Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu Parduodami MINECRAFT legalai!


Foot'as

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1912 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, parduodu MINECRAFT legalus!

MINECRAFT legalo galimybės (Be EMAIL'O) :

  • Galimybė pasikeisti slaptažodį;
  • Galimybė žaisti legaliuose serveriose (Mineplex, Hypixel ir t.t);
  • Galimybė keisti Skin'ą;
  • Galimybė keisti NICK'a vieną kartą per mėnesį;

MINECRAFT legalo kaina (Be EMAIL'O) - 2€ / vnt.

Turimas kiekis - 7 / vnt.

 

MINECRAFT legalo galimybės (Su Klausimais) :

• Galimybė žaisti legaliuose serveriose (Mineplex, hypixel ir t.t);

MINECRAFT legalo kaina (Su Klausimais) - 0,70€ / vnt.

Turimas kiekis - 4 / vnt.

 

MINECRAFT legalo galimybės (Su Email'u) :

  • Galimybė pasikeisti EMAIL'a į savo;
  • Galimybė žaisti legaliuose serveriuose (Mineplex. hypixel ir t.t.);
  • Galimybė keisti skin'a;
  • Galimybė keisti NICK'a vieną karta per mėnesį
  • Galimybė pasikeisti slaptažodį;

MINECRAFT legalo kaina (Su email'u) - 5€ / vnt.

Turimas kiekis - 0 / vnt.

 

Susiekimas:

• Skype - grazvydas.paplauskas;
• Bei, parašant man į PM;

Redaguota , nario Jack'as
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Armzis parašė:

Nėra galimybės pasikeisti Gmail'ą :))) Just watch, kaip seni owneriai susigražins accountus,  o parašius tau, turbūt atrašysi 'nebuvo garantijos', nežinau, nežinau :) 

Pirkusiems MC legalus garantija suteikiu 1 mėn laikui. Pamiršau tik paminėti ;) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2.5 eur? Nejuokauk, pilno access paskyras įmanoma gauti už 10cnt :D 

Tinklalapiuose dabar žiejau po 10cnt full access nerandu, tačiau iš pažystamų vienas pardavinėja full access paskyras kurių apie 10000 turi veikiančių, tačiau jei kas nenorit full access paskyros su gmailu, rekomenduoju pirkti iš svetainių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sorry, bet kaina uz tokia paskyra tikrai juokinga.Bandziau pries kokia sav daryt ta pati,taciau pamaciau internete,kad tokiu paskyru paieskojus free pilna.Zinau websitea: hackgive.to ..Turiu ten nusipirkes plana uz 25eu.Ir ten free dalina tokias paskyras.Orgin/uplay/minecraft/sptotify/gramrly ir daug kitu.Seniau dar netflix dalino...bet out of stock dabar...Tai jei kam reikia galiu po 50 tokiu paskyru i diena sukurt.Jei kam kokios reiktu uz +rep mielai sugeneruociau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2019-01-01 14:57, AugePauge parašė:

Sorry, bet kaina uz tokia paskyra tikrai juokinga.Bandziau pries kokia sav daryt ta pati,taciau pamaciau internete,kad tokiu paskyru paieskojus free pilna.Zinau websitea: hackgive.to ..Turiu ten nusipirkes plana uz 25eu.Ir ten free dalina tokias paskyras.Orgin/uplay/minecraft/sptotify/gramrly ir daug kitu.Seniau dar netflix dalino...bet out of stock dabar...Tai jei kam reikia galiu po 50 tokiu paskyru i diena sukurt.Jei kam kokios reiktu uz +rep mielai sugeneruociau :)

Matai, šias paskyras aš negaunu free. Aš jas perku, bei iš pardavėjo aš gaunu 100 % garantija, jog accountai nedings. Bei, pardavinėju kitiems. Pirkėju sulaukiu ir tie kurie pirko iš manes yra patenkinti šiomis paskyromis. Nes, dar nebuvo dingusi ir pnš. O, jeigu ir dingtu tai aš duočiau kitą paskyrą. Kitaip sakant suteikiu garantija, kad iš manes pirke paskyras puikiai galės mėgautis žaidimu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), Jack'as parašė:

Matai, šias paskyras aš negaunu free. Aš jas perku, bei iš pardavėjo aš gaunu 100 % garantija, jog accountai nedings. Bei, pardavinėju kitiems. Pirkėju sulaukiu ir tie kurie pirko iš manes yra patenkinti šiomis paskyromis. Nes, dar nebuvo dingusi ir pnš. O, jeigu ir dingtu tai aš duočiau kitą paskyrą. Kitaip sakant suteikiu garantija, kad iš manes pirke paskyras puikiai galės mėgautis žaidimu.

Nu bet matai, jos nieko nevertos.O kas perka tikrai svaisto pinigus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1912 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...