Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

WECLUTCH.EU | COUNTER STRIKE GAME SERVERS


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1965 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

 

 

AHiQyfR.png

WECLUTCH.EU - nesenai atsidaręs projektas, siekiantis suvienyti Europos Counter-Strike žaidėjus į vieną bendruomenę. Visada atsižvelgiame į žaidėjų norus ir pasiūlymus, serverius prižiūrime ir atnaujiname. Dažnai vyksta įvairūs konkursai, turnyrai, atrankos į administratorius bei prižiūrėtojus. Mūsų serveriai yra švarūs, pastovūs ir be trikdžių. Serveriuose sudėti tik reikalingi ir žaidimą pagerinantys pluginai, nėra jokių reklamų, slowhackų. Pastoviai darome dažnus paprastus, bei šventinius atnaujinimus.

 

WvB8cs5.png

Mūsų forumas - paprasto dizaino ir yra lengvas naudotis. Čia rasite svarbią informaciją, naujienas, galėsite diskutuoti su kitais žaidėjais, siūlyti savo idėjas, dalintis modifikacijomis, dalyvauti konkursuose, sulaukti pagalbos, užsiimti mainais. Kadangi siekiame suvienyti Europos žaidėjus, forume diskutuokime angliškai:) Taip pat žaidėjai, prisiregistravę forume gauna 2 savaičių nemokamą VIP visuose serveriuose.

 

VD6wS1r.png

Public 24/7 - 185.80.129.88:27015

Public serveris. Dažni atnaujinimai, žaidimą gerinantys įskiepiai, didelis žemelapių kiekis. Užtikriname pastovumą ir gerą žaidimo kokybę. Serveris turi anticheat apsaugas.

qmfAsLx.png

Speedrun 24/7 - 185.80.129.88:27016

Speedrun - bhop, kZ ir surf mišinys. Autohop, unlimited speed, timers, hooks, tops, cosmetics. kZ, strafe, noclip čytų apsaugos. Varžykitės su kitais žaidėjais dėl topų ir prizų.

LSBYUMA.png

#wintertime? Kas tai?

#wintertime tai pokyčių laikotarpis mūsų projektui, per kurį ištesėsime neištesėtus pažadus, darysime dažnus atnaujinimus forumui ir serveriams, konkursus, dalinsime dovanas. Visų laukiame forume ir serveriuose, bei linkime šiltų švenčių. :)

Redaguota , nario Dolskis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

21 minutes prieš, Šarūnas V. parašė:

ką galit pasiūlyt geriau nei kiti serveriai? 

Šiais laikais serveriai prikišti visokių "šūdų", reklamos ant sienų, reklamų popupai, privilegijų kišimas visur, bandymas pasipelnyti su awp restrictionu. Manau išsiskiriam paprastumu, nerestrictiname ginklų (išskyrus botgunus ir tactical shield, bet vien dėl to nes jie nėra fun), viskas serveryje yra aiškiai suprantama, o žaidėjų neerziname su muzika ir soundais.

17 minutes prieš, Armzis parašė:

Mhm, na atrodo ganėtinai įdomiai, bet tikiuosi suprantate, kad vien SuperGames Reklamos neužteks suvienyti 'Europos' Žaidėjus? :D Čia reiks masiškos reklamos, kuri kainuoja daug $, ar esate pasiruošę tokioms išlaidoms? 

Žinoma suprantu, o išlaidoms esu pasiruošęs. Taip, sutinku, SuperGames reklamos tikrai neužteks, todėl palieku didelę dalį reklamavimo savo draugams iš latvijos, olandijos ir vokietijos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

2018-10-23 Naujienos!

AWP Arena sutvarkyta! (dar laukiu poros pluginų). Forume paskelbta atranką į moderatoriaus postą, kviečiame visus pildyti! Kadangi po truputį didėja aktyvumas ir žaidėjų dažnumas serveriuose, lapkričio 1-ą dieną paskelbsime mini-konkursėlį forume. Visų laukiame @ http://weclutch.eu/

 

 

Redaguota , nario Dolskis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2018-10-20 16:41, Dolskis parašė:

Šiais laikais serveriai prikišti visokių "šūdų", reklamos ant sienų, reklamų popupai, privilegijų kišimas visur, bandymas pasipelnyti su awp restrictionu. Manau išsiskiriam paprastumu, nerestrictiname ginklų (išskyrus botgunus ir tactical shield, bet vien dėl to nes jie nėra fun), viskas serveryje yra aiškiai suprantama, o žaidėjų neerziname su muzika ir soundais.

Žinoma suprantu, o išlaidoms esu pasiruošęs. Taip, sutinku, SuperGames reklamos tikrai neužteks, todėl palieku didelę dalį reklamavimo savo draugams iš latvijos, olandijos ir vokietijos.

Noriu pasitikslint, išsiskiriat tuo, kad nieko serve nedarėt? Mažuma restrict'ina AWP pagal privilegijas. O dėl RoundSounds.. Heh, dauguma tą naudojančių siūlo išjungimo komandą, tai nematau tame kažkokio trūkumo.
Taip rašot, lyg čia nebeliko default Pb servų, kai jų 10x (ar net 100x) daugiau(kalbant apie normalius, kur bent jau žaidžia kažkas ir servai prižiūrimi, o vien vien paleistas default Public'as su siekiu išsiskirt "niekuo")  nei tų "prikištų su visokiais papildomais dalykais". 
Serveriai default'iniai ir su 0 lankomumu, forumas ne tai kad 'miręs', bet net nebuvo gyvas. O pažadai apie kitų žaidimų serverius bei super mega plėtrą dalina kas antras naujas projektas, kuris dažniausiai net kelių mėn neištempia.
Jeigu vertinti aprašymą/planus ir t.t., viskas ok, bet iš veiksmų vertinčiau projektą 0/10, nes kol kas(mano nuomone) tik žodžiais bandot "priviliot" žaidėjus, ką daugelis naujų projektų bandė. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Soundas_ parašė:

Noriu pasitikslint, išsiskiriat tuo, kad nieko serve nedarėt? Mažuma restrict'ina AWP pagal privilegijas. O dėl RoundSounds.. Heh, dauguma tą naudojančių siūlo išjungimo komandą, tai nematau tame kažkokio trūkumo.
Taip rašot, lyg čia nebeliko default Pb servų, kai jų 10x (ar net 100x) daugiau(kalbant apie normalius, kur bent jau žaidžia kažkas ir servai prižiūrimi, o vien vien paleistas default Public'as su siekiu išsiskirt "niekuo")  nei tų "prikištų su visokiais papildomais dalykais". 
Serveriai default'iniai ir su 0 lankomumu, forumas ne tai kad 'miręs', bet net nebuvo gyvas. O pažadai apie kitų žaidimų serverius bei super mega plėtrą dalina kas antras naujas projektas, kuris dažniausiai net kelių mėn neištempia.
Jeigu vertinti aprašymą/planus ir t.t., viskas ok, bet iš veiksmų vertinčiau projektą 0/10, nes kol kas(mano nuomone) tik žodžiais bandot "priviliot" žaidėjus, ką daugelis naujų projektų bandė. :D

Visų pirma ačiū už išsamią nuomonę.  Sutinku, esami serveriai žmonėms atrodo blankūs. Iš esmės tai ir buvo mūsų tikslas su pub'u, su saiku pridedant dalykų, kurie pagerintų žaidimą, bei tuo pačiu metu paliktų jį kuo labiau vanilla, manydami kad žmonėms toks serveris patiks. Kolkas su kolega diskutuojam dėl tolimesnių pub planų.

O dėl kitų serverių tikrai atsižvelgsime į tavo, bei kitų nuomones, pradėsime daugiau daryti nei kalbėti. Aktyvumas forume ir serveriuose yra tikrai labai mažas, todėl stengėmės reklamuoti, bei sudominti naujus žaidėjus, kad šie pasiliktų, bet kaip ir sakei, dabartiniai serveriai nėra labai įdomūs, todėl visų pirma dėmėsį sutelksime į pačius serverius, ir tik vėliau į tolimesnius planus. Ačiū dar kartą :) ir stengsimės laikytis žodžių ir pažadų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

2018-10-25 Naujienos!

AWP Arena atnaujinta! Naujos lygių ir ginklų sistemos! Helovyno proga pakeisti mapų skyboxai, apšvietimas, nauja oro simuliacijos sistema! Daugiau informacijos: čia! Taip pat forume visdar vyksta atranka į moderatorius! Visiems linkime šiltų ir gražių švenčių ir laukiame jūsų serveriuose!

 

Redaguota , nario Dolskis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Mažiau kalbų - daugiau darbų. Nes žodžiais įrodinėti betkas gali kaip yra jau senai aišku, tačiau kai reikia konkrečiai imti jautį už ragų, ir investuoti $ bėgama į krumus :)

Kol kas toks jausmas, jog paimtas betkoks domenas, pakabintas webas - tik kad pakabinti. Na ir žinoma, daug aprašymo, ir tusčių kalbų iš kurių mano nuomonė tik keli procentai išpildyti.  Išpildyta konkrečiai tai, kad paleistas webas, ir cs servai. 

 

Nenoriu būti pranašas, bet, bet.. :) 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, RomasTR parašė:

 

Mažiau kalbų - daugiau darbų. Nes žodžiais įrodinėti betkas gali kaip yra jau senai aišku, tačiau kai reikia konkrečiai imti jautį už ragų, ir investuoti $ bėgama į krumus :)

Kol kas toks jausmas, jog paimtas betkoks domenas, pakabintas webas - tik kad pakabinti. Na ir žinoma, daug aprašymo, ir tusčių kalbų iš kurių mano nuomonė tik keli procentai išpildyti.  Išpildyta konkrečiai tai, kad paleistas webas, ir cs servai. 

 

Nenoriu būti pranašas, bet, bet.. :) 

 

Ačiū už nuomonę :) Jeigu galėtum, pakomentuok plačiau apie "betkokį domeną ir pakabintą weba". Šiuo metu visos mano "tuščios" kalbos yra išpildytos. O kuo blogai daug aprašymo? Esame naujas projektas, todėl toks aprašymas mano nuomone yra būtinas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), Dolskis parašė:

Ačiū už nuomonę :) Jeigu galėtum, pakomentuok plačiau apie "betkokį domeną ir pakabintą weba". Šiuo metu visos mano "tuščios" kalbos yra išpildytos. O kuo blogai daug aprašymo? Esame naujas projektas, todėl toks aprašymas mano nuomone yra būtinas.

Na visu pirma kalbant apie domeną, žvelgiant tik iš mano asmeninės pusės , jis nėra isimintinas žmonėms, galima buvo sugalvoti kabinanti ir labiau isimintina. Čia tikriausiai yra didžiausia klaida projektų kurie nori būti žinomi ( arba bent jau galvoja starto pradžioje jog tokie bus, bet nusiperka domena kuris toks nėra )  bent jau lietuvos rinkai - jis netinka visiškai.  Nebent bus investuojami dideli pinigai į SEO, tuomet aišku, nesvarbu koks domenas, nes bus trafikas iš paieškos sistemų. ) 

 

Apie pati weba nieko nekalbėsiu, nes paprasčiausiai jo nėra. Tiesiog pakabinta tema, ir sukurtos kelėta diskusijų kategorijų.

 

O dėl aprašymų apie projekta, viskas kaip ir būtu tvarkoje, tačiau vėliau komentaruose parašėi tokia replika:

"Šiais laikais serveriai prikišti visokių "šūdų", reklamos ant sienų, reklamų popupai, privilegijų kišimas visur, bandymas pasipelnyti su awp restrictionu."     Žodžiu kitaip tariant sumenkini kitus, ir iškeli save paprastumu. Bet esminis juk dalykas yra tas, kad visi servai tame tarpe ir tavo yra veikiantis plagijatai.  Nieko naujo atėjus nepamatys žaidėjai..   O ir šiaip, tam kad jie ateitu, kaip kažkas minėjo forumo nepakaks. 

Aš nežinau ar suvoki į kokį verdanti katila ilipai, tačiau jeigu turi planą - daryk. Jeigu neturi, ir atėjai tik kad ateiti tikėdamasis, jog žaidėjai rinksis iš oro ar forumo pagalba - patikėk taip nebus.

Betkokiu atvėju sekmės ;) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

30 minutes prieš, RomasTR parašė:

Na visu pirma kalbant apie domeną, žvelgiant tik iš mano asmeninės pusės , jis nėra isimintinas žmonėms, galima buvo sugalvoti kabinanti ir labiau isimintina. Čia tikriausiai yra didžiausia klaida projektų kurie nori būti žinomi ( arba bent jau galvoja starto pradžioje jog tokie bus, bet nusiperka domena kuris toks nėra )  bent jau lietuvos rinkai - jis netinka visiškai.  Nebent bus investuojami dideli pinigai į SEO, tuomet aišku, nesvarbu koks domenas, nes bus trafikas iš paieškos sistemų. ) 

 

Apie pati weba nieko nekalbėsiu, nes paprasčiausiai jo nėra. Tiesiog pakabinta tema, ir sukurtos kelėta diskusijų kategorijų.

 

O dėl aprašymų apie projekta, viskas kaip ir būtu tvarkoje, tačiau vėliau komentaruose parašėi tokia replika:

"Šiais laikais serveriai prikišti visokių "šūdų", reklamos ant sienų, reklamų popupai, privilegijų kišimas visur, bandymas pasipelnyti su awp restrictionu."     Žodžiu kitaip tariant sumenkini kitus, ir iškeli save paprastumu. Bet esminis juk dalykas yra tas, kad visi servai tame tarpe ir tavo yra veikiantis plagijatai.  Nieko naujo atėjus nepamatys žaidėjai..   O ir šiaip, tam kad jie ateitu, kaip kažkas minėjo forumo nepakaks. 

Aš nežinau ar suvoki į kokį verdanti katila ilipai, tačiau jeigu turi planą - daryk. Jeigu neturi, ir atėjai tik kad ateiti tikėdamasis, jog žaidėjai rinksis iš oro ar forumo pagalba - patikėk taip nebus.

Betkokiu atvėju sekmės ;) 

Ačiū už atsakymą :) Dėl domeno nei sutinku nei prieštarauju tavo nuomonei, pagal mane ir kolegą domenas yra įsimintinas. Už kitus žaidėjus negaliu nieko pasakyti, todėl būtinai apklausiu. Dėl webo visiškai nesutinku. Nėra? Mes kuriamę EU žaidimų serverių bendruomenę, manau forumas mums būtinas, o ypač švariai ir paprastai atrodantis. Nenoriu įžeisti, bet truputį hipokritiška iš tavo pusės, kadangi tavo projekte mačiau tokį kaip ir "sloganą" - "kas per daug tas nesveika".

Dėl mano replikos, taip sutinku, gan menkinančiai pasireiškiau, bet tai mano nuomonė apie daugumą dabartinių serverių. Planą tikrai turime, ir ačiū dar kartą kad skyrei savo laiko padėti kitam projektui. Atsižvelgsiu į tavo komentarus prieš kažką rašant bei darant ateityje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš iš esmės kaip ir nieko neparašiau, tik asmeninės ižvalgos..bet kadangi šiame katile jau 3 metai , šiek tiek suprantu ir ka kalbu, ir kaip viskas vyksta, ir kas nevyksta, ir į ką žaidėjai atkreipia dėmesį, ir ko jie nori, ir ko jie nenori, o pats didžiausias galvos skausmas, taip būtent yra promas serverių, tai tikrai atima daug laiko ir pinigų ;)

žodžiu, per mano chata perėjo tūkstančiai žmonių , bet priejau išvados, kad reikia visada vadovautis savo galva, ir daryti viska protingai,  palaipsniui ,  o ne vienu šūvių nušauti du zuikius ;)  ( kaip būna tarkim paleidžia 5 servus, ir visi tušti ) Tai patarimas toks: visada pradėti nuo vieno serverio ir koncentruotis tik i ji... išprominsit viena, ir kai jau matysi, jog žaidėjai netelpa - tada galima pakurti dar vieną.. :)  

Turėsi klausimų klausk, galbūt kažkuo galėsiu padėt, užvest ant teisingo kelio :)

Peace ;) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pradžioje tai tavo vietoje pasitenkinčiau boost reklama mėnesiui ar keliems net. Toks Mynde turi gera boosta, nemažas žaidėjų kiekis iš jo ateina į tavo serverį laikui bėgant ateinantys lietuviai žaidėjai dažniausiai pasilieka, auditorija įvairių šalių kaip tavo projektui manau tiktu, nes kaip pats paminėjai kad EU standartais. :)

Vien kuriant projekta europos rinkai kaip ir minėjo RomasTR būtų neblogai įsigyti SEO paslaugas kurios apmažintu Dolski tavo pinigine ženkliai, jei tik sugalvotum toki varianta imti. Tai pat ženkliai kaip jau minėjau padėtu boost reklama, jin nėra brangi ir pritraukia daug žaidėjų. Palaikytum ant boosto kokius kelis mėnesiukus ir manau +10 žaidėjų pas tave jau lankytusi.

Forumas tikrai yra smarkiai apmires vos keli nariai prisiregistrave, temos ne visos sukurtos, AMX banų svetainė neveikia, paslaugų pirkimo linko nėra, bet čia manau galima tai greitai sutvarkyti.

Kaip ir minėjo RomasTR pritariu jam pirmiausiai tai išplėsk savo auditorija žaidėju ant Public arba AWP arenos ir tada dajunk ta antra serverį kuris bebūtų.

Plius nepamirškime kad dažniausiai iškyla įvairių problemų, kaip reklamuotojai tavo ir ne tavo pusės. Ban'ų apeidinėtojai, dosinimas ir pan. teko girdėti iš kitų savininkų tokius ir tokius žodžius : ,, N* nieko man nebeišeis dėl to sup***to doso, uždarysiu projekta čj. '' ,  ,,Tas d* nenustoja reklamuoti pas mus ir banus apeina, nebežinau ką daryti, čj mesiu viska ir leavinsiu 1.6 ''.   Tai man įdomu ar tamsta ruošiatės susitvarkyti su panašiomis problemomis jei jos kartais iškiltu ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1965 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...