Peršokti į turinį
Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

Parduodu CS:GO nauja acc(MG2 rankas)


Rimtas_Kentas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2008 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

1 minute prieš, Rimtas_Kentas parašė:

Ka tu cia sneki lempas? Krc va tipinis vaiku bruozas pakenkt kitiem, nesvarbu kokiu budu. Nei tu zinai nei ka.

Nei žinau nei ką? Profilis -19 reputacijos, atsiliepimų išvis 0, parduoda CS:GO žaidimo paskyrą už  3€ su legendiniu atmazu ''skubiai reikia pinigų''

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, UnderwaterWorm parašė:

Nei žinau nei ką? Profilis -19 reputacijos, atsiliepimų išvis 0, parduoda CS:GO žaidimo paskyrą už  3€ su legendiniu atmazu ''skubiai reikia pinigų''

Tu db nueik ir paziek, kad vienas zmogus man visus rep uzmete is lempos ir sneki sudus. As nesakau, kad neisiu pirmas, nes rep neturiu, logiska. Man tai *Myliu SuperGames.lt* ka vaikas kazkoks mano, neturi ka veikt ir bandai pakenkt manaremdamasis kazkokiais skaiciais. Jei rasyicuau kad pirmas neisiu tai suprantama, o dabar? Neidomus. Paciam idomu uz ka tie -3.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Rimtas_Kentas parašė:

Tu db nueik ir paziek, kad vienas zmogus man visus rep uzmete is lempos ir sneki sudus. As nesakau, kad neisiu pirmas, nes rep neturiu, logiska. Man tai *Myliu SuperGames.lt* ka vaikas kazkoks mano, neturi ka veikt ir bandai pakenkt manaremdamasis kazkokiais skaiciais. Jei rasyicuau kad pirmas neisiu tai suprantama, o dabar? Neidomus. Paciam idomu uz ka tie -3.

Jezau, taip putojies, kad noriu kitiems padėt ir kad neprarastų 3€ kaip į balą ''pirkdami'' iš tavęs steamą kurį atsigrąžinsi? :DD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, UnderwaterWorm parašė:

Jezau, taip putojies, kad noriu kitiems padėt ir kad neprarastų 3€ kaip į balą ''pirkdami'' iš tavęs steamą kurį atsigrąžinsi? :DD

Del to draugu ir neturi, ir neturesi su tokiu charakteriu. Yra gi sritis, kur gali reportint scamerius su irodymais, tai va sekmes jei kazkas nepatinka. O tau siulau pasikeist, nes ir liksi vienas visa gyvenima

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Rimtas_Kentas parašė:

Del to draugu ir neturi, ir neturesi su tokiu charakteriu. Yra gi sritis, kur gali reportint scamerius su irodymais, tai va sekmes jei kazkas nepatinka. O tau siulau pasikeist, nes ir liksi vienas visa gyvenima

Scammeris dar ir kiaurai monitorių mato kokios mano charakterio savybės? wow

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, UnderwaterWorm parašė:

Scammeris dar ir kiaurai monitorių mato kokios mano charakterio savybės? wow

Tai aisku kad matos, is lempos prie zmogaus prikimbi. Sako del 3 euru db uzsiiminesiu scaminimais, rasysiu laiskus steamui kad grazintu :D Krc gal ir daug tau tie 3 eurai, kai mama ant pietu maziau duoda mokykloj.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2008 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...