Peršokti į turinį

omg emptyc.lt ? jeigu kanors supranti apie cs spaysk cia


ManTas0111

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2042 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

zdarof, žodžiu kas žino kas nežino bet buvo toks projektas Emptyc.lt aišku jis žlugo dėl to kad aš pats apleidau ji. dabar noriu šį projekta prikelti, kadangi pats esu dirbantis žmogus ir labai užsiemęs man reikia žmogaus kuris galėtu prižiūrėt projekta ir sugebėtu (ar bent pakurti cs serverius, jeigu galėtu kurti tai butu išvis kosmosas) aišku vps serveriu netruks ir hostu. Tam žmogui kuris man padės tvarkytis su projektu mokėsiu sutarta suma ir dalį pelno. tad prašau kreiptis į skype : rasimas1996

www.emptyc.lt 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, sraigtassparnas parašė:

Nu kai savininkai su kodais lošia, tai net ir žmogus prižiūrintis serverį nieko nepadarys.

kokie savininkai? nesu turejas kodu? gal senas bendrasavininkas turejo.

1 minute prieš, Ark'xes // firefly.lt parašė:

Jeigu šaibos pirma tada galiu.
Dirbu tiek su webu tiek su cs pluginais.

Jeigu normalus esi ir sugebi kažka pinigus gausi ir pirma. Ieškau ilgam ir rimto.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2042 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...