Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Windows 10 - Ar yra tikimybė prarasti gamyklišką licenciją ?


ES.^

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1970 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

prieš 2 valandas(-ų), ES.^ parašė:

Sveiki,

Kompiuteris gamykliškai turi Windows 10 home licenciją, įrašius Windows 10 Enterprise LTSB ir suaktyvinus juos aktyvatoriumi, ar yra tikimybė prarasti gamyklišką licenciją?

jeigu ant originalių win įrašysi crackintą š, tai ir turėsi tą crackintą š be originalių win - betikslis dalykas

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 1 valandą, malhska parašė:

Nusipirkęs,ir problemų manau neturėsiu! Patariu ir tau tą padaryti! Turiu labai pigiai.

Na visu pirma manau ne taip paprasta gauti enterprise versiją, taip pat manau, kad ir su sąlygomis problemų kiltu.

prieš 1 valandą, E3ikaZ parašė:

Patariu nusipirkt raktą iš kinguin kuris prisiriša prie motherboard , bet nebus problemų

Nėra ten enterprise'o.

7 minutes prieš, egkan parašė:

jeigu ant originalių win įrašysi crackintą š, tai ir turėsi tą crackintą š be originalių win - betikslis dalykas

Na kodėl? Paprasta home versija turi daug nereikalingų funkcijų kurių aš nenaudoju ir juos atima man reikalingus resursus. Skirtumo tarp licencijuotos ir nelicencijuotos versijos nematau. Sąžinės reikalas.

Redaguota , nario ES.^
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

15 minutes prieš, ES.^ parašė:

Na visu pirma manau ne taip paprasta gauti enterprise versiją, taip pat manau, kad ir su sąlygomis problemų kiltu.

Nėra ten enterprise'o.

Na kodėl? Paprasta home versija turi daug nereikalingų funkcijų kurių aš nenaudoju ir juos atima man reikalingus resursus. Skirtumo tarp licencijuotos ir nelicencijuotos versijos nematau. Sąžinės reikalas.

  1. update - su crackinta ne bus update
  2. garantinis - jeigu garantinis pamatys, kad turi piratinius win, turesi baudą mokėti - paskaityk įstatymus
  3. jeigu nereikalingi tau nei 1 nei 2, tai naudok kokius nori win
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
28 minutes prieš, egkan parašė:
  1. update - su crackinta ne bus update
  2. garantinis - jeigu garantinis pamatys, kad turi piratinius win, turesi baudą mokėti - paskaityk įstatymus
  3. jeigu nereikalingi tau nei 1 nei 2, tai naudok kokius nori win

Na jo, dėl šito sutinku, tik nesuprantu ką bendro turi garantinis ir bauda.

Redaguota , nario ES.^
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

37 minutes prieš, ES.^ parašė:

Na jo, dėl šito sutinku, tik nesuprantu ką bendro turi garantinis ir bauda.

Tai gali tiesiog susirasti linkomanijoj windows 10 enterprise , aš tai šitų windows nenaudoju daug kas neveikė... nesąmonė , bet mano buvo enterprise ltsb

Tai tiesiog ant windows 10 pro gali išsijungti tokius features kuriu nenaudoji -_- kaip xbox dvr ar koks dar shit...

Redaguota , nario E3ikaZ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
7 minutes prieš, ZoLq parašė:

Kodėl butent enterprise reikia tau? :D

o cia del tu garantiju tai tegu nebesvaigsta.  gali tiesiog neaktyvuoti tu windowsu ir palikti. niekas negalės prikibti

Dėl garantinio nepergyvenu, nes neaktualus. Bet dar prieš porą mėnesių konsultavausi Aviteloje ir Technoramoje, klausiau tiesiai šviesiai, ar prarasiu garantinį įrašęs neoriginalius Windows, ir man sakė, kad šiais laikais nebe tie garantiniai, ir už piratines versijas garantinių "neatiminėja".

9 minutes prieš, E3ikaZ parašė:

Tai gali tiesiog susirasti linkomanijoj windows 10 enterprise , aš tai šitų windows nenaudoju daug kas neveikė... nesąmonė , bet mano buvo enterprise ltsb

Tai tiesiog ant windows 10 pro gali išsijungti tokius features kuriu nenaudoji -_- kaip xbox dvr ar koks dar shit...

Apskritai stock'e mažiau visko.

Redaguota , nario ES.^
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1970 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...