Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

SanFrancisco.Lt


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2017 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi SuperGames.Lt lankytojai, bei SA:MP žaidėjai. Aš esu vardu Aurimas kitaip (Marlboro_Gold). Man yra 22 Metai. Sapmą žaidžiu ilgą laiką. Perėjau tikrai pro daug projektų. Mačiau ir šilto ir šalto. Bet visada norėjosi, sukurti kažką savo, kažką naujo. Taigi va taip ir gavosi. Kad turiu gerą darbą, ir negaila tų pinigų. Gal prieš kelias dienas galvojau nusipirksiu modą. Galvojau žmonės jau patikimi šiais laikais. Bet pasirodo nelabai :D. Tai mane net sugebįjo du kartus apsukti tas pats žulikas. Ką padarysi, toks jau patiklus ir sąžiningas esu. Noriu pristatyti naują, bei sparčiai augantį projektą, vardu: SanFrancisco.Lt Šis projektas skiriasi nuo kitų, tuom, kad Savininkai daro ne tik dėl pelno, bet ir dėl žaidėju. Čia bus stengiamasi vystyti kuo tikroviškesnį žaidimą. Bei pateikti jį taip, kad būtu smagu ir įdomų žaisti. Pati modifikacija, tikrai nėra kurta nuo 0. Tai tiesiog paiimtas modas, nuo kurio tiesiog tęsiam darbus, bei pildom įspūdingais mapp darbais, bei sistemom. Serverio puslapyje, šiuo metu vykstą atrankos į tuščias aukštų pareigų postus. Jungiamės į puslapį, pildom anketas, bei kuriam naują SA:MP bendruomene. Nuotrauku kolkas negaliu įkelti, artimiausiu metu įkelsiu.


           Kreditai:

TeamSpeak: ts.sanfrancisco.lt
Serverio ip: samp.sanfrancisco.lt
Puslapis: www.sanfrancisco.lt
Kūrėjai: Marlboro_Gold, Mistak_Quipu
Projekto Mapperis: Mistak_Quipu
Projekto Scripteris: Marlboro_Gold
Projekto Weberis: Nėra (Dirbam patys)

Sistemos:

 

 

 

Dvi Vairavimo mokyklos ir Regitra.

Šiame serveryje pamatysite, dvi vairavimo mokyklas, ARV-Auto, Rigveda.
Plačiau apie sistemą. Tai vienoje mokykloje bus teisės pigesnės, bet sunkiau išlaikyti. Kitoje brangesnės, bet lengviau išsilaikyt. Taipogi yra Regitra, kurioje turėsite atsiimti Teisęs, pateike savo asmeninius duomenys, bei gave išlaikymo dokumenta iš bet kurios vairavimo mokyklos. Teises galėsite paiimt po išsilaikymo, praėjus 10min. Arba susimokėja tam tikrą mokestį gausite iškarto.


CityBee Nuoma:
Na tai paprasta mašinu nuoma. Bet norint išsinuomoti, jums reikės pateikti savo vairuotojo pažymėjimą. Neturint pažymėjimo negalėsite vairuoti.

Registracijos/Prisijungimo Sistema bei puiki metro stotis:
Žaidime yra du skirtingi atsiradimo būdai. ty Metro Stotyje, bei Oro uoste.
Žaidėjas [Registruojasi] prie serverio jam automatiškai bus išmestą GUI lentelę kurioje bus duodamas pasirinkimas kokia jo praeitis buvo ir kuo nori toliau būti pvz. Benamis ir pradėti vystyti savarankišką pelną, Verslininkas, Santechnikas. ir t.t
Tad pasirinkus istoriją jam bus įjungtas TextDraw. Automatiškai dingsta textdrawas ir tuo metu kaip dingsta TextDrawas tada žaidėjas būna perkeliamas į traukinį.
Tad žaidėjas sėdėtų traukinyje ir automatiškai vėl dingsta vaizdas nes tuo metu išmetamas juodas TextDraw ir žaidėjas nukeliamas į Metro požeminę stoty. žaidėju duodamas pinigu kiekis ir xp pagal pasirinktą istoriją.
Jai žaidėjas pasirinktu būti verslininku, atsidurtu oro uoste. Nes, kaip žinoma turtingi žmonės gali sau leisti.

Metalo kasykla:
Manau kyla klausimas kas tai? Tai metalo kasykla, kuri žaidėjams padėsi užsidirbti papildomų pinigų. Kuo metalas vertingesnis, tuo sunkiau jį iškasti. Ty. Auksas, varis, sidabras,žalvaris, bronza ir t.t.Kas 1-3 valandas serveryje vyksta varžytuvės kas gi daugiau iškas to metalo skaičiuojama kilogramais. Laimėjusysis žaidėjas gauna nustatytą prizą iš administracijos, bet žinoma kasykla naudotis reikia kastuvo. Tai gana paprasta sistema, kuria šiak tiek patobulinau. Nes ji jau buvo tame mode nuo kurio pradėjau.

TaxiFy:
Na, daugelis turbūt žinot kas yra taxiFy. Žaidėjas galės dirbti su savo nuosava transporto priemonę, bet tam kad galėtu visą tai padaryti, turėsi įsigyti Taxi licenzija. Bei turės mokėti mokesčius už kelius tai bus vienos dienos mokestis. Kitą dieną norint uždarbiauti vėl reikės mokėti mokesčius.


Transporto sistema:
Mūsų tr. priemonių sistema leidžia turėti 2 tr.priemones su galimybe išsipirkti 3-iajį tr. priemonės slotą. Serveryje egistuoja keturių rūšių kuras: benzinas, dyzelinas,Elektra bei dujos. Transporto turguje yra rašoma koks yra transporto variklis, ar dyzelinis ar benzininis ar Elektrinis. Serveryje yra garažas, kuriame galėsit atlikti įvairias funkcijas savo tr.priemonei, praeiti technikine, įmontuoti dujų įranga, atstatyti tr.priemone bei ją priregistruoti. Mūsų serveris teiks Jūms išsamia informacija apie transportą, bako tūrį, kuro sąnaudas ir visa kita kas susije su transporto priemonėmis! Šita sistema taipogi buvo senajame mode. Bet kaip ir kasyklos sistema, šiek tiek atnaujinau ir patobulinau.

Taigi, kolkas tiek apie sistemas, vis dar dirbama prie kitų likusiu, verslo, namu, butu, žemės sklypu, garažų policijos, armijos, apsaugos ir T.t Taigi kas 3dienas prirašysiu po 2 naujas, ar atnaujintas sistemas. Ačiū už jūsu sugaištą laiką. Padėkite mum plėstis, bei tobulėti, nes dirbam tik dėl jūsu (Žaidėjai).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Norint sukurti gerą projektą reikia iš ankšto pasirūpinti nauju dizainu naujais žemėlapio darbais ir paruošta modifikacija. Nes dabar paleidote projektėlį, o dizainas dar tik ruošiamas kažkaip keista reikėjo viską ankščiau pasiruošti bent jau auditorija būtu kažkiek sudominta. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, scGame official parašė:

Norint sukurti gerą projektą reikia iš ankšto pasirūpinti nauju dizainu naujais žemėlapio darbais ir paruošta modifikacija. Nes dabar paleidote projektėlį, o dizainas dar tik ruošiamas kažkaip keista reikėjo viską ankščiau pasiruošti bent jau auditorija būtu kažkiek sudominta. 

Dizainas gi yra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, lucas parašė:

Labai įdomus teiginys. Jei tavo bendrasavininkas sugebėjo ignoruoti ir peršokti iš vieno projekto į kitą kai sakė, kad skriptinti jis nemoka... ką jis įdomaus, unikalaus padarys? Kuom išsiskirs šitas SF?

Manau kad tau nesvarbu tai žinoti. Ką jis sugeba ko jis nesugeba. Tai ne tavo reikalas :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, MistakaS ♛ parašė:

Manau kad tau nesvarbu tai žinoti. Ką jis sugeba ko jis nesugeba. Tai ne tavo reikalas :) 

Man atrodo, kad aš puikiai žinau ką jis sugeba t.y nelabai daug. Jei tu sakai, kad tai nėra šūdservis - klysti. Nepatingėjau perskaityti visą aprašymą ir kiek aprašymų teko skaityti ir savo laiko į juos idėti - galiu ant vienos rankos pirštų suskaičiuoti. Principas tame, jog apsikaziolinęs yra jis, turbūt Twinkis būtų geresnis addition į tavo komandą nei šitas. Pabėgo nuo vieno t.y pabėgo nieko nepasakęs nes neturi tam drąsos ir bijo, jog iškeiks jį kažkas. Pabėgs ir dabar. Jei sakot, kad papildote "įspūdingom sistemom" - care to show? Kiek skaičiau kelių aprašymus berods šitame forume kiekviena modifikacija tai turi.
Dar sakydamas, kad man nesvarbu tai žinoti - aš jau seniausiai žinau, savo namų darbus padarau kai prasidedu su kažkuom, gaila, kad jo pabėgimo/bėgimo "skilų" neįvertinau. Greičiau pabėgo nei Boltas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, lucas parašė:

Man atrodo, kad aš puikiai žinau ką jis sugeba t.y nelabai daug. Jei tu sakai, kad tai nėra šūdservis - klysti. Nepatingėjau perskaityti visą aprašymą ir kiek aprašymų teko skaityti ir savo laiko į juos idėti - galiu ant vienos rankos pirštų suskaičiuoti. Principas tame, jog apsikaziolinęs yra jis, turbūt Twinkis būtų geresnis addition į tavo komandą nei šitas. Pabėgo nuo vieno t.y pabėgo nieko nepasakęs nes neturi tam drąsos ir bijo, jog iškeiks jį kažkas. Pabėgs ir dabar. Jei sakot, kad papildote "įspūdingom sistemom" - care to show? Kiek skaičiau kelių aprašymus berods šitame forume kiekviena modifikacija tai turi.
Dar sakydamas, kad man nesvarbu tai žinoti - aš jau seniausiai žinau, savo namų darbus padarau kai prasidedu su kažkuom, gaila, kad jo pabėgimo/bėgimo "skilų" neįvertinau. Greičiau pabėgo nei Boltas.

Dėl tū pabėgimu aš nieko nežinau. Bet žinojau kad sykiu daryt bandėt bet po to nuštilo viskas. Dėl sistemų kodėl būtent manai kad mes jas kuriam? o gal mes pasisamdę kortuotojus ar pnš?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, MistakaS ♛ parašė:

Dėl tū pabėgimu aš nieko nežinau. Bet žinojau kad sykiu daryt bandėt bet po to nuštilo viskas. Dėl sistemų kodėl būtent manai kad mes jas kuriam? o gal mes pasisamdę kortuotojus ar pnš?

Koks skirtumas ar Jūs pasisamdėt kažką ir mokėjot pinigus į tai kas ilgai nesitęs ar ne. Esmė tame, kad aprašyme buvo sakyta, jog žaidime bus "unikalių sistemų" kartais ne nuo jų aprašymai prasideda norint pritraukti žaidėjų ar kokią bendruomenę, jog jie ateitu į Jūsų serverį? Nes kiek matau, tai regitros sistema kuri yra visur. Mašinų nuoma - visur.  Dar kiti šūdnekiai kurie irgi yra platinti per keletą modifikacijų šiame forume.
Vietoj to, kad bandytum surasti išeitį iš mano tiesos, geriau padaryk sau paslaugą ir susirask kažką rimto, su kuriuo tikrai sugebėsi;
a) tobulėti kaip mapperis.
b) turėti didesnę garantija, jog asmuo nepasiplaus (kodėl atsakysiu žemiau).
c) ieškoti tai, kas iš ties bandytu kažką pakeisti ar įrodyti - šiuo atvėju ką matau čia, tai /q.

Kalbant apie pasiplovimus... Žinoma, kad tu nieko nežinai. Tu man sakei, kad Jūs "geriausi draugai ir viską darot kartu", tačiau jis parašė, jog nori su manim daryti apine.lt projektą [neįsižesk, nereklamuoju]. Galiausiai pasiplovė nes pasijautė "nieko neveikiantis" kol dirbau prie modifikacijos, žinoma, tai parodo jo norą ir motyvaciją į SA:MP projektą - nesvarbu kokį jis kuria. Tuo pačiu jis dinderį mušė turbūt visą tą laiką ir apsimetinėjo, jog viskas buvo gerai.
Jei būčiau žaidėjas kuris ateina į SA:MP ir rinkčiausi tarp projektų, turbūt su mielu noru nueičiau kur nors kitur - kur garantijų daugiau ir žinau, jog administratorium nebus tas kuris /q įšaus ir pasiteps.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aprašymas sukurtas principu "Pirma apie savininkus ir jei links vietos - apie projektą".

Iš esmės aprašymas nesudomino, klaidų gausybė, kad net skaudu skaityt. Siūlymai kitam kartui : pirmiausiai aprašyti serverį, serverio idėjas, sistemas ir viską kuo plačiau. Tik tuomet, pabaigoje galit pasipasakot apie save ar kažką panašaus. Bet anyway, sėkmės jums, labai tikiuosi pasiseks su serverio plėtra.

Redaguota , nario Westermann
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na, aprašymas bškuti bado akys, dėl spalvų ir kt..

Didžiausios sekmės projektui :) 

2018-10-09 21:14, Kefyras parašė:

Pinigų gal ir sukišta daug, bet dizainas tai per 100 rankų pereitas.

Sakai kad dizainas per 100 rankų pereitas, tai galbūt numesk dizaina? :D ( juk per 100 rankų pereitas )

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2017 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...