Peršokti į turinį
Kymoon

The #1 Trending Songs on Youtube across the world

Recommended Posts

Pats mėgstu tokio tipo video, tai pagalvojau pats sukursiu. Gal turėtumėt kokių pastabų edite? Žinau čia simple editas, bet tokiuose video geras edit pritraukia daugiau žiūrovų į channelį ir pnš. Galvoju kituose video pridėt intro ir outro neilgus

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), CEPKA.LT | ADMINISTRACIJA parašė:

Man tai pat patinka tokio tipo muzikiniai video
Bet patarimas jog sumestum į disc, copyrights nes ne viena mačiau kuris taip yra padręs ir yra ištrinami tokie video neparašius autoriniu teisių dainų :)

Jau gavau copyright claim dėl tos In My mind dainos, bet nieko tokio, tsg padarė, kad video bus not available in some countries, o kai pažėjau tų countries list tai ten žiauriai mažos šalys, kurių dauguma aš pirma kartą net išgirdau pavadinimą :D Ar negali būt, kad būtent ši daina užkliuvo, nes įdėjau jos pusė minutės, o ne 15 sekundžių kaip kitas?

Ir jo, įdėsiu į description dainų titles ir youtube link

Redaguota , nario Kymoon

Dalintis šį pranešimą

prieš 1 valandą, Kymoon parašė:

Jau gavau copyright claim dėl tos In My mind dainos, bet nieko tokio, tsg padarė, kad video bus not available in some countries, o kai pažėjau tų countries list tai ten žiauriai mažos šalys, kurių dauguma aš pirma kartą net išgirdau pavadinimą :D Ar negali būt, kad būtent ši daina užkliuvo, nes įdėjau jos pusė minutės, o ne 15 sekundžių kaip kitas?

Ir jo, įdėsiu į description dainų titles ir youtube link

Tiesiog Youtube'eriai kurie kelia tas dainas ( owneriai ) partnershipus turi kurie patvirtina kad tai jų yra ir lelialia dėl taip ir vyksta viskas :)

Dalintis šį pranešimą

Komentuoti gali tik prisijungę nariai

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Sukurkite paskyrą mūsų forume

Registruotis

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite

Prisijungti dabar

• Narių peržiūri šį forumą:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• eneba
  • eneba
  • eneba

• SuperGames programele
  • SuperGames programele