Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

TGP-LIFE.LT pamenat? norėtumėte sugrįžimo?


Kennedy'

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1938 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveikučiai, net per širdį sudūrė atsiminus tgp laikus kai dar pačiam pirmam gyvenime projekte užsukau, ir nuo kuriuo prasidėjo samp karjera ir pnš, kas norėtumėt sugrįžimo? ar jūs dar žaistumėte jeigu grįžtu tgp?  Būčiau dėkingas tiems žmonėm kaas užsiimtų su tgp gamemoduuu ir kurtu toliau ir daug pasiektu. 

 

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš irgi pasidalinsiu įsimintinais serveriais:

2008m. Remulio RPGgyvenimas.lt (Dar kai būdavo teisių laikymas su instruktoriumi, poto visur automatizavo).

2009m. - 2011m. Dogo ir Nostesi LRG.lt (Pirmas Lietuvos SA-MP rekordas 300 žaidėjų. Žlugo, startavo 2012m. su perdaryta modifikacija, tačiau surinko vos 30 žaidėjų ir nuo to laiko nebeatsigavo).

2010m. - 2013m. Dankos ir Brito RPGBest.lt (Ganėtinai daug atnaujinimų darė, gerai laikėsi, nebepamenu, kas atsitiko, spėjų problemos su skripteriu).

Vienintelis, kuris išgyveno, tai lsgyvenimas.lt, kiek pamenu, išpopuliarėjo berods 2010m. ir laikosi dar iki šiol su neįtikėtina žaidėjų baze. Paskutinį kartą, ten buvau prisijungęs, gal prieš 2 metus ir visiškai niekas nepasikeitę buvo. Dar vis autosave nėra, turi bėgti į hotelį kas 30min. išsaugoti savo žaidėjo duomenis :D

Redaguota , nario Roman
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

54 minutes prieš, Roman parašė:

Aš irgi pasidalinsiu įsimintinais serveriais:

2008m. Remulio RPGgyvenimas.lt (Dar kai būdavo teisių laikymas su instruktoriumi, poto visur automatizavo).

2009m. - 2011m. Dogo ir Nostesi LRG.lt (Pirmas Lietuvos SA-MP rekordas 300 žaidėjų. Žlugo, startavo 2012m. su perdaryta modifikacija, tačiau surinko vos 30 žaidėjų ir nuo to laiko nebeatsigavo).

2010m. - 2013m. Dankos ir Brito RPGBest.lt (Ganėtinai daug atnaujinimų darė, gerai laikėsi, nebepamenu, kas atsitiko, spėjų problemos su skripteriu).

Vienintelis, kuris išgyveno, tai lsgyvenimas.lt, kiek pamenu, išpopuliarėjo berods 2010m. ir laikosi dar iki šiol su neįtikėtina žaidėjų baze. Paskutinį kartą, ten buvau prisijungęs, gal prieš 2 metus ir visiškai niekas nepasikeitę buvo. Dar vis autosave nėra, turi bėgti į hotelį kas 30min. išsaugoti savo žaidėjo duomenis :D

okay aš įsižeidžiau. vadinosi rpg-best, su tuo brūkšniu. blogai kažką atsimeni.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

31 minutes prieš, pesh parašė:

Cia tema apie tgp sugrįžimą, o ne kur pradejot lost :D arba as skaityt nemoku

Tai žinai ką reikia daryt, prizai laukia :lol:

42 minutes prieš, lucas parašė:

okay aš įsižeidžiau. vadinosi rpg-best, su tuo brūkšniu. blogai kažką atsimeni.

Dėl brūkšnio tai taip, laikotarpį turbūt irgi sumaišiau, nes dabar pagalvojau, jog trejus metus tikrai nesilaikė projektas. Lyg per migla pamenu, jog buvo kalbos, kad Danielius jungsis su tuometiniu LRG, kuris buvo valdomas jau Zigmo ir Wiav ar tik Zigmo. Seni laikai, sunku atsimint viską iki smulkmenų.

Redaguota , nario Roman
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 8 valandas(-ų), lucas parašė:

Prisimenu, kai savo SA:MP pradėjau žaisti RPG-BEST su Danka, o po to į RLS nušokau šiek tiek.
Bent už kai su gaisrine padaužydavai žaidėjus banų neduodavo.

na, kalba eina apie tgp o ne apie rls ir rpg

prieš 8 valandas(-ų), Roman parašė:

Aš irgi pasidalinsiu įsimintinais serveriais:

2008m. Remulio RPGgyvenimas.lt (Dar kai būdavo teisių laikymas su instruktoriumi, poto visur automatizavo).

2009m. - 2011m. Dogo ir Nostesi LRG.lt (Pirmas Lietuvos SA-MP rekordas 300 žaidėjų. Žlugo, startavo 2012m. su perdaryta modifikacija, tačiau surinko vos 30 žaidėjų ir nuo to laiko nebeatsigavo).

2010m. - 2013m. Dankos ir Brito RPGBest.lt (Ganėtinai daug atnaujinimų darė, gerai laikėsi, nebepamenu, kas atsitiko, spėjų problemos su skripteriu).

Vienintelis, kuris išgyveno, tai lsgyvenimas.lt, kiek pamenu, išpopuliarėjo berods 2010m. ir laikosi dar iki šiol su neįtikėtina žaidėjų baze. Paskutinį kartą, ten buvau prisijungęs, gal prieš 2 metus ir visiškai niekas nepasikeitę buvo. Dar vis autosave nėra, turi bėgti į hotelį kas 30min. išsaugoti savo žaidėjo duomenis :D

ah seni laikai cj negrys

prieš 7 valandas(-ų), intrigantas parašė:

nea nepamenu ir nea nereiketu

tai tau siulau nebe free postinti, nes serveis vistiek buvo vienas is geriausiu

prieš 7 valandas(-ų), pesh parašė:

Cia tema apie tgp sugrįžimą, o ne kur pradejot lost :D arba as skaityt nemoku

ne, tu teisus

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1938 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...