Peršokti į turinį

Westermann

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  24
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  1
 • Forumo eurai

  47 +Pervesti

Westermann paskutinį kartą laimėjo Rugsėjo 12

Westermann turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

34 Bus matyti ko vertas

3 sekėjų

Apie Westermann

 • Nario rangas
  Žalias (-ia)
 • Gimtadienis 1998.01.27

Susisiekimo būdai

 • Discord ID
  WESTERMANN#6760
 • Tinklalapis
  www.sflife.lt

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

945 profilio peržiūros
 1. Westermann

  siūlau Parduodu Discord serverį su 1.3k narių.

  Patikimas, rekomendacija.
 2. Westermann

  Killing Floor

  Atsiųsk serverio IP, užeisiu kai laiko bus
 3. Westermann

  Nešiojamos kolonėlės

  Turiu JBL Charge 4, nusiskundimų netruiu, esu labai patenkintas muzikos kokybę bei baterija.
 4. Westermann

  [Parduota] San Fierro Policijos Departamentas.

  Ne pirmą kartą naudojuosi šio asmens paslaugomis. Itin gera kokybė už prieinamą kainą. Rekomendacija.
 5. Patikimas, rekomendacija. Paslaugos atliekamos greitai, gražiai ir svarbiausia kokybiškai.
 6. Westermann

  Vikarijus - Mapinimo paslaugos

  Patikimas, teko užsisakyt map darbą, dėl kokybės nesiskundžiu.
 7. Sveiki, už padorią ( neišsišokančia ) kainą nupirkčiau jūsų turimus mapus SF mieste. Pagrindiniai reikalavimai : Map darbas privalo būti neplatintas Map darbas turi būti realistiškas, pritaikytas labiau RP / RPG stilistikos serveriui Susisiekimas forume, privačia žinute. Atsakau tik tiems kurie aiškiai yra nusprendę parduoti savo turimus mapus bei yra nusistatę aiškią kainą. Į klausimus "Kiek duodi?", "Kam reikia?" ir t.t. neatsakinėju. Atsiskaitymas banku. Ačiū už supratingumą.
 8. Westermann

  [SF] Downtown cars

  Galiu pasakyti, kad man tikrai patiko. Darbas gan realistiškas, nėra prikrautas nereikalingų objektų. Žinoma, mano nuomone gal ir nereikėjo dėt tos neaiškios 'būdelės' kuri stovi prie įvažiavimo, kairėje pusėje. Tekstūros spalva taip pat pasirinkta neblogai, nelenda labai į akis, kas realiai man patinka. Manau nesuklysiu sakydamas, kad darbas atliktas vadovaujantis RP / RPG stilistika, būtent dėl tos pačios priežasties, visi lmg grp'iniai ir reiškia savo nepasitenkinimus šiuo map darbu. Taigi sėkmės toliau kuriant savo darbus bei tobulėjant.
 9. Westermann

  etaGame.Lt ||Pajūrio Miestas (Forumo STARTAVES)

  Serveris tikrai sudomino. Neįprastas pavadinimas, matyta komanda. Taip pat aprašyme yra minimi aspektai kurie tikrai sudomino, tiem kas neskaitėte : automatinė gps ir kitų reikalingų dalykų kūrimas serveryje. Kitas dalykas, kas patraukė akį. Užsiregistravus forume, iškarto matomas administracijos noras žinoti žaidėjų nuomones. Dažnai pastebiu rengiamas apklausas ką jie nori matyti serveryje ir ar yra patenkinti atliktais atnaujinimais. Linkiu administracijai sėkmės ir siūlau ieškantiems 'demokratiško' serverio apsilankyti šiame serveryje.
 10. Westermann

  apine.lt - Angel Pine kaimelio gyvenimas!

  Aprašymas tikrai sužavėjo. Viskas aprašyta plačiai ir ganėtinai aiškiai. Aprašyti visi darbai ir kas juose bus, tačiau pasigedau platesnio aprašymo apie darbus be direktorių, apie verslų / namų sistemas ir tikriausiai daugumai žmonių svarbiausios gaujų sistemos (t.y. kaip vyks visi grobimai, narkotikų ir ginklų gamybos / gabenimo sistemos ir kt.) Bet, kaip ir minėjau aprašyta gražiai, todėl linkiu sėkmės su projektu, projekto vystymusi, komandos surinkimu.
 11. Westermann

  SanFrancisco.Lt

  Aprašymas sukurtas principu "Pirma apie savininkus ir jei links vietos - apie projektą". Iš esmės aprašymas nesudomino, klaidų gausybė, kad net skaudu skaityt. Siūlymai kitam kartui : pirmiausiai aprašyti serverį, serverio idėjas, sistemas ir viską kuo plačiau. Tik tuomet, pabaigoje galit pasipasakot apie save ar kažką panašaus. Bet anyway, sėkmės jums, labai tikiuosi pasiseks su serverio plėtra.
 12. Westermann

  CriticalLife.lt - Your Critical Dose Of Life!

  Aspektai kurie tikrai yra unikalūs ( asmeniškai nemačiau lietuviškuose serveriuose ) ir linkiu tikrai didžiausios sėkmės. Tačiau man iškyla klausimas. Jeigu esat padarę naują salą, ar tikrai serveris suspės kraut objektus ir nebus tokių atsitikimų kaip sulindęs transportas į žemę ar kažkas panašaus?
 13. Westermann

  vCounty.lt / Kaimelių gyvenimas !

  Galiu pasakyt, kad laukiu dar vieno užsidarančio nė nespėjus startuot projekto. Kiek supratau komanda vėl išsiskaidžius, projekte aukštas pareigas užima tik seni 'draugeliai', serverio modifikacija šimtus kartų platinta, o visi map darbai atsirado šiame forume prieš 1 valandą. ( MAP DARBUS RASITE ČIA ). Todėl kažkokios įspūdingos nuomonės serveris nepaliko.
×
×
 • Sukurti naują...