Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Atsinaujinimas? Lagas? Pagalba?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2093 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

prieš 21 valandas(-ų), Bad Boy® parašė:

Jau nė už ką į Win10, ištikro gailiuosi, kad dar juos rašiausi. Man pačiam sudeda visokios nereikalingos programos daug apkrovos, o žaidžiant žaidimus yra tikras pragaras...

Po april update, man nepaleido daugumos programų, todėl downgradinau versiją ir nebeupdatinu windows.

 

Aš nesuprantu, kaip jūs tuos kompiuterius naudojat kad pas jūs vienos problemos? Nėra nei vienos native Windows programos kuri man suvalgytu visą kompą o tik tos programos kurias pats įrašiau. Esu ant naujausio Windows 10 build'o ir visos programos veikia puikiai. 

 

prieš 19 valandas(-ų), Đievas parašė:

Persirašiau Win, visiškai jokio skirtumo

Nu tai kaip kažkas siūlė, stebėk su MSI Afterburner žaidimuose CPU/GPU usage ir core clock, taip pat galėtum ir RAM usage stebėti. Dar siūlyčiau HDD health patikrinti su CrystalDiskInfo ir tuo pačiu access times su HDSentinel.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2018-07-30 23:52, Bad Boy® parašė:

Jau nė už ką į Win10, ištikro gailiuosi, kad dar juos rašiausi. Man pačiam sudeda visokios nereikalingos programos daug apkrovos, o žaidžiant žaidimus yra tikras pragaras...

Po april update, man nepaleido daugumos programų, todėl downgradinau versiją ir nebeupdatinu windows.

 

@darrel. sakei jog visi žmonės giria win10 :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, E3ikaZ parašė:

@darrel. sakei jog visi žmonės giria win10 :D

Nu tai yra toks pats ekspertas kaip tu ir turi problemų... Va mano Task Manager http://prntscr.com/kd3f92 ir kur tu matai bent viena Windows native programa kad sukeltu didelė apkrovą?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2018-08-01 00:28, darrel. parašė:

Nu tai yra toks pats ekspertas kaip tu ir turi problemų... Va mano Task Manager http://prntscr.com/kd3f92 ir kur tu matai bent viena Windows native programa kad sukeltu didelė apkrovą?

Ko tu čia ant jų puoli :D

 

Neužtenka pc vs console diskusijų dar apie OS diskutuoja nesamones... Naudojau tiek win 7 , win 8 , win 10 ( dabartine ) ir su visom tas pats. Nei viena kažkokia numylėta nėra , kokia nori tokia naudoji :P 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2093 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...