiuo boost būdu? Aš pamenu, mano draugas Steam'e turėjo LEM, jis paimdavo po 30-35 kills, ir daug ten tų MVP per 1 match ir jam reikėjo 8-9 wins. O čia pas tave 1 MVP tik, 0 kills.. tai kaip greitai kyla tas rank? Aš to nelabai suprantu šito.

Killai duodą lygiai nieko. Priklauso kaip žaidėsi prieš boostą, jei daug lose, tada užtruks ilgiau, jei winai, tai per mažiau nei puse dienos galima laisvai. kokios 5h

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1917 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...