Peršokti į turinį

Build me a PC.


Nemix

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1988 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Zdarovenko. Žodžiu... Man reikia visiškai naujo gaming setupo. Noriu pakeisti savo geldą, nes tuoj ji nusibaigs. PC bus skirtas gaming'ui, todėl jis turėtų be lago išvilkti naujausius žaidimus (visokius gta V, PUBG, ARMA3 ir t.t) Taip pat reikalingi ir kita įranga kaip klaviatura, monitorius, pelė etc. Taip pat reikia, kad kažkaip gaudytu wifi. Nieko apie tai nenusimanau, tai gal kas nors patars kaip tai padaryt. Norėčiau kažkaip sutilpt į 1k bet jei viskas viršys biudžetą kelesdešimčia eurų - ne problema. Aš pats nesusidėsiu to buildo todėl reikia, kad jau viskas būtų iš anksto paruoštą. Blagadariu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Edas Basmasteris parašė:

siulyciau paciam susideti viska, nera sudetinga, sutaupysi pinigu, ateity zinosi kaip pasitobulint kazka. Uz 1000euru gali pasiimti ir laptopa kuris tau visus situos zaidimus isnes be lago ant low-medium nustatymu, perkant desktopa ir norint taupyti, siulyciau ieskot naudotu daliu is zmoniu

Laptopą? Seriously?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Edas Basmasteris parašė:

siulyciau paciam susideti viska, nera sudetinga, sutaupysi pinigu, ateity zinosi kaip pasitobulint kazka. Uz 1000euru gali pasiimti ir laptopa kuris tau visus situos zaidimus isnes be lago ant low-medium nustatymu, perkant desktopa ir norint taupyti, siulyciau ieskot naudotu daliu is zmoniu

Aš visą gyvenima su loptopai's pragyvenau ir tas gyvenimas galiu pasakyt - chujovas. Noriu normalaus PC, pinigai realiai nėra problema todėl noriu kokybiško buildo, o ne kažkokias nudotas detales pirkt...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1988 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...