Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2746 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

prieš 19 valandas(-ų), Synthwavez parašė:

taspats kas 

YIoyhkz.png

3ryto kazkur istryniau origin ir visas BF dalis is pc-jauciu jei zaisiu tiktai OW, kadangi BF1/V sudinai veikia-beto EA/dice nesivargina zaidimo optimizuoti palikdami perf leak;us.

tema nėra apie battlefield :) geros dienos

o apie patį atnaujinimą manau kad visiems reikia persikelt į faceit ar kokią kitą platformą kaip esea :D 

2018-12-07 09:56, moncea94 parašė:

Seniai jau buvo aišku kaip išleido free to play su botais čia tik laiko klausimas buva kada šitas žaidimas taps visškai nemokamu visam laikui. Gaila tik išleistų pinigų nes ir skinai su laiku pataps visiškai nieko verti.

visiška nesąmonė, kaip tik skin'ų kaina turėtų kilti, ir gan stipriai kilti. žaisti non-prime yra visiška nesąmonė- pabandžiau du mm, abiejuose spinhack + aimhack, tiek vienoje, tiek ir kitoje komandoje, bet jeigu žaidėjų skaičius gausės, kad ir cheaterių ir jie pirks tuos virtualius skinus, tai jų kaina turėtų šokti labai stipriai į viršų, arba labai stipriai smukti

prieš 1 valandą, aSince parašė:

Nelabai suprantu autoriaus žodžių "susimovė", kadangi šie žodžiai nėra visiškai pagrįsti. Taipogi greitu metu yra patvirtintas CSGO : Source išleidimas, iš kurio pusės bus labai daug optimizacijos iš žaidimo pusės ir kitų pasikeitimų.

Kiek skaičiau, autorius pagrindė kodėl Valve "susimovė" : padaugės čyterių ir Valve reputacija smuks, nes jie leidžia čyteriams čytinti be baimės ir gadinti žaidimą legit free žaidėjams. Pažaisk porą non-prime mačų ir pamatysi, beto mpgh jau pradėta kelti belekiek čytų. Patvirtinas CSGO : Source išleidimas? (??????????????) Valve goldsource žaidimai buvo portinami į source (pvz. Half-Life: Source) tai kam jiem portinti source žaidimą į source? Nežinau iš kur tokias medines naujienas traukiat :)

prieš 3 valandas(-ų), Dizzle parašė:

Realiai nesuprantu kokia varkė čia jiems buvo, tipo paaktyvint dead geima, bet dar labiau sušiko reputacija, būtų vietoj tokios nesąmonės geriau panaikinę naujų skin trade ban 7d, va tada iškart būtų suaktyvėjęs žaidimas.

tai ka jiems daryt reikejo? visi tik stumia , o kai padaro kazka iskart neigiamai tik :D gambling tikrai turejo uzdraust. ir jei zaidima tikrai gamblingas palaike tai tuo labiau. Daug zmoniu kiek zinau norejo ivairiu mode ir pan

 

2018-12-09 16:14, Kennedy' parašė:

nežaiskit grįžkit į sampą :DDD - www.royal-life.lt

Kartais tas jusu serveriukas nekatik uzsidares buvo?

1 minute prieš, ___ parašė:

kokia to prasmė?

public cheats/hacks - greitas ban'as, visi xp ir laimėti matchai dings

private hacks - mokėti už hackus? neverta, vis tiek kažkada gausi vac/game ban

prasmės cheatint nera jokios, nebent šiaip iš neturėjimo ką veikti

Taip nėra tolko chytint net esu public cheat's detectioną pasidaręs :D (tie kurie save reklamuoja xD) Bet jo čyterių padaugėjo gausiai (bent jau mano serveryje). Isijungia čytus net masofkėse :D

HARD-UCP comming soon.

(redaguota)
5 minutes prieš, URAGANAS parašė:

Taip nėra tolko chytint net esu public cheat's detectioną pasidaręs :D (tie kurie save reklamuoja xD) Bet jo čyterių padaugėjo gausiai (bent jau mano serveryje). Isijungia čytus net masofkėse :D

nesu žaidęs csgo "masofkėj", bet kiek pamenu iš cs 1.6/cs: source laikų, žaidėjų su vac ban'ais pilni LT serveriai būdavo, neleisdavo žaisti tik su vac protection

yra ir dabar cs 1.6 mpgh v20 aimbotas su esp, jau gal 8-9 metai nepagaunamas VAC - cheatink kiek nori, tik minusas- trojanas viduje :D

Redaguota , nario ___
16 minutes prieš, ___ parašė:

nesu žaidęs csgo "masofkėj", bet kiek pamenu iš cs 1.6/cs: source laikų, žaidėjų su vac ban'ais pilni LT serveriai būdavo, neleisdavo žaisti tik su vac protection

yra ir dabar cs 1.6 mpgh v20 aimbotas su esp, jau gal 8-9 metai nepagaunamas VAC - cheatink kiek nori, tik minusas- trojanas viduje :D

O dabar atsiminkim kiek CS 1,6 metų taip pat ir CS;Source. Jie jau nėra suportinami galima iškelti hipotezę kad F2P update bus skirtas netik srauto padidinimui bet ir šių dviejų legendų sutraiškymui :D

HARD-UCP comming soon.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2746 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...