Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

ETS2 # APS Lithuania


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2034 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

 

APS-Logo-57x57.png.81b6001ecb48f15a8712e265a4958fad.png

Sveiki visi SG nariai bei svečiai!

Visus žaidžiančius ir norinčius žaisti ETS2 MP, kviečiu į nauja kompanija pavadinimu "APS Lithuania", kompanija tik pradėjo vystitis, todėl visi laukiami,vėliau taip lengvai nepavyks įstoti.

Įmonėje bus tikrai daug darbo, beje žmones galės pasikelti savo statusą, bet čia jau galima bus susisiekus privačiai su manim,bet aišku turės turėt reikiamus reikalavimus, bei reikės pildyt anketa!

Mes žadame tai,kad kolektyvas bus aktyvus,busime sąžiningi kelyje ir padėsime vienas kitam bėdoje, ar šiaip kokioje situacijoje,bei priimsime naujokus su šypsena!

•Kompanijos linkas: https://trucksbook.eu/company/24226

•Discord linkas: https://discord.gg/3TM9Vym

•Svetainės linkas: http://aps.us.lt

.>>LOGOTIPAS LAIKINAS,VĖLIAU GALI KEISTIS<<. 

TEMA BUS PILDOMA! 

Redaguota , nario andriusps1
Ikeliau video irasa.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...
prieš 7 valandas(-ų), 5ixas parašė:

Visai gražus aprašymas, sudomino, pamėginsiu vėl pradėti žaisti, jeigu patiks, prisijungsiu prie Jūsų :) 

Ačiū, jo galėtum vėl pradėt žaist, nes naujas update pareina, jau galmės savo priekabas turėt ir "Lietuva". ;) 

Lauksim! :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), andriusps1 parašė:

Tai jokio skirtumo, svarbiausia,kad rinktum kilometrus,o jos gali ir single.p rinkt. ;)

Tai kaip man prisijunkt ir visų pirmą, kaip savo kompanija ištrint. :D, single aš nežaidžiu neįdomu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 17 valandas(-ų), *Andrius parašė:

Tai kaip man prisijunkt ir visų pirmą, kaip savo kompanija ištrint. :D, single aš nežaidžiu neįdomu.

Ateik i kompanijos discord, rasi truckbook musu kompanijos profili ir tau ten zmones pades. ;) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2034 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...