Peršokti į turinį
Aidelis.

Renkami GTA V Role-Play Žaidėjai. [FiveM]

Recommended Posts

---------------------------------------------------------------------
Sveiki, yra renkama grupė kurioje norėtu prisijungti prie mūsų ir žaisti Role-Play ! Vienu grupė žaidėjų būna civiliais, kita grupė žaidėjų būna Policijos pareigūnai.
Žaidžiame "sandy shores" arba kituose kaimeliuose (miesteliuose) - role play su taisyklėmis kurios maždaug būna ir tikrame gyvenime.
1. Ieškomi žaidėjai
2. žaidėjų amžius visiškai nesvarbus.
3. Žaidžiame RP vos ne kiekviena dieną.
4. Žaidžiame rimtai, be jokių sprogdinimų bei trolinimų ar bėgimų nuo policijos visą žaidimą.
Nes GTA Online manau yra daug kam pabodes, o FIVEM serveriuose žaisti tikrai įdomiau.
Žaidžiame RP vos ne kiekviena dieną. Jai būtu norinčiu prisijungti prie mūsų grupės - https://discord.gg/KAm3tVh

27073332_2073444076200387_8959218637244047541_n.jpg

27459898_2073805646164230_2700817458572233940_n.jpg

20180814212144_1.jpg

20180814220416_1.jpg

Redaguota , nario ItsAidas
 • Teigiamai 2

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Manau tikrai įdomiau žaisti negu pati GTA V Online, siūlau ir jūms prisijunkti prie mūsų. http://prntscr.com/kerfvm

 

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
prieš 4 valandas(-ų), Donjezi parašė:

Norėjau paklausti, serveryje yra įkelti padorūs pluginai, degalinės, parduotuvės, mašinų parduotuvės, darbai civiliams ir t.t?

Mes privataus savo serverio neturim, neapsimoka, nes mūsų nera labai jau ir daug, bei niekas nesimestu. Role-Play žaidžiame be darbų, bet jeigu nori tarkim gali būt 24/7 darbuotoju, žaidžiam panašiai kaip bay area buggs, polecat. Su traineriu pasidarai personažą, pasiemi mašiną ir užsiregistruoji discordo chate. O, tame serveryje kuriame žaidžiame, įkelti pluginai kurie yra tikrai naudingi. Degalinės, jeigu sugesta mašina, galima pasitaisyti taisykloje, bei modintos policijos mašinos.

Redaguota , nario ItsAidas

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį


Komentuoti gali tik prisijungę nariai

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Sukurkite paskyrą mūsų forume

Registruotis

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite

Prisijungti dabar

 • Temos, kurios buvo pažymėtos tomis pačiomis žymėmis:

  • Parašė Tomikis
   Sveiki, bandžiau kolegos ieškoti nepaėjo tai krc darom taip reikia scripterio kurti projektui NEUZDYKA savaitinė arba mėnesinė alga priklauso nuo jūsų pačių + kas kart kaip padarysi kažką kitokio nei kiti bonus gausi extra saibu. Pajibat jau😂 arba čia į PM arba Kiš[email protected] dc ačiū už dėmesį..  Dėl kainų irgi į pm. Atsiskaitau PayPal, bet galiu ir kitaip jei jūs norite
   NEBEREIKIA
  • Parašė ℛøℓαᾔⅾ@﹩
   ORP.LT discordas: http://dc.orp.lt
   Forumas: http://forumas.orp.lt/
    
   Labas vakaras, šiandien rašau norėdamas pranešti apie naują RAGEMP serverį pavadinimu Orange RolePlay. Kai kurie jau žinosit mane iš kito RAGEMP projekto, 6Sidesl.lt, taip aš ten buvau vienas iš įkūrėjau, bet dėl tam tikrų priežasčių kurių čia nevardinsiu nusprendžiau pasitraukti iš 6Sides komandos, taip pat sumanimi perėjo beveik visi komandos nariai, po kelių minučių nuo pranešimo buvo išjungtas ir 6Sides puslapis, kadangi viskas ir laikėsi ten tik ant mųsų (tų kurie išėjo  ). Kas nori sužinoti daugiau informacijos kodėl priemiau tokį sprendimą, paskaitykit čia:
   http://forumas.orp.lt/index.php?/topic/14-orp-pradžia/
   Serveris bus ir toliau kuriamas nuo ten kur palikau 6Sides.LT, kadangi prie serverio kodo dirbau tik aš ir daugiau niekas jo neturi  Taigi startas nebus už kalnų, bet šiek tiek užtruks... Kadangi noriu perrašyti visą user interface, viskas buvo daryta kito 6Sides įkurėjo, kuris nepasižymi labai gerais sugebėjimais programavime. Kai reikia padaryti kažką mažesnio, jokių problemų, bet didesni dalykai ir turi aiškinti viską pats... 
   Kaip ir minėjau, serveris bus daromas nuo 6Sides.LT tai daugiau informacijos apie sistemas rasite čia: (Gana sena tema, bet deja nepasidariau update log kopijos , yra nemažai sistemų kurių čia nėra... Per ateinančias kelias dienas padirbėsiu prie naujo aprašymo ). Taip pat, DC bei forumas viršuje
    
    
  • Parašė Kimarauskas
   Sveiki, taigi kuriu FIVEM serverį, nežinau tiksliai dėl kokių priežasčiu šis bugg'as atsirado, bet manau po to kai idėjau "kashacters" script'a. Bugg'as: prisijungus į serverį -tab- mygtukas veikia gerai, eina keistis ginklus ir pan., bet kai ilipu į masiną ir išlipu -tab- mygtukas nebeveikia (neišmeta ginklų pasirinkimo). Prašau pagalbos!
  • Parašė Domici
   „Rockstar Games“ sukurtas šedevras „Grand Theft Auto V“ (GTA V) mus pasiekė dar 2013 metais ir buvo skirtas senosios kartos konsolėms, jo populiarumas neblėsta iki šiol.
   Prie to prisidėjo ne tik tai, kad vėliau GTA V pasirodė ir naujosios kartos „PlayStation 4“ bei „Xbox One“ konsolėse ir asmeniniuose kompiuteriuose, bet ir tai, kad „Rockstar Games“ nuolat papildo žaidimą nauju turiniu, skirtu žaisti „online“.
   Didžiausias Lietuvos kompiuterinių žaidimų forumas „Supergames.lt“ taip pat jungia nemažai GTA V žaidimo fanų. Mūsų bendruomenė aktyvi ne tik forume, tačiau ir „Facebook“ „GTA V Lietuva“ grupėje, kuri yra skirta būtent šio žaidimo mylėtojams. Jei dar nesate šios grupės narys, kviečiame prie jos prisijungti paspaudus šią nuorodą.
   Šioje grupėje sutiksite virš 5 tūkst. savo bendraminčių, galėsite diskutuoti apie žaidimą, jo atnaujinimus ir kitus su juo susijusius dalykus. Čia taip pat galėsite susirasti naujų draugų, su kuriais galėsite vykdyti įvairias užduotis jau pačiame žaidime.
   Be to, kviečiame aktyviai diskutuoti ir mūsų forume, kuriame taip turime atskirą skiltį, skirtą GTA V žaidimui.
 • Narių peržiūri šį forumą:   0 nariai

  Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.


 • SuperGames programele
 • SuperGames programele


×