Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Platinu [SALG.LT] IPS dizaina.


Jedi

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2067 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Ką gi šokia situacija SALG.LT vienas iš kolektyvo ar kažkas tokio paprašė administracijos/moderatorių kad ištrintų postą nors tame poste/temoje nieko nepažeidžiau taigi  dbr bus taip vėl paplatintu SALG.LT dizainai + užsidedu ant parašo parsisiuntimo link :) matau vis bus geriau. bei numetu pora KarmA žodelių kietu vaidina :D nors dizainą dabartinį paplatinau :D . Duodu kelis žodžius : Neapsiverkit kad taip darau. Nieko nepažeidinėju :)

Parisisiuntimas : https://www100.zippyshare.com/v/gILsabUw/file.html

P.s jei vėl trins mano postus nors nieko nepažeidinėju tai susisieksiu su paciu SG savininku ir bus viskas išsiaiškinta kodėl trina postus jei prapršo kažkokie tais ale projekto kūrėjai.

banas.png

banas1.png

Redaguota , nario MistakaS
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, geniu$ parašė:

"tj, aš grįšiu iš atostogu ir atjungsiu tą sanfierro.lt"

po dienos, jau SF teamSpeake sėdėjo bane. 

Čia kas tipo aš? 

 

7 minutes prieš, Adomas J. parašė:

Koks tikslas tau platinti jų dizainą. Ypač kai jie jį pirko už savo pinigus (kaip sako). Tau patiktu jeigu tavo projekto gtagame.lt forumo dizainą paplatintu už kuri mokėjai ?

Toks kad jie patys man kenkia o mano dizaina tegul irgi platina jei turi :D seniau mano ne vieną projekto failą buvo paplatine jie .

 

8 minutes prieš, KarmA` parašė:

Tuoj pamatysi apie ką kalbu, ne ten kiši nosį.

Patys kalti tas tavo bendrasavininkas ar kas ten toks prisišnekėjo taip ir buvo :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, MistakaS parašė:

:funny: Bebriukas pats ir padėjo man tai padaryti seni :D Apsaugos  pas mus yra tai mes nei kiek nebijom . Patikėk mano žodžiais bus kitas dizainas bus kitas ir postas :) 

Užsienio srautas neapsaugos, buterio IP adresą pakeitus nepadės nieko, todėl susimastyk apie apsaugas, niekas apsaugų neturi, todėl tu bejegis, sėkmės.

https://www.facebook.com/Lukas.Taujinskas

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, KarmA` parašė:

Užsienio srautas neapsaugos, buterio IP adresą pakeitus nepadės nieko, todėl susimastyk apie apsaugas, niekas apsaugų neturi, todėl tu bejegis, sėkmės.

:funny: Nebejuokink vaikeli tai kodėl pats to nepadarai o kitų prašai A? nes tu pats bejėgis gi nets IPS nebemoki surašyti tai kas tu per ale vaikas. :D  :D  

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

@MistakaS - Čia panašiai kaip su Budre ( efear projekto savininku ) Daug šneka o padaro menkai bet kaip gauna atgal atsiprašimu lavina pareina :D
Juokdariai su savo tais dossinimais vaikiškais. Ir patinka man tokie žmonės kurie prašo kitų pagalbos nors patys net neįsivaizduoja kas tai per dalykas ar pavadinimas :D

- Ir dizaina į kolekciją priimsiu :P Ačiūka.

Redaguota , nario CEPKA.LT | ADMINISTRACIJA
Užmiršau parašyt padėka už dizaina :D
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, CEPKA.LT | ADMINISTRACIJA parašė:

@MistakaS - Čia panašiai kaip su Budre ( efear projekto savininku ) Daug šneka o padaro menkai bet kaip gauna atgal atsiprašimu lavina pareina :D
Juokdariai su savo tais dossinimais vaikiškais. Ir patinka man tokie žmonės kurie prašo kitų pagalbos nors patys net neįsivaizduoja kas tai per dalykas ar pavadinimas :D

Pritariu :funny:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Jacob'Wallace parašė:

Parodei savo proto galę kuri yra lygi - 0 Kuri savo projektą ir gadini savo reputacija kuri ir taip nėra iš geriausių. Kam tie verkimai ir platinimai ? Užstūmė ? Būk vyras ir atsikirs o ne eik paprasčiausiu būdų ir kenk daug žmonių....

Aš niekam kitam nekenkiu. Patys prisiprašė patys ir pamatė :) kalba baigta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2067 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...