Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Įdomi jūsų nuomone.


END ME

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2010 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Kiek teko girdėti tai vienas geriausių metų telefonų, bet mane labai domina jų baterija. Nes kas nutiko su Huawei gamintu Nexus 6P, turėjome 2 telefonus, vienas buvo naudojamas labai smarkiai, kitas nepasakyčiau. Po 2 dviejų metų abiejų telefonų baterijos mirė, galima sakyti patapo laidiniais telefonais :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

28 minutes prieš, Eligijus* parašė:

Labiau akcentas bus nuotraukos, ju redagavimas, interneto naršymas na kartais gal ir pažaisiu kai neturėsiu galimybės per kompiuteri pažaisti.

Aš asmeniškai rinkčiaus tokiu atveju Google Pixel 2/3 (XL). Antra savaite naudoju Mate 20 Pro, bet nuotraukos nu tiesiog neprilygsta mano praėjusių metų Pixel 2 XL. Google tikroviškiau fotkina, detalės labai tikslios ir ne taip išryškintos kaip Huawei. Huawei turi labai daug galimybių, įvairiausių papildomų funkcijų, bet visumoje nepalieka tokio įspūdingo įspūdžio kaip yra afišuojama apie jo kameras. Dabar laukiu kada bus galimybė įsigyti Pixel 3 XL. Pagrindinė priežastis - tiesiog geriausia kamera rinkoje.

Bet jeigu žvelgiant iš bendros pozicijos - tai Huawei tikrai geriausias telefonas šiemet. Atnaujintas dizainas, pagaliau geras procesorius, daug papildomų ir kartais naudingų funkcijų, tikrai gera kamera ir pan.

19 minutes prieš, forker parašė:

Kiek teko girdėti tai vienas geriausių metų telefonų, bet mane labai domina jų baterija. Nes kas nutiko su Huawei gamintu Nexus 6P, turėjome 2 telefonus, vienas buvo naudojamas labai smarkiai, kitas nepasakyčiau. Po 2 dviejų metų abiejų telefonų baterijos mirė, galima sakyti patapo laidiniais telefonais :D

Baterija laiko tikrai gerai. Man dažniausiai tenka telefonus krauti vakare, nes lieka 20 ar dar mažiau proc. iPhone 8 Plus vakare rodydavo 30, Pixel 2 XL rodo 20, o Huawei bent jau pirmas dvi savaites vakare rodo 40-50 proc. O ir pasikrauna beprotiškai greitai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), lucosius parašė:

Bet jeigu žvelgiant iš bendros pozicijos - tai Huawei tikrai geriausias telefonas šiemet. Atnaujintas dizainas, pagaliau geras procesorius, daug papildomų ir kartais naudingų funkcijų, tikrai gera kamera ir pan.

Bet jis ir gerą kainą turi :D

Na o rimčiau, tai bus kaip su visais huawei, kainos pradžioje bus didelės, o paskui tos kainos kris. Todėl nelabai ir norėčiau pirkti Huawei, nes jis greitai nuvertėja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 17 valandas(-ų), lucosius parašė:

Aš asmeniškai rinkčiaus tokiu atveju Google Pixel 2/3 (XL). Antra savaite naudoju Mate 20 Pro, bet nuotraukos nu tiesiog neprilygsta mano praėjusių metų Pixel 2 XL. Google tikroviškiau fotkina, detalės labai tikslios ir ne taip išryškintos kaip Huawei. Huawei turi labai daug galimybių, įvairiausių papildomų funkcijų, bet visumoje nepalieka tokio įspūdingo įspūdžio kaip yra afišuojama apie jo kameras. Dabar laukiu kada bus galimybė įsigyti Pixel 3 XL. Pagrindinė priežastis - tiesiog geriausia kamera rinkoje.

Bet jeigu žvelgiant iš bendros pozicijos - tai Huawei tikrai geriausias telefonas šiemet. Atnaujintas dizainas, pagaliau geras procesorius, daug papildomų ir kartais naudingų funkcijų, tikrai gera kamera ir pan.

Baterija laiko tikrai gerai. Man dažniausiai tenka telefonus krauti vakare, nes lieka 20 ar dar mažiau proc. iPhone 8 Plus vakare rodydavo 30, Pixel 2 XL rodo 20, o Huawei bent jau pirmas dvi savaites vakare rodo 40-50 proc. O ir pasikrauna beprotiškai greitai :)

Tas Pixel man asmeniškai neatrodo gan brangiai ir ta išvaizda ne kokia. O aš noriu kad būtu ir gražus, ir galintas ir premium jaustus. O kamera kiek girdėjau pas Huawei geriausia o ne pas pixel... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

14 minutes prieš, Eligijus* parašė:

Tas Pixel man asmeniškai neatrodo gan brangiai ir ta išvaizda ne kokia. O aš noriu kad būtu ir gražus, ir galintas ir premium jaustus. O kamera kiek girdėjau pas Huawei geriausia o ne pas pixel... 

Huawei turi gerokai daugiau funkcijų papildomų ir tikrai labai gerai fotografuoja tamsoje. Rekomenduočiau pažiūrėti palyginimus Youtube. Aš planavau pirkti Pixel 3 XL, bet tada gavau Mate 20 Pro. Iš pradžių galvojau, kad tikrai nepirksiu Pixelio, bet antra savaitė su Huawei ir suprantu, kad pasiilgau natūralumo, realistiškumo ir padoraus detalumo. Na, bet čia aišku skonio reikalas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2010 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...