Peršokti į turinį

parduodu Parduodu Fortnite accounta

ejocas

Recommended Posts

Sveiki parduodu fortnite accounta

Zaistas nuo 3 season.

Nicka ir visa kita galima keisti.

Wins 243.

Na ir daugiau nieko neberasysiu matysite is screenshotu,jei susidomejote ar turite klausimu kvieskite mane skype irmantas731 ar facebook  Eimantas Jocas

Kaina sutartine

Untitled.png

zsasdz.png

Untitled2.png

Untitled1.png

Redaguota , nario ejocas
Nuoroda ─» komentar─ů
Dalintis per kit─ů puslap─»

┼áiame forume nesitik─Śk brangiai parduoti :D
Si┼źlau┬áPlayerAuctions┬ásait─ů, tikrai parduosi u┼ż nema┼żus pinigus, ne kart─ů ten esu pardavin─Śj─Ös.

Nuoroda ─» komentar─ů

Dabar, Kefyras para┼í─Ś:

Si┼źlau┬áPlayerAuctions┬ásait─ů, tikrai parduosi u┼ż nema┼żus pinigus, ne kart─ů ten esu pardavin─Śj─Ös.

Aciu tau apsilankysiu ;)

Nuoroda ─» komentar─ů

3 minutes prie┼í, Kefyras para┼í─Ś:

ten lietuviai man rodos neprisiregistruos,reikia uzsenietisko ip/nr. o jeigu zinai buda kaip lietuviai galetu uzsiregistruoti mieliai isgirsiu :D 

Nuoroda ─» komentar─ů

1 minute prie┼í, Eimxas_ para┼í─Ś:

ten lietuviai man rodos neprisiregistruos,reikia uzsenietisko ip/nr. o jeigu zinai buda kaip lietuviai galetu uzsiregistruoti mieliai isgirsiu :D 

Aš su gmail'u prisijungiau ir viskas

Nuoroda ─» komentar─ů

34 minutes prie┼í, ejocas para┼í─Ś:

Kefyras bet visa tiesa kad tikrai turi buti uzsenietisko ip/nr kad galetum kazka pardavineti...

Ne┼żinau kod─Śl, bet man nereik─Śdavo joki┼│ IP keisti. Esu i┼í lietuvos, prisiregistravau ir ramu.

Nuoroda ─» komentar─ů

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

├Ś
├Ś
  • Sukurti nauj─ů...