Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Na pasiulom chebra.


'corsair

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1912 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Prieš 1 valandą, 'corsair parašė:

Sveiki, taigi kur dabar jus žaidžiate 1.6? kokiam projekte? Reikia juk šaltais vakarais kažkur tai pašildyti vaizdo plokšte. :D

Dėkui už pasiūlyma. ;) 

OLD SCHOOLAS BEST

nelabai su 1.6 pašildysi vaizdo plokštę :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 8 valandas(-ų), 'corsair parašė:

pašildysim kažkaip :D

P.S nepatiko wgame.lt - kadangi tik cs:go modai dabar,nieko įspudingo. Aš kalbu apie old school'a kur DEATHRUNAS,SURF,ZOMBYNAS SU AMMO PACK IR pan . Va čia tai uhh.

Dr swarm jei domina tai užsuk į jailas.lt :) dar jei patinka tai yra ir jb csdm geri

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nei vienas iš pasiūlytų projektų REALIAI 100% nėra vertas dėmesio. Gali per server list'ą rast pavienius serverius (zombynus etc.), bet projektų ieškot neverta. Wgame eilinė csgo modifikacija, jailas turi tik 2 servus, vertus didesnio dėmesio - swarmą bei csdm (csdm niekuo nesiskiria nuo kitų). Jei nori oldschoold servo teks ieškot per bendrą server listą arba cs servers

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), epicONE parašė:

Nei vienas iš pasiūlytų projektų REALIAI 100% nėra vertas dėmesio. Gali per server list'ą rast pavienius serverius (zombynus etc.), bet projektų ieškot neverta. Wgame eilinė csgo modifikacija, jailas turi tik 2 servus, vertus didesnio dėmesio - swarmą bei csdm (csdm niekuo nesiskiria nuo kitų). Jei nori oldschoold servo teks ieškot per bendrą server listą arba cs servers

Ha, nepataikei, pagrindiniai jb ir swarm, jb unikaliausias tarp visu jb, galimai net ne tik Lietuvoje  :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Soundas_ parašė:

Ha, nepataikei, pagrindiniai jb ir swarm, jb unikaliausias tarp visu jb, galimai net ne tik Lietuvoje  :)

Autorius prašė oldschool servų, o ne pagrindinių šio projekto serverių, todėl jb ir neminėjau, paprasčiausiai pasakiau tik tuos, kurie verti dėmesio, o jb pagal savo publiką visuose projektuose tinka nebent šūdmaliavimui, kadangi auditorija yra jaunesnė nei 15 metų (dauguma), o pirmas dalykas, kas krenta į akis, tai žaidėjai, jų amžius, elgesys, bendra tvarka ir švara, bet tikrai ne serverio plugin'ai ar kitokie "unikalūs" prijomai. Nebūtina iškart pult ir gint savo projekto, nes mano atsakyme nebuvo nei klausimo nei kažko kito apie tavo jb unikalumą.

Redaguota , nario epicONE
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, epicONE parašė:

Autorius prašė oldschool servų, o ne pagrindinių šio projekto serverių, todėl jb ir neminėjau, paprasčiausiai pasakiau tik tuos, kurie verti dėmesio, o jb pagal savo publiką visuose projektuose tinka nebent šūdmaliavimui, kadangi auditorija yra jaunesnė nei 15 metų (dauguma), o pirmas dalykas, kas krenta į akis, tai žaidėjai, jų amžius, elgesys, bendra tvarka ir švara, bet tikrai ne serverio plugin'ai ar kitokie "unikalūs" prijomai. Nebūtina iškart pult ir gint savo projekto, nes mano atsakyme nebuvo nei klausimo nei kažko kito apie tavo jb unikalumą.

Rašant "jailas turi tik 2 servus, vertus didesnio dėmesio" manyčiau kalbi bendrai, o jei kalbi bendrai, aš tave patikslinau, kur čia puolimai ir gynimas?:D Čia diskusijų forumas ir atitinkama tema, tai kodėl manai kad negaliu ne tai kad išreikšt nuomonės, bet patikslint tai, kas rašoma kito forumo nario? Galva perkaito, kad taip jautriai reaguoji?

Jei autoriui patinka oldschool servai tai nereiškia, kad kiti nepatiks, perskaityk temos pavadinimą ir bent jau pirmą sakinį :)
Dėl JB auditorijos - klysti, nes (kalbant iš patirties, jei jb'e lengviau identifikuot žaidėjų amžių dėl didesnio kiekio kalbančių žaidėjų, tai nereiškia, kad kitur (pvz. zombie plague) visi chat'u besinaudojantys žaidėjai yra vyresni) tarkim zp'e yra daugiau vaiko akiai patrauklių priedų, dėl to ir auditorija ten viena jauniausių, bent jau esamuoju laiku tai tikrai. ;) 


Beje, dar vienas patikslinimas - pagooglink ką reiškia savininkas, jei rašai kad tai mano projektas. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Per daug gilinies jau į kiekvieną žodelį, iš pastangų rašant tą atsakymą, tai pagalvot galima, jog ne man galva perkaito :/. O tu po to paskaityk, ką autorius temoje parašęs atsakyme savo, jog nori OLDSCHOOL servų, todėl jam juos ir pasiūliau, tai, mano galva, tu neįsiskaitei. 

Dėl vaikų - kai jie rašo į chatą, niekam netrukdo, todėl visiem nusišikt zp žaidžia vaikai ar ne, o JB žinok labai kreipi dėmesį, kai vaikai į mic cypia, nes kitaip neįmanoma.

Žinau aš ir tavo prieshą ir tave, man jūs abu vienodi, nes prieshas kiek iš kitų žinau ir pats mačiau, projekto forumo ir servų veikloj nedalyvauja, viską vos spėji tvarkyt tu, jis ten kažką išlaiko ar palaiko nežinau, bet pagrindas esi tu, tai ir pavadinau savininku, nesikabink prie titulų :)

Labai jau smarkiai į nuomonę reaguoji, reiktų ją priimt ir nesiginčyt. Visgi 2 serverius jūsų projekto pasiūliau, tai calm down

Redaguota , nario epicONE
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1912 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...