Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

SA:MP ROLEPLAY, sugaišk keleta minučių!


ŽvėrisRP

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1840 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

prieš 3 valandas(-ų), Roman parašė:

RP - vaidinimas. GRP/RPG - žaidimas. Aš asmeniškai neturėčiau laiko apsimesti, kad SA-MP'as yra kažkokie tai Simsai ir rašyti apie savo būsena, veiksmus ir ką ketinu daryti toliau. Lietuvoje, paprasti Real Life serveriai pilnai suteikia galimybę, serveryje turėti tam tikrą rolę ir ją žaisti. Ar tai būtų mechanikas, ar gaujinis ar pareigūnas. Kiek teko pastebėti, RP serveriuose vaidinimas ir socializavimasis su kitais žaidėjais, užima didelę laiko dalį. GRP yra žymiai mažiau įpareigojantis stilius. 

Manau, kad RP stiliaus serveriuose žaidžia visai kitos kategorijos žmonės. Jiems reikia kitokio experienco žaidžiant, nei daugumai SA-MP žaidėjų. Yra žmonių, kurie konsolių maniakai, nusiperka žaidimą, jį pereina ir perka kitą. Yra žmonių, kurie žaidžia multiplayer žaidimus, pažaidžia - atlieka kas prašoma žaidimo ir išjungia. Ir yra tokia grupė žmonių, kuriems patinka susikurti savo internetines personas ir jas vaidinti, kaip ir daug bendrauti internete. Kitiems žmonėms to nereikia, nes jiems užtenka bendravimo su draugais realiame gyvenime.

Kiek tenka matyti, tai RP žaidėjai visada mėgsta save išaukštinti prieš GRP/RPG žaidėjus ir pastoviai jiems GRP stilius yra šūdas. Aš tai teigčiau atvirkščiai. Jeigu atėjus į serverį, tau reikia vaidintį kažkokią personą, rašyti rašinėlius kiekviena žingsnyje ir skirti tiek daug laiko bendraujant su žmonėmis internete, nemanau, kad čia kažkoks teigiamas dalykas.

Įdomu tai, kad vien dėl bendravimo rpg/grp/rp serveriai iš vis egzistuoja, manai kažkas žaidžia serverį vien dėl to, kad galėtu būti policininku, picerininku, mediku, taksistu ar visa dieną žvejoti? Roleplay tu nebendrauji, o bendrauja tavo vaidinamas(kaip tu sakai) veikėjas reiškias, kad jeigu tu demokratas, o tavo sukurtas veikėjas komunistas tai tu nepradėsi žaidime kalbėti kokia gera demokratinė santvarka priešingai grp/rpg serveriuose kur jokio veikėjo nesusikuri ir bendrauji pats. Be to cituoju tave "skirti tiek daug laiko bendraujant su žmonėmis internete, nemanau, kad čia kažkoks teigiamas dalykas", gal gali papasakoti kaip daug laiko užimantis bendravimas internete su kitu žmogumi visais atvejais žmogu veikia neigiamai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, sanchezz parašė:

Įdomu tai, kad vien dėl bendravimo rpg/grp/rp serveriai iš vis egzistuoja, manai kažkas žaidžia serverį vien dėl to, kad galėtu būti policininku, picerininku, mediku, taksistu ar visa dieną žvejoti? Roleplay tu nebendrauji, o bendrauja tavo vaidinamas(kaip tu sakai) veikėjas reiškias, kad jeigu tu demokratas, o tavo sukurtas veikėjas komunistas tai tu nepradėsi žaidime kalbėti kokia gera demokratinė santvarka priešingai grp/rpg serveriuose kur jokio veikėjo nesusikuri ir bendrauji pats. Be to cituoju tave "skirti tiek daug laiko bendraujant su žmonėmis internete, nemanau, kad čia kažkoks teigiamas dalykas", gal gali papasakoti kaip daug laiko užimantis bendravimas internete su kitu žmogumi visais atvejais žmogu veikia neigiamai?

Na taip, bendravimas yra didelė dalis multiplayer žaidimuose, vienur minimaliai, kitur maksimaliai, čia priklauso nuo to, kokį žanrą paimsi, čia faktas. Įdomus pastebėjimą, yra tas, kad GTA San Andreas yra open world, action žaidimas, o SA-MP atsiradimas, sukūrė skirtingą žaidėjų kategorija, nes manau, jog daugelis dabartinių SA-MP žaidėjų nėra net žaidę, pačio single player. Kitaip sakant, pats GTA:SA žaidimas naudojamas kaip platforma, ant kurios realizuotas tikro gyvenimo žaidimas, todėl visi tie RP, GRP, RPG serveriai yra ne kas kita, kaip tam tikros žaidėjų grupės, kurios žaidžia visai ''skirtingus žaidimus''. Taip, tai tas pats žadimas, ta pati mechanika, viskas tas pats, bet kaip pateikiamos žaidimo taisyklės yra visai kas kita. Realiai serverio žaidimo taisyklės pakeičia žaidimo žanrą, manau šitas dalykas yra labai įdomus ir neįprastas. SA-MP palieka kaip simuliatorius, skirtingiems žaidimų žanrams. Todėl kas mėgsta open world, action žanrą tas renkasi visokius call of duty SA-MP serverius, kas nori real life stiliaus žaidimo, tas renkasi GRP ar RPG kartais. O kurie nori žaisti ''in-deep'' vaidmenimis, pagal griežtas taisykles, tie renkasi RP.

Tiesiog man atrodo juokinga, kai RP žaidėjai pastoviai vadina (kiek man teko matyti) GRP žaidėjus vaikais, jų serverius šūdinais ir sako, kad neįdomu taip žaist. Bet nesupranta, kad tas RP stilius, pakeičia žaidimo žanrą ir daugumai žaidėjų toks cackinimasis su tais rašinėjimais ir sukurtų personažų išvaidinimais, nėra priimtinas. Tai nereiškia, kad GRP yra šūdas, o RP aukšta kokybė, reiškia, kad žaidėjai nenori žaisti tokio tipo žanro ir viskas.

Tavo demokrato ir komunisto pavyzdys parodo būtent tai, ką aš ir bandžiau pasakyti. RP serveriai užsiima vaidinimu, tu ten susikuri įsivaizduojama persona ir bandai išvaidinti kuo tiksliau, visų tų OOC ir panašių elementų pagalba. GRP serveriuose žaidėjai irgi nėra savimi, bet tas vaidinimo lygis visai kitoks. Žaisdamas RP serveryje tu įkūnyji kažkokį personažą ir taip žaidi, GRP serveryje ar RPG serveryje, tiesiog atlieki tai, ko serveris tavęs prašo - dirbi, keliesi lygį, uždirbi pinigus ir progresuoji aukščiau. Tavęs serveris nereikalauja vaidinti. Tame ir skirtumas. 

RP serveriai atkartoja realų gyvenimą daug realistiškiau, to nepaneigsi. Visokie teleportai, skraidymai ir žudymai - jų nėra RP arba bent jau stengiamasi, kad tokių dalykų nebūtų. Bet vėlgi, tai nereiškia, kad GRP yra prastesnė real life žaidimo versija.

Dėl to bendravimo aš nesakau, kad tai neigiamas dalykas ir nei vieno neteisiu. Tiesiog GRP žaidėjams RP žaidėjų nuolatinis bendravimas ir tas rašinėjimas žaidime, gali pasirodyti mažų mažiausiai keistas, lyginant su tuo kaip jie laiką praleidžia GRP serveryje. O kad pastovus bendravimas internete su žmonėmis, kurių nematai ir nepažysti įtaką daro, tavo bendravimui realiame gyvenime, tai manau niekam nėra paslaptis. Nesu psichologas ir kažkokių neigiamų simptonų nenustatinėsiu, bet esu tikras, kad paieškojes informacijos, tikrai rasi medžiagos, kuri šitą argumentą remia.

Paprastai kalbant, vieniems žmonėms tas vaidinimas ir veiksmų rašymas atrodo normalus dalykas, kitiems tai atrodo visiškas marazmas, labai ''geekinis'' dalykas.

Man neskauda, kaip jie žaidžia, ką jie žaidžia ir kiek jie žaidžia. Tiesiog kiek pastebiu, visais laikais, šita grupė žaidėjų iš aukštai žiūri į GRP/RPG žaidėjus, tarytum jų žaidžiamas stilius yra kažkas itin ypatingo ir begalo įdomaus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2018-12-12 17:55, ℛøℓαᾔⅾ@﹩ parašė:

Kaip @Roman ir sakė, labai jau save išsikeliat... Pasiklausius jūsų atrodo, lyg yra tik hardcore RP serveriai kur viską rašai su /me ir yra free roam serveriai kur darai visiškai ką tik nori. Tu paskaityk ką dabar pats rašai, na aš nesuprantu koks tikslas užsipulti tau čia mane? :D Kartais pagalvoji, kad yra kažkas tarp roleplay ir ne roleplay? https://plarium.com/en/blog/rpg-elements/

https://www.reddit.com/r/Games/comments/2v4z2s/what_would_you_consider_to_be_the_core_elements/

 

Tavo argumentai šiame kontekste yra visiškai beprasmiai, kadangi tu naudoji bendrą Table-Top Roleplaying sąvoką. Visų pirmą turėtum pasidomėti, pažaisti ir išbandyti SAMP Roleplay pats, o ne pradėti aiškinti ir svaidytis argumentais bei duoti SARG, kaip vieną iš pavyzdžių. SARG nieko bendro neturi su SAMP Roleplay ir SAMP Roleplay nieko neturi bendro su Table-Top/Default Roleplaying core aspektais. Mūsų Roleplay yra išdevelopintas per metų metus ir sukurtas taip, kaip mes jautėme, jog yra gerai. Pirmas SAMP Roleplay atsirado dar 0.1b t.y. 2006 metais, kai buvo pristatytas platesnis veikėjų manipuliacinis spektras ir būtent nuo tada prasidėjo nauja Roleplaying atšaka, kurią aš asmeniškai vadinu Light/Medium/Hard SAMP Roleplay. Taip, kad būtų labai malonu, jog table-top roleplaying aspektai nebūtų lyginami su SAMP Roleplay. Nedarykit sau gėdos, prieš taip smarkiai nusišnekant pasidomėkit ir pabandykit, o ne pamačius bet ką google imkit ir meskit, kaip argumentus???

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, dragged through the forest parašė:

Tavo argumentai šiame kontekste yra visiškai beprasmiai, kadangi tu naudoji bendrą Table-Top Roleplaying sąvoką. Visų pirmą turėtum pasidomėti, pažaisti ir išbandyti SAMP Roleplay pats, o ne pradėti aiškinti ir svaidytis argumentais bei duoti SARG, kaip vieną iš pavyzdžių. SARG nieko bendro neturi su SAMP Roleplay ir SAMP Roleplay nieko neturi bendro su Table-Top/Default Roleplaying core aspektais. Mūsų Roleplay yra išdevelopintas per metų metus ir sukurtas taip, kaip mes jautėme, jog yra gerai. Pirmas SAMP Roleplay atsirado dar 0.1b t.y. 2006 metais, kai buvo pristatytas platesnis veikėjų manipuliacinis spektras ir būtent nuo tada prasidėjo nauja Roleplaying atšaka, kurią aš asmeniškai vadinu Light/Medium/Hard SAMP Roleplay. Taip, kad būtų labai malonu, jog table-top roleplaying aspektai nebūtų lyginami su SAMP Roleplay. Nedarykit sau gėdos, prieš taip smarkiai nusišnekant pasidomėkit ir pabandykit, o ne pamačius bet ką google imkit ir meskit, kaip argumentus???

Nu klausyk, šitoj temoj jau kiek laiko niekas nerašė, ir vėl ateina tas kuris labai jau išaukština tą savo samp roleplay... Tu netaip supratai ką aš norėjau pasakyti, tos nuorodos buvo tam kuris man aiškino, kad nežinau kas yra roleplay elementai. Ir supraskit jūs, kad ne visiems yra įdomu rašyti viską per /me, man labiau patinka laisvesnis žaidimo stilius, kai nesu priverstas kažkuo tai apsimesti ir galiu šnekėti apie ką tik noriu. Ir atsimerkit jūs, tiek tie jūsų roleplay tiek serveriai kaip SARG turi daug ką bendro. Naudoja ta patį SAMP klientą (čia toks no shit), taip pat turi tuos pačius darbus ar, kad ir kaip jūs ten norit vadinti, bet esmė tokia pati, kad ir sarge tu gali būti policininkas (ir tu tada atlieki kažkokią tai rolę žaidime) role-playing whaaaaaaat? Nu aš suprantu, kad pas jumis skiriasi taisyklės kaip jūs žaidžiat ir naudojat chatą, bet tai ir tesiskiria, na taip, dar skiriasi ir sistemos... Bet kokiam sarge pakeisk taisykles, kad visi turi rašyti kaip tikram RP serveryje ir pakeisk kelias sistemas, na ir turėsi tą savo RP, taip, kad nereikia, kad nieko bendro neturi.

  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

36 minutes prieš, ℛøℓαᾔⅾ@﹩ parašė:

Nu klausyk, šitoj temoj jau kiek laiko niekas nerašė, ir vėl ateina tas kuris labai jau išaukština tą savo samp roleplay... Tu netaip supratai ką aš norėjau pasakyti, tos nuorodos buvo tam kuris man aiškino, kad nežinau kas yra roleplay elementai. Ir supraskit jūs, kad ne visiems yra įdomu rašyti viską per /me, man labiau patinka laisvesnis žaidimo stilius, kai nesu priverstas kažkuo tai apsimesti ir galiu šnekėti apie ką tik noriu. Ir atsimerkit jūs, tiek tie jūsų roleplay tiek serveriai kaip SARG turi daug ką bendro. Naudoja ta patį SAMP klientą (čia toks no shit), taip pat turi tuos pačius darbus ar, kad ir kaip jūs ten norit vadinti, bet esmė tokia pati, kad ir sarge tu gali būti policininkas (ir tu tada atlieki kažkokią tai rolę žaidime) role-playing whaaaaaaat? Nu aš suprantu, kad pas jumis skiriasi taisyklės kaip jūs žaidžiat ir naudojat chatą, bet tai ir tesiskiria, na taip, dar skiriasi ir sistemos... Bet kokiam sarge pakeisk taisykles, kad visi turi rašyti kaip tikram RP serveryje ir pakeisk kelias sistemas, na ir turėsi tą savo RP, taip, kad nereikia, kad nieko bendro neturi.

Tu vėl iš tuščio pilstai į kiaurą ir toliau nesugebi įsiskaityti kas yra rašoma. Jeigu neturi absoliučiai jokios sampratos, tai ir nesiginčyk. Dabar paprasčiausiai save statai į durniaus vietą gindamas savo požiūrį į tai, ką mes laikom Roleplay ir kaip tu jį įsivaizduoji.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

8 minutes prieš, dragged through the forest parašė:

Tu vėl iš tuščio pilstai į kiaurą ir toliau nesugebi įsiskaityti kas yra rašoma. Jeigu neturi absoliučiai jokios sampratos, tai ir nesiginčyk. Dabar paprasčiausiai save statai į durniaus vietą gindamas savo požiūrį į tai, ką mes laikom Roleplay ir kaip tu jį įsivaizduoji.

Man įdomu kuris čia nesupranta, paskaityk dar kartą ką pats rašai ir ką visi kiti rašė kurie čia pasakoja, kad tas samp roleplay yra toks OMG, o visi kiti serveriai š. Nu pagalvok pats protingai... :D Aš nesakau, kad jie yra vienodi, aš niekada nesakiau, kad žaidimas toks pat, aš sakiau, kad dalinasi panašiom sistemom, nuo pat pradžių aš bandžiau jums tai pasakyti, bet jūs nesuprantat visiškai... :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...
  • Parašė po 1 mėnesio...
  • Parašė po 1 mėnesio...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1840 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...