Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1985 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

1 minute prieš, Dovisas parašė:

Naujausios sarg.lt gm negausi, niekas jos neturi, nebent gm repliką gali gaut kažkur mėtosi čia forume, bet patariu nekūrt šūdserverio kuris nieko nereikš.

krč jei žinai savg.lt serveri(nereklama) tai aš jo gm editinų gal kokias pora dienų tai..

+ aš ieškau sarg forumo :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Marshall_Hall parašė:

krč jei žinai savg.lt serveri(nereklama) tai aš jo gm editinų gal kokias pora dienų tai..

+ aš ieškau sarg forumo :D

tai tuopačiu neverta kurti serverio kuris turi tik editą ir nukopijuotą dizainą, jei nori kažką geresnio sukurti įdėk daugiau pastangų surink patikimus komandos narius (netokius kaip čia diena praeina ir dizainus, bei gamemode paplatina), pradėk kurti gamemode nuo scratch, bei gauk susidomėjimo šiame forume.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Dovisas parašė:

tai tuopačiu neverta kurti serverio kuris turi tik editą ir nukopijuotą dizainą, jei nori kažką geresnio sukurti įdėk daugiau pastangų surink patikimus komandos narius (netokius kaip čia diena praeina ir dizainus, bei gamemode paplatina), pradėk kurti gamemode nuo scratch, bei gauk susidomėjimo šiame forume.

Aš dar save laikau pradedančiu nes aš dar ne viską nusimanau tai kaip daugiau nusimanysių tada bandysių ir savo serveri kurti ir savo foruma o kolkam man būtų gerai ir tai :)  kol pramokčiau

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Marshall_Hall parašė:

Sveiki taigi Užsiejiemiau su sa-mp serveriu :D Tai pagalvojau gal kas turit daleiskim SARG.lt foruma ar koki kitą?

 

prieš 1 valandą, Marshall_Hall parašė:

todėl ir sakau jei turit sarg.lt gm :)

 

prieš 1 valandą, Marshall_Hall parašė:

Aš dar save laikau pradedančiu nes aš dar ne viską nusimanau tai kaip daugiau nusimanysių tada bandysių ir savo serveri kurti ir savo foruma o kolkam man būtų gerai ir tai :)  kol pramokčiau

 

prieš 1 valandą, Marshall_Hall parašė:

Nu aš neekuriu aš editinų tiesiog kaip neseniai priėjus prie tokių dalykų visai gerai :)

Tau reik gm ar forumo?? Anyways , patarciau neuzsiimt sampu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 11 valandas(-ų), Marshall_Hall parašė:

ble. sakiau kad užsiejiemu samp servu ir reikia forumo kas dar neaiškų jei rašot tai rašykit tik linkus

Tu pats nelabai supranti ko tau iš tiesų reikia... Temos pavadinime nurodei, jog tau reikia forumo dizaino kaip suprantu taip? Vėliau sakai, jog reikią modifikacijos, dar vėliau sakai, jog tau reikia vėl forumo...

PY9A76F.png

tenor.gif

 

Redaguota , nario Arvydas Torres
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2018-11-07 09:18, Arvydas Torres parašė:

Tu pats nelabai supranti ko tau iš tiesų reikia... Temos pavadinime nurodei, jog tau reikia forumo dizaino kaip suprantu taip? Vėliau sakai, jog reikią modifikacijos, dar vėliau sakai, jog tau reikia vėl forumo...

PY9A76F.png

tenor.gif

 

Kiek dar kartu aiškint kad sakau užsiemu sarg.lt editu todėl man reiktu sarg.lt fourmo dizaino o ne prašau modifikacijos

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1985 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...