Peršokti į turinį
Važinėjom

Fortnite Android Beta!

Recommended Posts

Prieš kelias dešimt minučių buvo išleistas naujasis Fortnite Beta Android traileris:

Mes esame pasiruošę paskelbti, jog išleidžiame Fortnite Beta ant Android šią savaitę. Žaidėjai su Samsung Galaxy išmaniasiais gaus pirmieji kvietimus pradėti žaisti. Fortnite Android Beta atkeliaus į kitus telefonus per kelias ateinančias dienas.

Šiuo metu palaikomi Samsung Galaxy išmanieji:

• Samsung Galaxy: S7 / S7 Edge , S8 / S8+, S9 / S9+, Note 8, Note 9, Tab S3, Tab S4

Samsung Note 9 ir Galaxy TAB S4 pirkėjai gaus prieiga prie šio naujojo skino "Galaxy": 530738bc6eac7072d578fb9c0a49c60b695.png

Kiti telefonai su kuriais per ateinančias keleta dienų galima bus žaisti: 

• Google: Pixel / Pixel XL, Pixel 2 / Pixel 2 XL
  • Asus: ROG Phone, Zenfone 4 Pro, 5Z, V
  • Essential: PH-1
  • Huawei: Honor 10, Honor Play, Mate 10 / Pro, Mate RS, Nova 3, P20 / Pro, V10
  • LG: G5, G6, G7 ThinQ, V20, V30 / V30+
  • Nokia: 8
  • OnePlus: 5 / 5T, 6
  • Razer: Phone
  • Xiaomi: Blackshark, Mi 5 / 5S / 5S Plus, 6 / 6 Plus, Mi 8 / 8 Explorer / 8SE, Mi Mix, Mi Mix 2, Mi Mix 2S, Mi Note 2
  • ZTE: Axon 7 / 7s, Axon M, Nubia / Z17 / Z17s, Nubia Z11

Pilnas straipsnis: https://www.epicgames.com/fortnite/en-US/news/android

Registracija, jog žaisti ant kitų išmaniujų: Fortnite.com/Android

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, 'corsair parašė:

Seku tema.

P.s ar nežinai ar bus ant ios žaidimo?

Jei turi omeny ar bus Fortnite išleistas ant iOS, tai jis jau seniausiai išleistas. Daugiau info: https://www.epicgames.com/fortnite/en-US/mobile/create-account

Dalintis šį pranešimą

2018-08-09 17:22, 'corsair parašė:

Seku tema.

P.s ar nežinai ar bus ant ios žaidimo?

2ac2d040c7c4bf1eac9e1ad0bba01fb5.png.08960b325193e10cfd9a626cec003da6.png

Matosi, kad labai įdomi tau ta išleidimo data ir tu tikrai ruošiesi šį žaidimą išbandinėti ant IOS.

Dalintis šį pranešimą

2018-08-18 12:39, E3ikaZ parašė:

Dabar mokykloj visi žais fortnite , o anksčiau pubg mobile nolaifino gera įšeitis kai klasė yra pamišus dėl fortnite ir esi vienintelis kuris nepripažysta šudaito-fortnite...

Tai kad per ta PUBG Mobile vien tik botai zaidzia is 100 zmoniu gal buna daugiausia 10 tikru zaideju o visi kiti botai.

Dalintis šį pranešimą

prieš 3 valandas(-ų), SpR1Te` parašė:

Tai kad per ta PUBG Mobile vien tik botai zaidzia is 100 zmoniu gal buna daugiausia 10 tikru zaideju o visi kiti botai.

Ta aš ir žinau esu sakęs savo klasiokams na , bet jie tiesiog sakė jog ne :D na džiaugiuos jog nesu kaip kiti kuris užsikabina ant tokių žaidimų kaip pubg mobile ar fortnite 

Dalintis šį pranešimą

Komentuoti gali tik prisijungę nariai

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Sukurkite paskyrą mūsų forume

Registruotis

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite

Prisijungti dabar

• Temos, kurios buvo pažymėtos tomis pačiomis žymėmis:

• Parašė MrCookie
      Sveiki apie pusmetį laiko su draugu pradėjom užsiimt žaidimo kūrimu,
      po kol kas esam sukūre du žaidimus ir dabar kuriam trečiajį. 
      Žaidimai tikrai paprasti, bet ir tai prireikė mėnesio darbo pilnai išleisti ant google play, sorry Iphone useriai
      Jei galit išbandykit įvertinkit duokit pastabų ir patarimų ka pagerint/patobulint ir iš anksto dėkui!

Mūsų pirmasis žaidimas
      Mūsų antras žaidimas
    • Parašė forestw0w`
      Sveiki, parduodu savo fortnite account'ą. Battle passai nuo 5 iki 9 sezono (9 nepilnas). Esu pirmas šio accounto savininkas. Full access, duodu pasikeist gmailą. Visa kita informacija matosi nuotraukose, bet jeigu kils klausimų rašykit į pm arba į komentarus. Kaina: 40€, galima derėtis, pirmas neinu, nebent susidurčiau su patikimu žmogumi. Nuotraukos: https://imgur.com/a/FSFLGCm
    • Parašė tkiit
      Buvau padaręs metų pertrauką ir vėl grįžau. Atrodo, Gameloft ganėtinai sudrąskė Asphalt 8 po pavasario update, daug stiprių permainų, ypač kreditų kainose, norint upgradinti MAX arba PRO, o aš jau nekalbu apie PRO reikalingų detalių kiekį ;D jis net patrigubėjo ;D bet lyginant su Asphalt 9, man vis tiek Asphalt 8 yra tikra nostalgija. Nors Asphalt 9 visai kita era: yra žaidėjų klubai, pati fizika žaidime ganėtinai neegzistuoja ;D man patiko muzika, bet valdymas ir tas blueprint'ų rinkimas - ne man. Grafika tikrai geresnė už Asphalt 8, daug geresnė. Bet ilgiau pažaidus, pradeda gan stipriai kaisti telefonas. 
      Tad noriu paklausti ar yra tų, kurie vis dar žaidžia Asphalt 8 arba 9? Žaidimai yra ant visų platformų, nuo Android iki Iphone, ir Windows Phone, Windows PC. Dėkui už ats. (jeigu tokių bus, tada nors prabalsuokit!! ;D ).
    • Parašė Wacco
      Parduodu fortnite acc,pradėta žaist nuo season 2 bet battle pass nuo 3.
      https://imgur.com/a/SY7NCAc
      siulykit.
  • Narių peržiūri šį forumą:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• SuperGames programele
  • SuperGames programele