Jedi

Platinu [SALG.LT] IPS dizaina.

Recommended Posts

K─ů gi ┼íokia situacija┬áSALG.LT vienas i┼í kolektyvo ar ka┼żkas tokio papra┼í─Ś┬áadministracijos/moderatori┼│ kad i┼ítrint┼│ post─ů nors tame poste/temoje nieko nepa┼żeid┼żiau taigi┬á dbr bus taip v─Śl paplatintu SALG.LT dizainai + u┼żsidedu ant para┼ío parsisiuntimo link┬á:) matau vis bus geriau. bei numetu pora KarmA ┼żodeli┼│ kietu vaidina :D nors dizain─ů┬ádabartin─» paplatinau :D . Duodu kelis ┼żod┼żius : Neapsiverkit kad taip darau. Nieko nepa┼żeidin─Śju :)

Parisisiuntimas : https://www100.zippyshare.com/v/gILsabUw/file.html

P.s jei v─Śl trins mano postus nors nieko nepa┼żeidin─Śju tai susisieksiu su paciu SG savininku ir bus viskas i┼ísiai┼íkinta kod─Śl trina postus jei prapr┼ío ka┼żkokie tais ale projekto k┼źr─Śjai.

banas.png

banas1.png

Redaguota , nario MistakaS

Dalintis ┼í─» prane┼íim─ů

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kit─ů puslap─»

Kam platinti tok─» dizain─ů? Ar aukso vertas jis? s─ů┼żin─Śs tur─Śkit ┼żmon─Śs

1 minute prie┼í, RđÁflex para┼í─Ś:

Kam platinti tok─» dizain─ů? Ar aukso vertas jis? s─ů┼żin─Śs tur─Śkit ┼żmon─Śs

Tas dizainas ┼íudo vertas tai dar pa┼żad─Śjo mane per sg u┼ż tai u┼żbaninti :D┬ánieko nors nepa┼żeidin─Śju taitegul dar priburia k─ů nors vaikai :D┬á

Tuoj prisi┼żaisi, l─Śksi su savo gta game ─» or─ů, u┼ż tokius juokelius, dizainas ─Źia ripintas ┼íudo vertas kaip ir tavo ┼áUDPROJEKTIS, GO SLEEP.

1 minute prie┼í, KarmA` para┼í─Ś:

Tuoj prisi┼żaisi, l─Śksi su savo gta game ─» or─ů, u┼ż tokius juokelius, dizainas ─Źia ripintas ┼íudo vertas kaip ir tavo ┼áUDPROJEKTIS, GO SLEEP.

:mucha: Jei paplatinau vsio ramu ko ─Źia dar tau komentuoti ?

Dabar, MistakaS para┼í─Ś:

:mucha: Jei paplatinau vsio ramu ko ─Źia dar tau komentuoti ?

Tuoj išjungsiu serverius visus.

pasimokysi u┼ż visus ripinimus daugiau ne─»┼ívysi pats dienos ┼íviesos, ┼żmogus pinigus mok─ů.

1 minute prie┼í, KarmA` para┼í─Ś:

Tuoj išjungsiu serverius visus.

pasimokysi u┼ż visus ripinimus daugiau ne─»┼ívysi pats dienos ┼íviesos, ┼żmogus pinigus mok─ů.

Ei dabar nesupratau :D u┼ż tok─» ┼í┼źd─ů dar ir eur mok─Śjot :DDDDDDD

Ei dabar nesupratau :D u┼ż tok─» ┼í┼źd─ů dar ir eur mok─Śjot :DDDDDDD

Tuoj pamatysi apie k─ů kalbu, ne ten ki┼íi nos─».

Koks tikslas tau platinti j┼│ dizain─ů. Ypa─Ź kai jie j─» pirko u┼ż savo pinigus (kaip sako). Tau patiktu jeigu tavo projekto gtagame.lt forumo dizain─ů paplatintu u┼ż kuri mok─Śjai ?

"tj, a┼í gr─»┼íiu i┼í atostogu ir atjungsiu t─ů sanfierro.lt"

po dienos, jau SF teamSpeake s─Śd─Śjo bane.┬á

6 minutes prie┼í, geniu$ para┼í─Ś:

"tj, a┼í gr─»┼íiu i┼í atostogu ir atjungsiu t─ů sanfierro.lt"

po dienos, jau SF teamSpeake s─Śd─Śjo bane.┬á

Čia kas tipo aš? 

7 minutes prie┼í, Adomas J. para┼í─Ś:

Koks tikslas tau platinti j┼│ dizain─ů. Ypa─Ź kai jie j─» pirko u┼ż savo pinigus (kaip sako). Tau patiktu jeigu tavo projekto gtagame.lt forumo dizain─ů paplatintu u┼ż kuri mok─Śjai ?

Toks kad jie patys man kenkia o mano dizaina tegul irgi platina jei turi :D┬áseniau mano ne vien─ů projekto fail─ů buvo paplatine jie .

8 minutes prie┼í, KarmA` para┼í─Ś:

Tuoj pamatysi apie k─ů kalbu, ne ten ki┼íi nos─».

Patys kalti tas tavo bendrasavininkas ar kas ten toks prisi┼ínek─Śjo taip ir buvo :)┬á

:funny:┬áBebriukas pats ir pad─Śjo man tai padaryti seni :D┬áApsaugos┬á pas mus yra tai mes nei kiek nebijom . Patik─Śk mano ┼żod┼żiais bus kitas dizainas bus kitas ir postas :)┬á

U┼żsienio srautas neapsaugos, buterio IP adres─ů pakeitus nepad─Śs nieko, tod─Śl susimastyk apie apsaugas, niekas apsaug┼│ neturi, tod─Śl tu bejegis, s─Śkm─Śs.

https://www.facebook.com/Lukas.Taujinskas

Dabar, KarmA` para┼í─Ś:

U┼żsienio srautas neapsaugos, buterio IP adres─ů pakeitus nepad─Śs nieko, tod─Śl susimastyk apie apsaugas, niekas apsaug┼│ neturi, tod─Śl tu bejegis, s─Śkm─Śs.

:funny:┬áNebejuokink vaikeli tai kod─Śl pats to nepadarai o kit┼│ pra┼íai A? nes tu pats bej─Śgis gi nets IPS nebemoki sura┼íyti tai kas tu per ale vaikas. :D┬á┬á:D┬á┬á

:funny:┬áNebejuokink vaikeli tai kod─Śl pats to nepadarai o kit┼│ pra┼íai A? nes tu pats bej─Śgis gi nets IPS nebemoki sura┼íyti tai kas tu per ale vaikas. :D┬á┬á:D┬á┬á

https://www.facebook.com/Lukas.Taujinskas  Toliau tęst?

Dabar, KarmA` para┼í─Ś:

:mucha: Ka tu ─Źia per ** parodiai :D a┼í net facebook nenaudoju vaikeli tu ma┼żas

@MistakaS - Čia panašiai kaip su Budre ( efear projekto savininku ) Daug šneka o padaro menkai bet kaip gauna atgal atsiprašimu lavina pareina :D
Juokdariai su savo tais dossinimais vaiki┼íkais. Ir patinka man tokie ┼żmon─Śs kurie pra┼ío kit┼│ pagalbos nors patys net ne─»sivaizduoja kas tai per dalykas ar pavadinimas :D

- Ir dizaina ─» kolekcij─ů priimsiu :P A─Źi┼źka.

Redaguota , nario CEPKA.LT | ADMINISTRACIJA
U┼żmir┼íau para┼íyt pad─Śka u┼ż dizaina :D

Dabar, CEPKA.LT | ADMINISTRACIJA para┼í─Ś:

@MistakaS - Čia panašiai kaip su Budre ( efear projekto savininku ) Daug šneka o padaro menkai bet kaip gauna atgal atsiprašimu lavina pareina :D
Juokdariai su savo tais dossinimais vaiki┼íkais. Ir patinka man tokie ┼żmon─Śs kurie pra┼ío kit┼│ pagalbos nors patys net ne─»sivaizduoja kas tai per dalykas ar pavadinimas :D

Pritariu :funny:

1 minute prie┼í, MistakaS para┼í─Ś:

Pritariu :funny:

Jei k─ů padarys para┼íyk man ─» discord'a :D Pa┼żi┼źr─Śsim pasekmes :D

Parodei savo proto gal─Ö kuri yra lygi - 0 Kuri savo projekt─ů ir gadini savo reputacija kuri ir taip n─Śra i┼í geriausi┼│. Kam tie verkimai ir platinimai ? U┼żst┼źm─Ś ? B┼źk vyras ir atsikirs o ne eik papras─Źiausiu b┼źd┼│ ir kenk daug ┼żmoni┼│....

2 minutes prie┼í, Jacob'Wallace para┼í─Ś:

Parodei savo proto gal─Ö kuri yra lygi - 0 Kuri savo projekt─ů ir gadini savo reputacija kuri ir taip n─Śra i┼í geriausi┼│. Kam tie verkimai ir platinimai ? U┼żst┼źm─Ś ? B┼źk vyras ir atsikirs o ne eik papras─Źiausiu b┼źd┼│ ir kenk daug ┼żmoni┼│....

A┼í niekam kitam nekenkiu. Patys prisipra┼í─Ś patys ir pamat─Ś :)┬ákalba baigta.

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.