Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Durna mokytoja


KayohiPlay

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1951 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

prieš 2 valandas(-ų), epicONE parašė:

Mokytojas šiuo atveju nieko nepadarė, kas tau neaišku? Nei lipo ant galvos nei nieko, MOKYTOJĄ pasiuntė toli, už tai verta atsiprašyt, tai nesuprantu, kur čia leidimas lipt ant galvos?:D tau visai jau tikriausiai susisuko smegenys, nes visiškas nesąmones rašai:D kol vaikas nėra suaugęs, tol jis turi klausyt SUAUGUSIŲJŲ ir laikyt juos autoritetu, VISKAS. Kai pats dirbs, užsidirbs, turės savo stogą virš galvos, tada galės kitiem pist protą ir atsikalbinėt

autoritetai? man vyresni nera autoritetas. as pats pasirenku kaip elgtis, ka daryt ir sakyt. nenoriu kad uz mane kiti sprestu kaip as turiu elgtis. gyvenu sia sekunde, man idomu kas ivyko priestai kad jis isdriso mokytoja taip imt ir pasiust. jeigu jie turejo koki nors konflikta praeityje as galiu suprast kodel taip pasielge. kai tau sueis bent 20metu ir pabandysi prisiimt atsakomybe uz savo zodzius suprasi jog kiti tau neturi teises nurodinet.

@epicONE tu man primeni 13metu vaika ar netgi sociopata kuris verkslena kazka pasakes ar padares ir puola atsiprasineti. paaiskinsiu kaip suaugusiam zmogui-atsiprasinejimai ir maldavimai atleidimo padaro tik dar blogiau. as jo vietoje neatsiprasyciau ir ieskociau kito budo bet tik nelist tokiems zmonems i akis.

Redaguota , nario Synthwavez
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man metų tikrai daugiau nei tau ir mokyklą aš jau seniai baigęs, tai nereik lialia, o iš tavo požiūrio į tokius dalykus matos, kad mokykloj sunkiai sekės. Visose mokyklose tokių malalietkų buvo ir bus, 100% atveju pirmas užsirauna mokinys, nes nori pasirodyt prieš kitus, o ne mokytojas lenda be preteksto, tai mažiau nusišnekėk. Koks čia maldavimas? Ateini ir atsiprašai paprastai, kad pasakei negražiai, toks dalykas tik parodys, jog bent kiek galvoj smegenų turi ir sugebi priimt bei atsakyt už tai, ką padarei. Tavo manymu, kai žmogžudys nuteisiamas ir teisme atsiprašo už žudimus irgi leidžia lipt kitiem ant galvos?:DD Nes iš tokio požiūrio matos, kad snarglius buvai, kuris darė ką nori ir kada nori. Jeigu sugebi save teisint padaręs šūdiną dalyką, tai gal geriau išvis nerašyk apie jokius mokytoju streikus, moralines normas ir pnš., nes visiškai nesuvoki kaip žmogus turi elgtis.

P.S linkiu pasiskaityt sociopato definiciją, nes matau, kad nelabai supranti, kas yra sociopatas

Redaguota , nario epicONE
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), epicONE parašė:

Man metų tikrai daugiau nei tau ir mokyklą aš jau seniai baigęs, tai nereik lialia, o iš tavo požiūrio į tokius dalykus matos, kad mokykloj sunkiai sekės. Visose mokyklose tokių malalietkų buvo ir bus, 100% atveju pirmas užsirauna mokinys, nes nori pasirodyt prieš kitus, o ne mokytojas lenda be preteksto, tai mažiau nusišnekėk. Koks čia maldavimas? Ateini ir atsiprašai paprastai, kad pasakei negražiai, toks dalykas tik parodys, jog bent kiek galvoj smegenų turi ir sugebi priimt bei atsakyt už tai, ką padarei. Tavo manymu, kai žmogžudys nuteisiamas ir teisme atsiprašo už žudimus irgi leidžia lipt kitiem ant galvos?:DD Nes iš tokio požiūrio matos, kad snarglius buvai, kuris darė ką nori ir kada nori. Jeigu sugebi save teisint padaręs šūdiną dalyką, tai gal geriau išvis nerašyk apie jokius mokytoju streikus, moralines normas ir pnš., nes visiškai nesuvoki kaip žmogus turi elgtis.

P.S linkiu pasiskaityt sociopato definiciją, nes matau, kad nelabai supranti, kas yra sociopatas

tu tikrai mazvaikis, ar esi tiek mazai suprantantis jog suaugusieji tik to ir laukia kad atsiprasinet pradetum ir nusizemintum? sau tik blogiau padarysi, prisiimti reik atsakomybe uz savo poelgius o ne maldauti atleidimo ar maldaut kad sutiktu priimt atsiprasymus kaip is kokio darzelinuko.

su tavim nera net ka  gincytis, smegeneles per plonos kad suprastum.

kiekvienas normaliai mastantis suauges zmogus tau pasakys kad reik prisiimt atsakomybe uz savo zodzius ir veiksmus o ne atsiprasinet lyg mazam vaikui ir parodyti koks dolbajobas esi. mane auklejo taip tevai, kad as esu pats uz save atsakingas, tad su tais savo atsiprasymais man bandydamas kazka irodineti atrodai kaip nevisprotis. mano tevai, jeigu butum ju vaikas pasakytu jog elgiesi kaip darzelinukas atsiprasinedamas ir dar jei tevas turi iproti issipisineti padarytu tau taip kad tu daugiau nieko nenoretum is jo isgirst :mucha: tad paklausyk mano draugisko patarimo-zmogui nesiulyk tai, kai nesupranti kodel padariniai dar pabloges.

Redaguota , nario Synthwavez
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1951 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...